Čudne navike!

Jos jedna stvar - opsesivno placanje rezija.
Dok racun za vodu, struju, plin, net, stagod stigne, skenira se iste sekunde mobitelom i ide nalog za uplatu.
Iako, vjerujem da to ipak nema veze s OKP koliko ima veze s nama HDZ-ovcima i SNS-ovcima, postenje i placanje racuna na vrijeme nama je pitanje casti.
Neplaceni racuni i dug prema drzavi priredjuju mi besane noci.

Rekoh ja da ne postoje normalni politicari :lol:
 
Molimo cenjene potrošače da ne guraju nokte u tikvice, da ne ljušte crni luk iza vage kako bi bio lakši, da ne razbucavaju džak kupusa zbog glavice dole levo, da ne padaju u histeriju dehidracije kad god vide flaširanu vodu/piće, da ne čačkaju nos pred pipanje hleba koji posle vrate, da artikal od kog odustaju vrate na približno mesto a ne jogurt medju pivo u drugi rashladni frižider... kad izvadite igračku iz kinder jajeta, foliju i čokoladu odnesite na kasu... tvrde bombone su tvrde jer nemaju punjenje (mentol, 505 i sl.) a ne skamenjene tako da ne otpisujete kesice u roku umesto nas posle krvničkog stiskanja, ništa vam ne znači da gnječite čips ili smoki jer tako ne možete odrediti svežinu, zamrznuto povrrće je zaista u kesi baš kao na slici nemojte otvarati da vidite odnos ako je mešano...

...i naravno da platite otvoreno, načeto, poluizedeno a onih tri instant kafa 2u1 strpanih po džepovima, eto, opraštamo da ne bude da smo isti kao vi.

Maršalat magaze
 
Poslednja izmena:
Svi ih imamo, koje su vaše?
Moja je da zaštitnu foliiju ni sa čega ne skidam dok god ne moram, i jednom prilikom sam bila slomljenog srca kad je moja prijateljica sa najboljom namerom istu skinula sa mog novog televizora (To je ono na ivicama, tako reći ramu, samo je povukla, i sve se odlepilo u jednom potezu. )
Preko sveta sam otišla da bih tamo kupila nov telefon i isto tako nov poznanik je skinuo onu fabričku foliju sa njega, osetio se pozvanim samo jer je gledao u njega na stolu, i bio zateknut mojom reakcijom: ''To je tu trebalo da bude dugo!''
Iz dosade su mi cimeri zaštitnu foliju dok nisam bila tu oljuštili čak i sa kofera i bili sve ponosni, učinili su mi uslugu, a ja... tačno mi je došlo sve da ih dobro izmlatim.
Da li se razumemo?
Dakle... neki hoćemo da zaštitna folija bude na predmetu dok sami ne odlučimo da je skinemo!
Zašto je tako teško ispoštovati to?
Imate li vi nešto slično da podelite u domenu čudnih navika?
postoje strucno osposobljena lica koje sa bave lecenjem i pruzaju pomoc ljudima sa tim problemima
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jedem i ribu i piletinu viljuskom i nozem. Burek takodje. :rumenko:

Ne volim da mastim prste, pa to je.

Ја обожавам да замастим прсте. И, кад завршим с таквом клопом где сам омрсила прсте, чупнем мало средине од хлеба и онда је ваљам између прстију и дланова, да упије ту масноћу, а кад упије онда је развлачим као халауу (да покупи масноћу из сваке порице дланова и прстију) па је претворим у 'глисту', и тако наизменично 'халауа'/'глиста' ваљање неколико пута. На крају тог 'обреда' направим лоптицу од те смесе, и она је сваки пут прљаво-црнпураста, као да нисам ни прала руке пре јела. И сваки пут се изненадим томе, иако то радим од малих ногу.
Наравно, то радим само кад сам сама за столом, претпостављам да би та сцена могла неком да поквари ужитак ручка. :mrgreen: И, да, та лоптица заврши у ђубрету, да не помислите још свашта нешто. :lol:

