"Čudotvorna" ikona iz Rusije stigla u Srbiju: Vernici stoje u redovima da je dotaknu

Неки да. Врло ретки. И свакако нису редовни посетиоци медицинских установа. Већина живи много краће.
А наравоученије твоје поруке је шта тачно?
Jok, molitva im pomogla :lol: jer da ne piju lekove odavno bi bacili kasiku.
NARAVOUCENIJE : molitva je gubljenje vremena
 
Jok, molitva im pomogla :lol: jer da ne piju lekove odavno bi bacili kasiku.
NARAVOUCENIJE : molitva je gubljenje vremena
Какве испразне глупости и празноверице, да не употребим теже речи :D
Ајде нађи неки пример од тих што потежеш са Јутјуба, или гдегод, који су доживели дубоку старост зато што су редовно пили лекове?
При том, одосмо далеко од теме, и не причам ово да бих омаловажио медицину.
Цела прича је почела јер је један корисник покушао да протури идеју да је Патријарх Павле доживео 95 година зато што се лечио на ВМА, а ја тврдим да је доживео тако дубоку старост управо зато што НИЈЕ био редован корисник здравствених услуга.
 
Цела прича је почела јер је један корисник покушао да протури идеју да је Патријарх Павле доживео 95 година зато што се лечио на ВМА, а ја тврдим да је доживео тако дубоку старост управо зато што НИЈЕ био редован корисник здравствених услуга.
U pravu si,
hranio se umereno, zdravo, postio i sl a daleko od toga da mu je neka molitva pomogla
 
Неки да. Врло ретки. И свакако нису редовни посетиоци медицинских установа. Већина живи много краће.
А наравоученије твоје поруке је шта тачно?
Da je bio budista živeo bi barem duplo više 🤔
 
Zar ima veze na kom sam pdf?
Ili je bitno ko sam ja?
Ti mi deluješ kao ok lik
Ne moramo u svemu da se slažemo
Ako te pozovem da se drugarski upoznamo da li bi me odbio zato što sam vernik? Ili "vernik"?
Ili to ipak nije bitno za susret dvoje ljudi?
Ma nisi me razumeo. Rekoh, idi na taj pdf da vidis kako se "postuju" tudje vere u 21. veku, :D
 

Back
Top