Conga

Kad Conga osvoji grend slem onda moze da stane u red sa Novakom,svaka njemu cast za ove 4 pobede na Djokovicem ali menjao bi on sve te pobede,za onu u finalu AO 2008...Videcemo kad dodje neki ozbiljniji turnir da li ce tako igrati...Smesno je proglasavati Congu za nekog velikog igraca kad je jedini veliki turnir sto je osvojio masters u parizu...nego jel to nordic ponovo jase?hehe vidim samo drugi nik


a hessa ljudi ignorisite ovako mu samo dajete na znacaju...nek prica covek sam sa sobom
 
Slazem se,sve te mrtvacke glave,mozda i jeste....

Inace,ja sam veliki fan Milana,ali,obzirom da nikad u istoriji nisu uzeli UEFA Kup,niti se nesto interesuju za njega,mislim da to dovoljno govori o njihovim ambicijama tamo.A obzirom da im je i Anceloti trener,to dovoljno govori sta ce tamo biti,koliko u prvom ili drugom eliminacionom krugu. Steta!

Inace,ljudi,sta je sledece? Dubai?Bez Rafe i Feda,nije to to...Ali mozda upravo Nole ovde profitira!
 
jos ako marej pukne (a izgubio je 1. set, kao i svoju servu na startu drugog)... a tsonge nema... ma- odlican scenario za samoubistvo (ako ovde ne prodjes dobro). :lol:

mada, u sportu nikada nisi 100% koji put je stvarno laksi...
 
Slazem se,sve te mrtvacke glave,mozda i jeste....

Inace,ja sam veliki fan Milana,ali,obzirom da nikad u istoriji nisu uzeli UEFA Kup,niti se nesto interesuju za njega,mislim da to dovoljno govori o njihovim ambicijama tamo.A obzirom da im je i Anceloti trener,to dovoljno govori sta ce tamo biti,koliko u prvom ili drugom eliminacionom krugu. Steta!

Inace,ljudi,sta je sledece? Dubai?Bez Rafe i Feda,nije to to...Ali mozda upravo Nole ovde profitira!

Ma ne igra NOLE zato sto njih nema,niti mu je namjera da tako profitira.
I prosle godine je odigrao veliki broj turnira.Igrao bi on u svakom slucaju.
 
Al ste ovde ljudi raspolozeni za fajt...kazem da ne igraju u Dubaiju Fed i Rafa,da Marej nesto kuburi i da je to odlicna sansa za Noelta i odmah se nadje neko da me napadne da bi Nole to igrao bez obzira na ostalo....A ja nigde nisam ni spomenuo da on ne bi igrao,no samo da ce mu sada put biti dosta olaksan.

Eto,to samo pokazuje koliko ovde ima ljudi koji uopste ne citaju postove nego gledaju i razumeju onako kako oni hoce. A ja sam prethodnim psotom samo hteo dati podrsku Noletu,kad vec nema Federera.
 

Back
Top