Ето, то је моја чудна навика, и мени самој. :rumenko:
 
Ја обожавам да замастим прсте. И, кад завршим с таквом клопом где сам омрсила прсте, чупнем мало средине од хлеба и онда је ваљам између прстију и дланова, да упије ту масноћу, а кад упије онда је развлачим као халауу (да покупи масноћу из сваке порице дланова и прстију) па је претворим у 'глисту', и тако наизменично 'халауа'/'глиста' ваљање неколико пута. На крају тог 'обреда' направим лоптицу од те смесе, и она је сваки пут прљаво-црнпураста, као да нисам ни прала руке пре јела. И сваки пут се изненадим томе, иако то радим од малих ногу.
Наравно, то радим само кад сам сама за столом, претпостављам да би та сцена могла неком да поквари ужитак ручк
а. :mrgreen: И, да, та лоптица заврши у ђубрету, да не помислите још свашта нешто. :lol:

Ето, то је моја чудна навика, и мени самој. :rumenko:
Pa gledaj, i ja sam radila to kao mala, to za "glistu", ali sada sam "progradirala" :lol: :hahaha:

Salim se, ne znam sta me je to toliko i kad tacno, odbilo od masne hrane da je jedem rukama, pretpostavljam jos u srednjoj skoli kad smo za uzinu jeli burek, pa se posle vide masni otisci na skolskim kupama. Ne znam, pretostavljam, ali eto ne mogu masnu hranu rukama pa to ti je.
 
Pa gledaj, i ja sam radila to kao mala, to za "glistu", ali sada sam "progradirala" :lol: :hahaha:

Salim se, ne znam sta me je to toliko i kad tacno, odbilo od masne hrane da je jedem rukama, pretpostavljam jos u srednjoj skoli kad smo za uzinu jeli burek, pa se posle vide masni otisci na skolskim kupama. Ne znam, pretostavljam, ali eto ne mogu masnu hranu rukama pa to ti je.
Е сад ми је лакше кад знам да на свету постоји бар још један 'глистоман'. :lol:
 
Sve jedem sas leba... volem...
Najveći mi problem kasam u goste...
Kaže "ne ide leba uz supu"...
a ne valja ni da drobiš u pasulj kasi u tudju kuću a kakav je onda to pasulj kad je neudrobljen, molim vas lepo?
Obavezno mora i uz špagete sa mesom...
Ma uz pogačice ga volem..

13664-domaci-hleb_zoom.jpg

vruċ leba :heart: X 1.000.000
 
postoje strucno osposobljena lica koje sa bave lecenjem i pruzaju pomoc ljudima sa tim problemima
To nisu problemi, već baš kao što stoji u naslovu: Čudne navike! :)
Svako dolazi sa ponekom ili čak nekoliko, a sigurna sam da i ti imaš neku koje ne moraš biti ni svestan.
Da odem prijateljici koja je takvo jedno ''stručno lice'' sa ovakvom pričom, pocepala bi se od smeha verovatno i plus ne bi žalila da mi naplati duplo samo da i sledeći put kad postanem svesna svoje neke ''čudnoće'', ne kucam njoj na vrata kao da sam životno ugrožena ili, ne daj Bože, ugrožavam život drugih.
 
To nisu problemi, već baš kao što stoji u naslovu: Čudne navike! :)
Svako dolazi sa ponekom ili čak nekoliko, a sigurna sam da i ti imaš neku koje ne moraš biti ni svestan.
Da odem prijateljici koja je ''stručno lice'' sa ovakvom pričom, pocepala bi se od smeha verovatno i plus ne bi žalila da mi naplati duplo samo da i sledeći put kad postanem svesna svoje neke ''čudnoće'', ne kucam njoj na vrata kao da sam životno ugrožena ili, ne daj Bože, ugrožavam život drugih.
mrzi me da te namunjujem sad <3 sutra cu
 

Back
Top