Crni fond

Neka neidentifikovana, verovatno izazvana statističkim podacima o braku, razvodu i razlozima razvoda, brakovima koje posmatram oko sebe i brakovima koje posmatram sa profesionalne tačke.
Možda bih u konkretnom braku mislila drugačije, dajem za pravo.

jasno
ja bas jer znam vise losih nego dobrih brakova/veza idem i linijom otvorenosti da nema iznenadjenja koja mogu da naprave karambol
kako da objasnim hm...recimo bas tim cinom skrivanja para podrivas strah od svoje veze od njega od svega, sama sebi skaces u brk ako me razumes
da se treba zastiti treba, ali ne lazima vec bas naprotiv otvorenim odnosom...recimo napravite ugovore testamente odvojene racune i odvojene steke ovo ono ma sta god, ali sve je otvoreno i iskreno, sa medjusobnom spoznajom....
to je neki moj stav....ako me kontas
 
jasno
ja bas jer znam vise losih nego dobrih brakova/veza idem i linijom otvorenosti da nema iznenadjenja koja mogu da naprave karambol
kako da objasnim hm...recimo bas tim cinom skrivanja para podrivas strah od svoje veze od njega od svega, sama sebi skaces u brk ako me razumes
da se treba zastiti treba, ali ne lazima vec bas naprotiv otvorenim odnosom...recimo napravite ugovore testamente odvojene racune i odvojene steke ovo ono ma sta god, ali sve je otvoreno i iskreno, sa medjusobnom spoznajom....
to je neki moj stav....ako me kontas
Kapiram i slažem se po pitanju otvorenog odnosa i iskrenosti (osim što dodajem da teško verujem da dugoročno gledano postoji bilo koji odnos koji je na duge staze po svim tačkama i u svakom trenutku apsolutno otvoren i iskren :) ).
S tim što iz toga izuzimam taj svoj mali majušni crni fond.... dvostruki aršini, znam :lol:, no ja svoj crni fond ne bih doživela kao laž.
 
Kapiram i slažem se po pitanju otvorenog odnosa i iskrenosti (osim što dodajem da teško verujem da dugoročno gledano postoji bilo koji odnos koji je na duge staze po svim tačkama i u svakom trenutku apsolutno otvoren i iskren :) ).
S tim što iz toga izuzimam taj svoj mali majušni crni fond.... dvostruki aršini, znam :lol:, no ja svoj crni fond ne bih doživela kao laž.

ok, nema ubedjivanja, samo truckamo

jeli sad me zaintrigira, a da otkrijes da on ima neki svoj tajni fond? jel bi dozivela ko laz?
 
Ja tražio; bile neke teme, ali pre 5 i više godina.

Dakle, sinoć vodih stimulativan razgovor (jer mi žene od 50+ godina takve stvari radimo subotom uveče) koji se dotakao ''zlu ne trebalo'' štekova.

Pitanja su jednostavna:
imate li svoj crni fond, za koji, naravno, vaš partner ne zna?
da li je postojanje tajnog fonda nešto što u određenoj meri... hm... onečišćava brak?
da li biste ikad, nekad, jednog dana - rekli partneru za vaš štek?
sumnjate li i da on/ona ima sličnu gomilicu čvrste valute negde, i kako se osećate povodom toga?

Koji bre crni fond?Nemam ni beli fond a kamoli crni!
Ja cu da gajim 5,6 dobermana i da ih dresiram da me pojedu kad budem mator i bolestan i ne budem mogao da zaradjujem za "leba.
 
Ja tražio; bile neke teme, ali pre 5 i više godina.

Dakle, sinoć vodih stimulativan razgovor (jer mi žene od 50+ godina takve stvari radimo subotom uveče) koji se dotakao ''zlu ne trebalo'' štekova.

Pitanja su jednostavna:
imate li svoj crni fond, za koji, naravno, vaš partner ne zna?
da li je postojanje tajnog fonda nešto što u određenoj meri... hm... onečišćava brak?
da li biste ikad, nekad, jednog dana - rekli partneru za vaš štek?
sumnjate li i da on/ona ima sličnu gomilicu čvrste valute negde, i kako se osećate povodom toga?

Imam crni fond za macku... inace sam uglavnom bez dinara... ja crni fond nikad za sebe nisam uspela da napravim i da me nedajboze kojim slucajem lupi auto nasli bi me poderanih gaca i carapa...
 
Poslednja izmena:
Ja tražio; bile neke teme, ali pre 5 i više godina.

Dakle, sinoć vodih stimulativan razgovor (jer mi žene od 50+ godina takve stvari radimo subotom uveče) koji se dotakao ''zlu ne trebalo'' štekova.

