CRNOGORCI KOPAJU KANAL NA GRANICI SA SBIJOM: ROVOVI od 3 metra! Radove čuvaju specijalci

Moraju da kopaju sanceve jer razmisljaju na nivou srednjeg veka. Sledece je da ce da puste krokodile u te sanceve kako bi sprecili enentualnu agresiju Srbije. Milo nije siguran da bi NATO intervenisao u slucaju da srpski tenkovi ulete u Podgoricu.

Spremice i grcku vatru.
Nato je pod obavezom da baci po atomsku bombu na svakog muškarca ženu i dete one zemlje koja napadne i mikron njene članice.
 
Moraju da kopaju sanceve jer razmisljaju na nivou srednjeg veka. Sledece je da ce da puste krokodile u te sanceve kako bi sprecili enentualnu agresiju Srbije. Milo nije siguran da bi NATO intervenisao u slucaju da srpski tenkovi ulete u Podgoricu.

Spremice i grcku vatru.
Onim papcima u NATO-u je (valjda) jasno da bi imali više koristi od Srbije u NATO-u, nego od Milogorčeve grupice!? Zašto bi onda u tom eventualnom budućem sukobu stali na stranu C.Gore? I još ako dodamo interese 'ruskog' kapitala u C. Gori?
 
Ne vrijede, zato što su Srbi nedisciplinirani, laki na okidaču, nepromišlljeni i skloni da stave emocije ispred razuma. Srbi stoga, ne znaju raditi prema protokolima, već preskaču faze i idu glavom kroza zid. Kasnije se čude što su to krivo napravili i zašto nitko ne odobrava njihova djelovanja.
Da babo usraska, potomku neznanih junaka, ti ces valjda da ucis Srbe kako se ratuje🤔
 
A možda će neki Hrvat upucati Milogorca i to podmetnuti Srbima? Naime, Pukanić je (navodno) ubijen jer je piskarao o Milogorčevim (navodnim) šverc-komerc poslovima sa cigaretama itd! Taj slučaj i tako kad-tad čeka Milogorca!
Srbi su svog Arkana ubili a ********* svog uzdigose u Faraona.
 
Naravno. Kako se pokazalo, Srbi ne znaju ni raditi, ni ratovati. Bude li ti trebati još kvalitetnih savjeta, slobodno javi.
A Bosna? Pa Sarajevo bi još bilo pod opsadom da nije bilo one traljave (dogovorene???) NATO-intervencije? Ili bi sami odustali od opsade! Hebote, pa to bi već svima dosadilo, 20 godina tući granatama neku vukohebinu u dolini!
 
I ja sam dio svijeta. I to što pišem nije stvar procjene, već ustava i zakona. Nijedna država nema pravo na vojnu intervenciju u drugoj državi, osim ukoliko izričito nije pozvana od strane vlasti dotične države, što je rijetkost.

Pa ima eto rusija je u Ukrajini imala intervenciju zbog ugrozenih prava svog nasroda tamo.

Ne kazem i ne mislim da treba d aimamo i mi, ali sta je ti=u najbolje, kao i nacin, nije ni na tebi, naravno ni na meni da procenjujemo, premda neki analiticari misle da je bas to nacin.
Biserka? Način zavisi od vrste ugrožavanja interesa!

Prekini da me lajkujes podlo a nastavljas sa bezveznim i suprotnim konatatacijama i nazivima.

Verovatno da zavisi od stepena ugrozenosti, ali o samom nacinu, kakav i koji bi trebalo da bude, u Ustavu ne pise nigde i to je jedino sta sam rekla.
 
.....
Prekini da me lajkujes podlo a nastavljas sa bezveznim i suprotnim konatatacijama i nazivima.

Verovatno da zavisi od stepena ugrozenosti, ali o samom nacinu, kakav i koji bi trebalo da bude, u Ustavu ne pise nigde i to je jedino sta sam rekla.

Lajk si zaslužila jer priznaješ nešto što piše u Ustavu, a komentar je bio na račun onih balkanskih d*bilčina koji retko rade po Ustavu i zakonima! :super:
 

Back
Top