Crni šećerko na poкlon

Samo da ti javim da malisa ima bracu i sestre i nalaze se kod restorana Saric !!!
Bilo ih je devet neko ih je ostavio u kutiji a iz tog legla je tamo jos 3 a 5 je udomljeno !!

Tu smo ga i nasli, ali je bio on sam i setkao se pored novog puta, tacnije bezao je od onih odraslih pasa sto su tu stalno. Mislim da ga je neko od njih ujeo.
Jesi siguran da su ostavljeni a da ih nije ostenila neka od tih kerusa sto zivi tu? Bas cu da odem danas da ih vidim...
 
Evo malo novih slika malise





Za malisu se niko jos nije interesovao do sada.z:(
Nije nesto mnogo porastao za ove dve nedelje, tacnije jedva da se malo izduzio, ali je tezi za oko kilogram, pa pretpostavljam da ce ostati mali. Ne mislim mali kao pinch ali tesko ce izvuci neku visinu.
 
Pa skoro ni meni nije poslo za rukom, niko zivi se nije javio za njega sve ove tri nedelje od kako sam ga nasla, pa se nadam da ce u novom domu imati vise srece nego sto je imao do sada. U svakom slucaju mislim da mu ljubavi nece faliti jer se tom coveku bas svideo. z:)
 
Malisa se juce udomljen, zivece ovde u kraju u kuci. Eto i on konacno da nadje nekog ko ga hoce.z:)
Mislim da tema sad moze da se premesti u "srecno udomljeni".z:)

JAO STO SAM SRECNA STO IMAMO 'SRECNO UDOMLJENI" PDF, TOLIKO STE MI SVI POPRAVILI RASPOLOZENJE (izvinite za caps)
:heart::heart::heart::heart:

a za malog crnog secerka je super sto e u kraju pa mozes da povremeno vidis kako mu je u novom domu i kako lepo raste :D
 

Back
Top