Cudan porblem sa prilikom otvaranja particija ili foldera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gleee virujko mora da si ga pokupio sa fleška nekoga , onaj kasperski i onaj eset kojega si koristio za sken slobodno šutni s kompa.
šta treba da uradiš na c među skrivenim fajlovima imaš i fajl autorun.info treba da ga nađeš i obrišeš.
da bi to uradio uključi prikaz skrivenih fajlova kroz kontrol panel nađi "folder options" , pa na njemu kartica wiew i čekiraš- show hidden files folders and drives
tri položaja ispod odčekiraš i hide protected operating sistem files , kada obrišeš autorun fajl sa c vrati ove korake natrag i stavi neki drugi antivirus mi preskeniraj ceo komp.
 
obelezio sam skrivene fajlove ali ja tu nista ne vidim


Uploaded with ImageShack.us

gleee virujko mora da si ga pokupio sa fleška nekoga , onaj kasperski i onaj eset kojega si koristio za sken slobodno šutni s kompa.
šta treba da uradiš na c među skrivenim fajlovima imaš i fajl autorun.info treba da ga nađeš i obrišeš.
da bi to uradio uključi prikaz skrivenih fajlova kroz kontrol panel nađi "folder options" , pa na njemu kartica wiew i čekiraš- show hidden files folders and drives
tri položaja ispod odčekiraš i hide protected operating sistem files , kada obrišeš autorun fajl sa c vrati ove korake natrag i stavi neki drugi antivirus mi preskeniraj ceo komp.

VIDIŠ ?
 
kompjuter mi je ok i sve radi super samo taj problem prilikom levog klika na bilo koji FOLDER ili PARTICIJU ali npr kada otvaram film muziku ili ulazim u my computers sve je ok

kakve to veze ima sa misem?

da li mozda to uopste nije virus nego nesto se poremetilo u podesavanju?

Ti nisi rekao da muziku ili My Computers otvaraš normalno zato sam ti rekao da je možda problem sa mišom. Postoje podešavanja za miša ali ako ih promijeniš onda si ih za sve promijenio, ne samo za foldere...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top