Crysis: Warhead

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.787
Dakle, dakle... najavljen je novi standalone expansion pack ! Dolazi na jesen (isto razvija Crytek, koristice Cry Engine 2, isto kao i orginalni Crysis) i naravno PC exkluziva :D
Nadam se da nece povecavati zahtevnost :???: :dash:
Taman se sad spremam opet da obrnem Crysis na novoj makini i mogu vam reci da ovo jedva chekam :D
 
jos jedan nacin da izvuku pare a da se ne dotaknu nastavka price nego ce verovatno jos vise da je zapetljaju!!!

as always... i posle ce da nabace crysis 2 sa novom pricom, novim enginom koji nema veze sa prvim delom... zasto to uvek rade?
 
pa i nije bash... igra i nije toliki promashaj... kada sam ja uzhivao u lowari u 800x600 sa 15FPS mogu da zamislim kakvu zabavu pruzha sa izrazhenijom fizikom pa i boljom grafikom uz veci FPS ;)
 
markoca to je bilo retoričko pitanje :lol: :lol: :lol:

a i igrica jeste ok, bez nekih inovacija na gameplayu (osim možda nano-suit-a) ali mene je ubila činjenica da moras da isprazniš ceo šaržer na lika i on jos uvek stoji i koji te onda obori sa 2 metka! (kao sto sam i napisao u originalnom topicu)
 
cime si ti to pucao pa si ispraznio ceo sanzer??? na blizninu maximum dva metka, a pumparicom jedan, a i crysis volim jer nije takva igrica da uletis medju njih deset i da ih sve pobijes sa par metka, i jeste fora u tome da se sto vise krijes i da te ne nadju, ja sam ubijao po njih 7-8 a da nisu ni jednom puknuli na mene, zasto bi inace stavljali onoliko zbunje i dali ti opciju da budes nevidljiv?? jedva cekam nastavak!! samo da bude malo duzi od prethodnog dela, mada su to i najavili...
 
nemoj da skidate gace a jos niste videli vodu :) na gamespot-u pise da izlazi 16-og, ali to nama mnogo ne znaci osim ako ne kupimo igricu, a to ce retko ko da uradi, tako da cemo morati da sacekamo da izadje reloded da bi je igrali ili da izadje crack koj radi... Moracemo malo da sacekamo, a ko ne veruje neka pogleda, a inace gamespot je najbolji sait za igrice tako da ne verujem da su se zeznuli sa datumom izlaska.

http://www.gamespot.com/search.html...vert&om_clk=gssearch&qs=+Crysis+Warhead+#game
 
cisto da se zna izasla je 16-og!!! ima oko 6 i nesto giga za skidanje a kad se raspakuje negde oko 7 i nesto...

evo i zvanicne konfiguracije:

Minimum requirements

* Processor: AMD Athlon 64 X2 6000+ or Intel Core 2 Duo E6550
* Memory: 2 GB of SDRAM
* Graphics: DirectX 9.x on GeForce 66xx or Radeon X16xx

Recommended requirements

* Processor: AMD Athlon 64 X2 6400+ or Intel Core 2 Duo E6750
* Memory: 2 GB of SDRAM
* Graphics: Radeon HD4870 or GeForce GTX260
 
Poslednja izmena:

Back
Top