Crnkinje

sinnke:
Ti nemas zelja? Nemoj meni te spike... prodao bi ordinaciju za neku crnkinju i samo be je mamlo. Psiho zapamti kad ga crnkinja omamla u muskarcu ne ostaje ni kap sperme.

I njihove guze bolje pucaju kad ih pljesnes.

Odakle ti ti sve to braks...........slatko sam se nasmejao!!!!

E, moj decko ima kao tu neku fantaziju da ima sex sa crnkinjom, i ja nalzim tu njegovu zelju sasvim prirodnom-*ebi ga, oce covek da proba nesto sto nije nikada, mogu da razumem to. Mislim da bih cak u nekom specificnom raspolozenju, i pod uslovom da imam para, bila u stanju da mu iznajmim neku super ribicu crnkinju da ga malo "poslovno prati", a da ih ja gledam iz prikrajka....

malavelika:
E, moj decko ima kao tu neku fantaziju da ima sex sa crnkinjom, i ja nalzim tu njegovu zelju sasvim prirodnom-*ebi ga, oce covek da proba nesto sto nije nikada, mogu da razumem to. Mislim da bih cak u nekom specificnom raspolozenju, i pod uslovom da imam para, bila u stanju da mu iznajmim neku super ribicu crnkinju da ga malo "poslovno prati", a da ih ja gledam iz prikrajka....

A di je tu sujeta, ljubomora i sl.

NatasaNatasa:
A di je tu sujeta, ljubomora i sl.
Pa sta cu kad nisam ljubomorna :)
Jesam sujetna, ali mislim da to ne bih dozivela kao neku prevaru, jednostavno to nema veza sa mnom, i sa nama, to je kao isprobavanje novog sladoleda (chokoladnog:)), i sasvim sam sigurna da to ne bi imalo nikave posledice na nas sex. zivot, niti na nasu vezu. Jednom smo uradili nesto sto je za vecinu nasih prijatelja bilo nepojmljivo, sa stanovista opstanka veze, a nama nije uopste smetalo, cak sta vise-imalo je pozitivne efekte...**bi ga, mozda smo za 22. vek?

malavelika:
Pa sta cu kad nisam ljubomorna :)
Jesam sujetna, ali mislim da to ne bih dozivela kao neku prevaru, jednostavno to nema veza sa mnom, i sa nama, to je kao isprobavanje novog sladoleda (chokoladnog:)), i sasvim sam sigurna da to ne bi imalo nikave posledice na nas sex. zivot, niti na nasu vezu. Jednom smo uradili nesto sto je za vecinu nasih prijatelja bilo nepojmljivo, sa stanovista opstanka veze, a nama nije uopste smetalo, cak sta vise-imalo je pozitivne efekte...**bi ga, mozda smo za 22. vek?

Ti si lek za 22-gi vek.A da li bi on tebi dopustio nekog crnčugicu pa da on gleda?

Fejs74:
Ti si lek za 22-gi vek.A da li bi on tebi dopustio nekog crnčugicu pa da on gleda?
Who knows? Ja nisam ispoljila takvu zelju, pa ne znam, za mnoge druge stvari je jako tolerantan. Ma, sve je to stvar poverenja, i medjusobnog, i poverenja u opstanak veze, a i u sebe-ja sam recimo sigurna da bi se on i posle crnkinje odlucio pre za sex sa mnom :)

Sinke crnkinje imaju neki poseban miris(karakteristican)na koji mi bjelci se tesko privikavamo, a isti takav utisak imaju oni za nas bjelce, to je onaj kako mi kazemo "vonj" koji bi ti u tim momentima sigurno skrenuo paznju, i mozda umanjio zeljeno zadovoljstvo, tu parfem ne pomaze, bez obzira na higijenu, ali u svakom slucaju treba probati i taj uzitak. POZDRAV

Crnkinje se ne mogu uporedjivati sa ovim nashima! Zamislite kako se u Afriki zivi bez para i bez pomagala...Nema turbo dildoa i ostalih banana za zene...
Crnkinje se mogu uporediti sa nashim muskarcima.
I jednima i drugima razvijene su desnice...

Ma to ti je onaj fazon: tuđe-slađe... Kao što i ove naše ribice sline za crncima. Nemam pojma... Možda zato što sam živeo neko vreme u Americi, ne vidim ništa extra ili čudno u obojenima. Doduše imam i dva drugara crnca (u Srbiji). Jedan kolega sa faksa i jedan komšija.

Jedine egzotične ribice koje me izuzetno zanimaju su latino-amerikanke... Chicitas pervertidas. :lol:

Back