Quantcast

Counter-Strike

BLANKED

Elita
Poruka
16.400
Skines Counter strike source, odes na gametracker pronadjes neki server iz Srbije ili vec odakle si, ubacis IP servera u "servers" opcijama u igri na add favorites , dupli klik i to je to, ne znam sta te muci :p

Degustator

Početnik
Poruka
2
Zna li neko zasto mi posle nekog vremena igranja cs-a zakucaju mis i tastatura, tj, igrac mi se krece u stranu kao da drzim taster i onda zakoci skroz, pa moram da restartujem komp...? Reinstalirao sam cs, viruse ocistio, promenio tastaturu i mis, ali i dalje baguje...

Degustator

Početnik
Poruka
2
Zna li neko zasto mi posle nekog vremena igranja cs-a zakucaju mis i tastatura, tj, igrac mi se krece u stranu kao da drzim taster i onda zakoci skroz, pa moram da restartujem komp...? Reinstalirao sam cs, viruse ocistio, promenio tastaturu i mis, ali i dalje baguje...

dr Protić

Početnik
Poruka
14
Treba ti original ;)
Valve je naucio lekciju sa prethodnom igrom , pa je za ovu spremio odgovor piratima . Svako malo se ubacuju novi pathcevi , sa originalnom igrom to nije problem , ali piratima se ne da stalno praviti crackove za te patcheve pa su i odustali .
Pogledaj na forumu rebeliona , oni imaju svoj klan i server pa su sklopili neki programcic pomocu kojeg mozes igrati na njihovom serveru , ali samo tamo .

Gocky

Zainteresovan član
Poruka
160
Pozdrav svim igracima ove fenomenalne igre...
Znam da ce ovo moje pitanje malo zvucati glupo, ali....
Cemu uopste sluzi ovaj radar u levom gornjem uglu i
kako se uopste gleda na njega ???
Nista ne razumem sta uopste znace one kockice,tackice, obrnuto T i tako dalje...
Svaki odgovor mi znači ! Hvala ....

nikolapfc89

Zainteresovan član
Poruka
145
Radar i sluske su ti najmocnija stvar u CS-u!
Crvena kocke ti je C4 (ako si teror) a ako si kanter onda nemas na radaru.
Bele kocke su tvoji saigraci iz ekipe,a ako vidis T obrnuto,znaci da je saigrac tvoj na spratu ili u podrumu,tj da niste na istoj visini(zavisi od mape)..razumes?
Nauci da ga gledas,samo gledaj radar olaksace ti igru mnogooo.

Gocky

Zainteresovan član
Poruka
160
Ok.hvala puno...
Samo nisam shvatio kako su protivnici obelezeni na radaru .. ?
npr. Ako sam ja teror koje boje i oblik(kocka,krug) su kanteri ???
Inace hvala na odg. stvarno .....

gushke91

Zainteresovan član
Poruka
241
Imam problem sa CS 1.6. Kad uđem u igru, šta god da kliknem, automatski me pošalje na neki server... I naziv tog servera mi stoji ispod menija. :( Znači, ne mogu ni u opcije da odem. Kako da rešim to? Brisao sam i instalirao ponovo, ali uvek ista stvar...

Stagemen

Zainteresovan član
Poruka
269
Deathrun server odlican je!
MNE Gaming Arena Deathrun ( 193.192.58.53:27131 )
ima i stranica na fb MNE Gaming Arena Community
tamo pise sve o besplatnim adminima :D
server ima opcije Auto bhop,,respawn,,knife opciju,trail,drshop, :D