Crash Team Racing

Crash, da ga je Sony nije prodao ostalim firmama, je mogao da bude popularniji od Marija i Sonica zajedno. Nazalost, Sony ga nije dobro cuvao, kao sto nista ne cuva, i tako se pojavio na svim ostalim konzolama kao sto su XBOX, GameCube i tako. Crash Team Racing za Playstation je fenomenalna igra. Nije savrsena, ali dao bih joj 9 od 10. Jako je zabavna, lako se igra, grafika i zvuk je ispred svog vremena.

Mario Kart 64 je naravno bila bolja igra. Ali Crash Tema racing joj je bio dostojan protivnik.

Sve u svemu, mislim da je svima jasno da jako volim ovu igricu i da je i dan-danas cuvam i rado odigram.

538169-1.jpg


z:)
 
A jel zna neko kako se zove igra koju sam danonocno igrao na terminatoru kad upravljas tenkice i branis orla koji predstavlja tvoju bazu?Kad ti ubiju orla game over.
Secam se da sam tu igru igrao i sa roditeljima pa i baba bi se nekad ukljucila. :)
 
Crash, da ga je Sony nije prodao ostalim firmama, je mogao da bude popularniji od Marija i Sonica zajedno. Nazalost, Sony ga nije dobro cuvao, kao sto nista ne cuva, i tako se pojavio na svim ostalim konzolama kao sto su XBOX, GameCube i tako. Crash Team Racing za Playstation je fenomenalna igra. Nije savrsena, ali dao bih joj 9 od 10. Jako je zabavna, lako se igra, grafika i zvuk je ispred svog vremena.

Mario Kart 64 je naravno bila bolja igra. Ali Crash Tema racing joj je bio dostojan protivnik.

Sve u svemu, mislim da je svima jasno da jako volim ovu igricu i da je i dan-danas cuvam i rado odigram.

538169-1.jpg


z:)

:klap::klap:
 
Pre neki dan drug me je zamolio da je odigramo malo. Kao kad naucis da vozis bicikl... ne zaboravlja se. Pobedio sam ga svaki put zato sto sam se setio kako se Driftuje u igrici (Power Slidovi).

Da,ne zaboravlja se :D Ja je danas igram samo za rekorde u time trialu jer nemam dostojne protivnike,mogu reci na nivou drzave,za battle :D (nisam battle izgubio 7 godina)
Inace,od jula 2008. sam registrovan na CTR4ever i ctrgamers (online zajednice igraca ove igrice) i takmicim se redovno :D Trenutno sam 36. u svetu...xD
 

Back
Top