crush fetish

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
otvorila sam onaj retardirani sajt blejač da vidim nekih 20 razloga zbog kojih ne treba govoriti da znaš sa kompjuterima
i kad sam to pročitala, krenula redom po sajtu da gledam šta ima
i naletim na neku temu u o devojkama u kini ili gde već koje drobe male životinje nogama, zečeve, mačke itd i to je kao seksualni fetiš.
jeste vi čuli ikada za to?
ja sam se zgorzila i verovatno će mi ceo dan biti sjeban
al se pitam šta je navelo ljude da odu toliko daleko u
ne razumem. je l mislite da bi ovo trebalo da bude zabranjeno i strogo kažnjivo nekom smrtnog kaznom, odrubljivanjem glave, itd. evo malo detaljnije:

crush videos feature small live animals, such as kittens, puppies, mice and bunnies being slowly tortured in the most horrific ways imaginable; including being burnt alive, cut with pruning sheers, nailed to the floor, skinned alive, beaten, stabbed, and having their limbs broken.All of these videos share a common theme: the animals are incrementally crushed by a woman in high heels.
eo i sajt gde se kao ljudi bore protiv toga:
http://www.stopcrush.org/

je l ovo zaslužuje da se nazove fetišom
ovo je bolest realno ja ne mogu da verujem
 
ja mislim da je problem što su ljudi demistifikovali seks u tolikoj meri da seks je postao previše OBIČAN
sad neki to pravdaju idejom - seks je najprirodnija stvar na svetu. PA JESTE BRATE ali to ne znači da treba da postane običan i dosadan i da mu se oduzme sva mističnost
i ljudi jednostavno oguglaju na seks i oće više i drugačije i izopačenije i agresivnije i ništa više ne može da ih zadovolji onda jednostavno odlete u bolest
 
otvorila sam onaj retardirani sajt blejač da vidim nekih 20 razloga zbog kojih ne treba govoriti da znaš sa kompjuterima
i kad sam to pročitala, krenula redom po sajtu da gledam šta ima
i naletim na neku temu u o devojkama u kini ili gde već koje drobe male životinje nogama, zečeve, mačke itd i to je kao seksualni fetiš.
jeste vi čuli ikada za to?
ja sam se zgorzila i verovatno će mi ceo dan biti sjeban
al se pitam šta je navelo ljude da odu toliko daleko u
ne razumem. je l mislite da bi ovo trebalo da bude zabranjeno i strogo kažnjivo nekom smrtnog kaznom, odrubljivanjem glave, itd. evo malo detaljnije:

crush videos feature small live animals, such as kittens, puppies, mice and bunnies being slowly tortured in the most horrific ways imaginable; including being burnt alive, cut with pruning sheers, nailed to the floor, skinned alive, beaten, stabbed, and having their limbs broken.All of these videos share a common theme: the animals are incrementally crushed by a woman in high heels.
eo i sajt gde se kao ljudi bore protiv toga:
http://www.stopcrush.org/

je l ovo zaslužuje da se nazove fetišom
ovo je bolest realno ja ne mogu da verujem

Ja bih njih drobio bez trenutka stida, hebbem im mater bolesnu, nek kupe dildo od 55 cm i 40 u obimu nek' drobe pitjku
ako im je do bolesnih stvari :S
 
Ne bih da gledam takve uzase. A inace mislim da je fer oko za oko. Dakle tim istim ljudima raditi ono sto oni rade zivotinjama.
Ovo je malo sira tema od fetisa..i zbog bundi ubijaju chinchile, da bi ruzne babe imale cime da kite svoje smezurane sisse.
A neko ovo opravdava..po meni je isto..zbog mode ili zbog seksualnog uzbudjenja
A ti jesu bolesnici, ni manje ni vise nego isto kao i nekrofili..
Pa ne znam, pobiti ih sve?
 
Ne bih da gledam takve uzase. A inace mislim da je fer oko za oko. Dakle tim istim ljudima raditi ono sto oni rade zivotinjama.
Ovo je malo sira tema od fetisa..i zbog bundi ubijaju chinchile, da bi ruzne babe imale cime da kite svoje smezurane sisse.
A neko ovo opravdava..po meni je isto..zbog mode ili zbog seksualnog uzbudjenja
A ti jesu bolesnici, ni manje ni vise nego isto kao i nekrofili..
Pa ne znam, pobiti ih sve?
a kremenadle volis da jedes, pa ubijaju se zivotinje i zbog hrane.mrtvoj zivotinji vise nije bitno zbog cega je umrla,dal zbog bunde,snicle ili necijeg sexa
 
Znas u cemu je problem?U muskarcima.Jednostavno,nisu sposobni da zadovolje zene,i sex je poceo da lici na sve osim na sex.
problem je sto seksa ima na sve strane na dohvat ruke, pa je nekima dosadio onaj normalan seks te ubacuju bolesne momente kao sto su ovi, i ostale bolesti i perverzije.
i ne to nije fetis, to je psihopatija.
 
jao ne
znala sam da ce doci neki pametnjakovic da prica o pilecim batacima i krznenim subarama
to nije ista stvar
ovde ti ubijas neku zivotinju zato sto te to seksualno uzbudjuje
ta mesavina koljacine i seksualnog uzbudjenja je groteskna,
tebe pali da vidis smrskanu zivotinju, tebe to uzbudjuje, a kod bunde te pali da vidis bundu na sebi, pali te moda, estetika, nije nikako ista stvar
a ljudi su jeli meso od davnina, to se nikad nije dovodilo u pitanje

a i nije tema o tome
necemo o tome
 

Back
Top