Čudna pojava - Šešelj

Ti dete ne znas ni da si ziv!
бежи бре, ти си онај тип што је причао да срби мештани воле тита а србе мештане је тито најстрашније опљачкао за време принудног откупа.
још мутиш воду маштајући о независној војводини? ако ако, треба сви да знају да ти везе са србима немаш нити си икад имао.
 
бежи бре, ти си онај тип што је причао да срби мештани воле тита а србе мештане је тито најстрашније опљачкао за време принудног откупа.
још мутиш воду маштајући о независној војводини? ако ако, треба сви да знају да ти везе са србима немаш нити си икад имао.

Eh, da je tako, ali nije.

Blajbi je naša zajednička srpska bruka...a, tek što ga se stide njegovi preci... :kafa:
 
Eh, da je tako, ali nije.

Blajbi je naša zajednička srpska bruka...a, tek što ga se stide njegovi preci... :kafa:
ја теби кажем да блајбургер нема никакве везе са србима осим ако није неког опљачкао или не дај боже убио па је зато морао да побегне.
његов циљ, један од њих, је да се мисли да и такви постоје, али досада нигде не упознах такав или сличан случај
 
ја теби кажем да блајбургер нема никакве везе са србима осим ако није неког опљачкао или не дај боже убио па је зато морао да побегне.
његов циљ, један од њих, је да се мисли да и такви постоје, али досада нигде не упознах такав или сличан случај

Odgovoriće ti !

I on i ja pripadamo bivšim familijama zemljoposednika, samo što je on izgubio plemenitost, tradicionalnost morala i hrabrosti, pa je zapao u taj postmoderni, kukavički, demokratsko dekadentni proces.

Odbacio je viševekovno poreklo višeg srpskog roda, a prigrlio je poreklo niskog indijanskog j.američkog roda.... :kafa:

On na silu odbacuje genealogiju morala ...
 
Odgovoriće ti !

I on i ja pripadamo bivšim familijama zemljoposednika, samo što je on izgubio plemenitost, tradicionalnost morala i hrabrosti, pa je zapao u taj postmoderni, kukavički, demokratsko dekadentni proces.

Odbacio je viševekovno poreklo višeg srpskog roda, a prigrlio je poreklo niskog indijanskog j.američkog roda.... :kafa:

On na silu odbacuje moral ...
не треба ми ништа од њега ни од таквих попут њега, ако уопште постоје. лако је на форуму глумити масовност, за час посла неки хрват направи пет налога и почне пропаганду коју већ хоће, а те ствари су урадили још кад су се учланили на крстарицу. али у лажи су кратке ноге, исто тако брзо неко провали о чему се ради и одјави се са форума. све се то већ издешавало, сада имаш пар ликова који су из исте екипе а неки су и плаћени, остали пошаљу пар порука дневно и ћао. треба пробрати с ким ће се причати а блајби не спада у то друштво, његови саговорници су хрвати шиптари и муслимани, не ја, богу хвала.
 
Seselj
Izbori 1990 Milosevic je komunista i unistava Srbiju
Posle Izbora Seselj - Srpski narod i nije ima za koga da glasa osim Milosevica ???? Sta je samo rekao pre izbora
Milosevicev ''najomiljeniji '' opozicionar.
9.mart 1991, nekoliko dana posle na cesmu hteo je da se obrati okupljenim studentima, ali su mu skandirali Crveni vojvoda.
Nije mogao da brani Krajinu 1995 jer je bio u Gnjilanima u zatvoru, inace bi je odbranio, za plan 3-4 ( z-4) je rekao da je neprihvatljiv, a ovo sto su Srbi 1995 proterani da je to najbolje resenje. Jer kaze ako su Jevreji posle dve hiljade godina vratili svoje teritorije, tako i mi cekamo da povratimo nase za koji milenijum.
Onda je rekao ako jedna nato cizma stupi na Kosovo, mi izlazimo iz Vlade. Onda je rekao nato vojnici nisu dosli u cizmama nego u patikama, ali napustamo vladu, a opet nisu napustili, onda je rekao Milutinovic je stao na vrata i nije nas pustio da izadjemo iz vlade.
Seselj ja sam fasista, volim da jedem fasirane snicle...
Ima tu million nebuloza, ali najbolje :
Milošević je najveći kriminalac i najveći srpski izdajnik. Mi, srpski radikali ćemo nastaviti borvu protiv njega i crvene veštice sa Dedinja i mi ćemo ih i srušiti. –
(„Naša borba“, 4. avgust 1995.)
Milošević će uskoro u zatvor. –
(„Velika Srbija“, januar 1995.)
a posle za najveceg Srpskog izdajnika i kriminalca Milosevica trazi da dobije ulicu u Srbiji...
B2RO7cTIYAEKDLD.jpg
 

Back
Top