Quantcast

Cudan porblem sa prilikom otvaranja particija ili foldera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

snejks

Elita
Poruka
17.234
gleee virujko mora da si ga pokupio sa fleška nekoga , onaj kasperski i onaj eset kojega si koristio za sken slobodno šutni s kompa.
šta treba da uradiš na c među skrivenim fajlovima imaš i fajl autorun.info treba da ga nađeš i obrišeš.
da bi to uradio uključi prikaz skrivenih fajlova kroz kontrol panel nađi "folder options" , pa na njemu kartica wiew i čekiraš- show hidden files folders and drives
tri položaja ispod odčekiraš i hide protected operating sistem files , kada obrišeš autorun fajl sa c vrati ove korake natrag i stavi neki drugi antivirus mi preskeniraj ceo komp.

snejks

Elita
Poruka
17.234
obelezio sam skrivene fajlove ali ja tu nista ne vidim

Uploaded with ImageShack.us
gleee virujko mora da si ga pokupio sa fleška nekoga , onaj kasperski i onaj eset kojega si koristio za sken slobodno šutni s kompa.
šta treba da uradiš na c među skrivenim fajlovima imaš i fajl autorun.info treba da ga nađeš i obrišeš.
da bi to uradio uključi prikaz skrivenih fajlova kroz kontrol panel nađi "folder options" , pa na njemu kartica wiew i čekiraš- show hidden files folders and drives
tri položaja ispod odčekiraš i hide protected operating sistem files , kada obrišeš autorun fajl sa c vrati ove korake natrag i stavi neki drugi antivirus mi preskeniraj ceo komp.
VIDIŠ ?

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.259
kompjuter mi je ok i sve radi super samo taj problem prilikom levog klika na bilo koji FOLDER ili PARTICIJU ali npr kada otvaram film muziku ili ulazim u my computers sve je ok

kakve to veze ima sa misem?

da li mozda to uopste nije virus nego nesto se poremetilo u podesavanju?
Ti nisi rekao da muziku ili My Computers otvaraš normalno zato sam ti rekao da je možda problem sa mišom. Postoje podešavanja za miša ali ako ih promijeniš onda si ih za sve promijenio, ne samo za foldere...

Ekiman

Primećen član
Poruka
536
naravno da su mi antivirs program updajtovani radio sam full scan svega vec 3puta + isao sam na automatic repair errors na c disku sve sam probao...stvarno ne znam sta je ovo....
di makelis nisam probao jel se ne moze skinuti ali sam probao slicnu varijantu sa kasperskim i nista skenirao sma sa 3 razlicita anticirusa kaspersky.nod,mb i nista...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.