Counter-Strike

Instalirao sam najnovije nVidia 53.04 drajvere i od tada mi CS "secka". Verovatno nesto nisam lepo podesio (Open GL, Direct3D ili sl). Na primer kada iskljucim Verical Sync poveca mi se fps, ali se pojavljuju neke linije. Zna li neko u cemu je problem?
Graficka je GF4 440 sa 64MB, a masina Athlon 1.8GHz sa 256 DDR-a. Sa starijim drajverima je sve radilo OK.
 
U pitanju je bag :( (ukoliko imaš WinXP) i jedno od rešenja je da skineš program PowerStrip i u njemu zaključaš osvežavanja za svaku rezoluciju posebno (naravno, stavi osvežavanja na maksimalnu vrednost koju tvoj monitor može da podrži), i uključi Vertical Sync
 
aciv:
Instalirao sam najnovije nVidia 53.04 drajvere i od tada mi CS "secka". Verovatno nesto nisam lepo podesio (Open GL, Direct3D ili sl). Na primer kada iskljucim Verical Sync poveca mi se fps, ali se pojavljuju neke linije. Zna li neko u cemu je problem?
Graficka je GF4 440 sa 64MB, a masina Athlon 1.8GHz sa 256 DDR-a. Sa starijim drajverima je sve radilo OK.
Probaj da prvo prebacis sa Software na Open GL.Nemi je uspelo i sad ami vise ne postoje te linije!
 
Ako hoces da igras na Won serverima onda ku*ac ces da uspes.Postoje Nowon serveri koji ne drzi Valve tako da ti n e treba original cd key pa ti pronadji neki nowon server i prati upustva kako da igras!
 
Imam jedan problem prilikom "igranja" CS-a (1.5) na netu.Konektujem se.Sve ide kako treba.Udjem u kantere/terore i posle par sekundi me izbaci sa porukom NET_SendPacket ERROE:WSAEINTR.Da li neko moze da mi kaze u cemu je problem?
 
Istaliro sam Counter-Strike 1.5 i POD-Bot 2.5
Mogu da igram(kreiram) samo 20 mapa ostale ne mogu da pustim.Mislim da mi treba waypoints.Skinuo sam sa interneta i waypoints ali ne mogu da kreiram mape.Kada skinem waypoints gde treba da ga raspakujem.Mozda je nesto drugo u pitanju,ako jeste voleo bih da znam.Unapred zahvalan. 8) 8) 8)
 

Back
Top