Crysis

Ma shta ste vi ochekivali od EA?! To su sve debili imaju dobre igre ali ih nikad ne urade kako treba... a ja sam video da je direktor tog shugavog EA rek'o da ce Crysis raditi i na kompovima starim oko 2 godine, a moj ima bash toliko i tad je bio dobar a mozhe li da radi?! NEEE... sve lazhovi i debili...

Sredjen drajver ali igra je i dalje bulja.EA je vise puta optuzivana da unistava gejmersku industriju i ja se slazem sa time:evil:
 
Jok ovo je vec drugi drajver koji mi neradi kako treba potrazicu resenje ali nVidia je definitivno nesto usrala:idea:

pa vidi meni driver radi dobro i nemam nikakvih problema.... ali chitao sam na drugom forumu da ima dosta ljudi kojim ovaj driver pravi probleme....

Ma shta ste vi ochekivali od EA?! To su sve debili imaju dobre igre ali ih nikad ne urade kako treba... a ja sam video da je direktor tog shugavog EA rek'o da ce Crysis raditi i na kompovima starim oko 2 godine, a moj ima bash toliko i tad je bio dobar a mozhe li da radi?! NEEE... sve lazhovi i debili...

Vidi pre dve godine se mogao kupiti PC koji bi ovo terao ali je dosta koshtao.... A to shto si ti tvoj PC tad platio 500 € nema veze.... trebao si da dash 2000 € i sad mi mogao da igrash Crysis na medium... ( 2 x 6600GT @ SLI - ili 6800Ultra @ SLI / neki PIV na 4.5 GHz ili AMD FX 5700+ / i 2 Gb rama ) tako da direktor NIJE LAGAO.... Skup je ovo sport
 
da a i mogo je reci da ce raditi na kompu od 5 godina... ali onom iz CIA, FBI, ili tako neshto... :mrgreen:
EDIT:
a i josh pre 2 godine 500e, a godinu dana kasnije (kad je izashao Oblivion) sam uzeo ovog Radeona koji je bio 9k dinara, i josh jedan modul od 256 i jedan od 512 MB RAMA...
Taj komp od 500e je imao 256RAMA i FX5200... tako da... a i sve to bez monitora...
 
Ah kakvo divno pucanje tekstura , kakvi lepi vanzemaljci koji se ukoce , brate ove treba optuziti za plagijatorstvo pokrali vanzemaljce iz Matriksa pa im malo promenili boju , onda malo drp predator pa dosta vise:( Jos je bilo i zanimljivo dok sam klao ljude ali sada je previse . Nazalost ova igra se ponasa ko Stalker a mogla je da bude nesto.
 
Digao sam i ja na Very High i u rezoluciji 960 x 600 sam dobio 10 FPS :lol:


zeljkov020
U attachu imash tweak za Very High na XP-u....
Ceo folder treba da prekopirash u c:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Game\Config\ ( ako hocesh backupujesh one stare ) i u igri stavish na High a ustvari dobio si Very High na XP-u..... :)
 

Prilozi

  • CVarGroups.zip
    5,6 KB · Pregleda: 13
igra izgleda fenomenalno, i na mojoj konfi (athlon 64 3200+, 2GB DDR, Radeon 2600 Pro DDR3) na medium i 1024x768 radi odlicno... ali samo dok ne dodjem u naseljeno mesto... put kroz dzunglu do prvog naseljenog mesta je bio extra gladak, ali onda... frejmovi padaju drasticno i normalno moze da se igra samo sa low i 800x600. ali igra je stvarno nesto fantasticno. za mene je, sa ovim sto sam mogao da dozivim na ovom kompu- igra godine. nije uopste u pitanju samo grafika. igra je izgleda i odlicno izrezirana i bas igriva... sveukupno, novi standard. iako to nisam ocekivao.
 
zanimljivo je kad pogledate svoje postove prije godinu dana...ponovicu sebe da necu kupiti igru,sem ako mi ljudi od povijerenja ne preporuce...a i tu ce me morati ubijedjivati.Rekoh,VI STE TUTURUTU-sto se toliko palite na to.
Izvinjavam se markoci i ostalima sto sam rekla da je prey njesra.Uopste nije los,niti je zahtjevan puno...
Pozz i idem da uzivam u Raft Wars-u :D...sjajna i addicting igra na miniclipu!:D...
 
Digao sam i ja na Very High i u rezoluciji 960 x 600 sam dobio 10 FPS :lol:


zeljkov020
U attachu imash tweak za Very High na XP-u....
Ceo folder treba da prekopirash u c:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Game\Config\ ( ako hocesh backupujesh one stare ) i u igri stavish na High a ustvari dobio si Very High na XP-u..... :)

Ma uradio sam to juce tako da igra lici na nesto ali i dalje ima problem sto pojedine lokacije izazivaju (bez razloga)pad FPS-a na 2-5 cak mi je i zakucala par puta komp pa sam morao da ga restartujem. Na primer kamp pre nego sto udjem u vanzemaljski brod je cak i manji nego kampovi koji sam prosao pre toga gde je igra radila normalno e ovde sam dobio kvalitetan broj FPS-a oko 5 i ima jos par takvih lokacija.Nedovrseno djubre sa jedno 5 zakrpa i mozda cemo moci da pricamo o igri:evil:
 
Igra je jako lepa samo nije za moju kanturinu...moram da kupim vishe memorije i bolju graficku
ali cak ni na ovom ne mogu da dobijem pishljivih 30FPS (Venice 3000+ PC @ 2.20 ,ATI X 800,1Gb DDR)
 
pa gledaj...Imam 2giga rama, GeForce8800, i procesor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz @2671MHz...A graficku sam narucio preko pakoma...
Mada, ja se stvarno u hardver ne razumem...:)Screenshot cu staviti ovih dana...
 
Kod mene Crysis radi solidno doduse na low detaljima imam NX 6800 XT i 2GB ram zapeo sam u selu gde treba da oslobodim taoce oslobodio sam devojku posto je samo ona prezivela kolko sam ja skontao i sredio dva tenka koja su nailazila sad pise da treba da idem na ekstrakcion point ja odem tamo i nista tip koji je samnom u ekipi se ukopao u skoli u kojoj se nalazi devojka koja je bila talac i ni makac dalje Zna li neko resenje ?
 
ne znam resenje, ali znam da bi spojleri trebali da se pisu bojom backgrounda ili posle najave...
i da- bitno je i koji procesor imas- meni OC daje 7-8 frejmova; tako da definitivno igra svoju ulogu!
 
Kod mene Crysis radi solidno doduse na low detaljima imam NX 6800 XT i 2GB ram zapeo sam u selu gde treba da oslobodim taoce oslobodio sam devojku posto je samo ona prezivela kolko sam ja skontao i sredio dva tenka koja su nailazila sad pise da treba da idem na ekstrakcion point ja odem tamo i nista tip koji je samnom u ekipi se ukopao u skoli u kojoj se nalazi devojka koja je bila talac i ni makac dalje Zna li neko resenje ?

Pođi dalje,izađi iz škole i videćeš put uzbrdo,igraš deo Recovery,jel da?




Ja sam zapeo kod onoga velikog vodopada,i pojma nemam kako dalje na TAB kaže The road to the excavation site is through these caves.
Šta koj ku*ac?
 

Back
Top