Pitanja su jednostavna:
imate li svoj crni fond, za koji, naravno, vaš partner ne zna?
da li je postojanje tajnog fonda nešto što u određenoj meri... hm... onečišćava brak?
da li biste ikad, nekad, jednog dana - rekli partneru za vaš štek?
sumnjate li i da on/ona ima sličnu gomilicu čvrste valute negde, i kako se osećate povodom toga?

Da
Ne
Saznao je u prici
Ima ali znam koliko
 
Kakav crni fond ljudi pljačkaju prodavnice za litru mleka i veknu leba, ajte molim vas...

Inače sinoć umalo kola da nam ukradu...

Sad ne znam šta da radim... moram neki zeder da nabacim ili tako nešto

El ima neko polovan :lol: Neam pare za novi :lol:

E i ako može na rate :zcepanje:
 
pa cickva ako on zna onda nije tajni....

Pa ne znam kako da ga nazovem :lol:
On zna da ja volim da imam nesto sa strane. Sica je to ali ja volim. Ako mi nesto bas bude merak da sebi priustim, a ustvari je to vise fond, ako dodje do neplaniranog pomeranja uplata i nasih plata, da imam za normalan zivot. Kao i npr.ako nam ne plate dugovanja da imam za odmor/more itd... da ne moram da pozajmljujem. Nisam nikad pa se nadam i da necu. Ja se osecam sigurnije tako.
Zna on to od starta ali ne pita koliko imam. Mada sad npr.zna i koliko je.
On isto ima, tacno znam koliko. Mislim, pitam kad me zanima. Samo sto on svoje ulozi uvek u nesto oko kuce/posla a ja sa od onih sto misle na "crne" dane
 
Kakav crni fond ljudi pljačkaju prodavnice za litru mleka i veknu leba, ajte molim vas...

Inače sinoć umalo kola da nam ukradu...

Sad ne znam šta da radim... moram neki zeder da nabacim ili tako nešto

El ima neko polovan :lol: Neam pare za novi :lol:

E i ako može na rate :zcepanje:

Da, da... neko leba krade, neko benzin kupuje... Hajde kaži gde držiš dukate?
 
Pa ne znam kako da ga nazovem :lol:
On zna da ja volim da imam nesto sa strane. Sica je to ali ja volim. Ako mi nesto bas bude merak da sebi priustim, a ustvari je to vise fond, ako dodje do neplaniranog pomeranja uplata i nasih plata, da imam za normalan zivot. Kao i npr.ako nam ne plate dugovanja da imam za odmor/more itd... da ne moram da pozajmljujem. Nisam nikad pa se nadam i da necu. Ja se osecam sigurnije tako.
Zna on to od starta ali ne pita koliko imam. Mada sad npr.zna i koliko je.
On isto ima, tacno znam koliko. Mislim, pitam kad me zanima. Samo sto on svoje ulozi uvek u nesto oko kuce/posla a ja sa od onih sto misle na "crne" dane

a nemate pristup jedno drugom tim fondovima?

cickava treba da stekas za svaleracje a ne za glad ne daj boze, ne pratis temu ich :lol:
ko jos stedi za neke crne trenutke, nisi moderna, vis da se stedi za kafane i striptizete :zkez:
 
Pa ne znam kako da ga nazovem :lol:
On zna da ja volim da imam nesto sa strane. Sica je to ali ja volim. Ako mi nesto bas bude merak da sebi priustim, a ustvari je to vise fond, ako dodje do neplaniranog pomeranja uplata i nasih plata, da imam za normalan zivot. Kao i npr.ako nam ne plate dugovanja da imam za odmor/more itd... da ne moram da pozajmljujem. Nisam nikad pa se nadam i da necu. Ja se osecam sigurnije tako.
Zna on to od starta ali ne pita koliko imam. Mada sad npr.zna i koliko je.
On isto ima, tacno znam koliko. Mislim, pitam kad me zanima. Samo sto on svoje ulozi uvek u nesto oko kuce/posla a ja sa od onih sto misle na "crne" dane

Nije isto crni fond i fond za crne dane.
Prvi je tajni i sluzi samo i iskljucivo za tebe,prate ga lazi, skrivanja, strahovi, precutkivanja i nepoverenje..., a drugi je u opstem interesu, za nedaj boze ako zafali za zajednicke potrebe.
 
Nije isto crni fond i fond za crne dane.
Prvi je tajni i sluzi samo i iskljucivo za tebe,prate ga lazi, skrivanja, strahovi, precutkivanja i nepoverenje..., a drugi je u opstem interesu, za nedaj boze ako zafali za zajednicke potrebe.

uzas :pop:

- - - - - - - - - -

Da nije ove moderatorske plate ja ne znam kako bi majke mi :lol: Jedino od toga neki štek da nabacim :lol:

:lol:
al da sakrijes od muza pa da idemo u kurrvanje :zper:
 

Back
Top