Quantcast

Condoms rulez!!!

Shizi

Aktivan član
Poruka
1.613
bgfrajer79:
Ali problem je sto to nikada ne mozes da znas. Imam ortakinju koja je spavala sa samo dva ok tipa. i taj drugi bio je neki fini kulturan grk, koga je upoznala na ekskuziji. i nakon 6 meseci taj tip joj salje parfem i poruku da ide da se testira jer joj je namerno preneo hiv :(, tuzno ali istinito. :cry:

:roll: bas fin neki momak... :evil:

bgfrajer79

Obećava
Poruka
82
Da ali poenta cele price je da i ako tip/riba izgledaju savim fino ili ok to ne mora da znaci da nemaju neku bolest. Ja sam imao samo jednu devojku sa kojom sam spavao bez kondoma jer je to postala duza i ozbiljnija veza ali smo pre toga oboje uradili hiv test za svaki slucaj. Jednostavno ljudi sa takvim stvarima se ne igra. Meni je recimo mnogo krivo na ove starije generacije 60-te proslog veka, oni su bash mogli sve i svasta da rade i da ne brinu mnogo :). Dok eto mi ipak MORAMO o tome da vodimo mnogo racuna.

Dollar

Početnik
Poruka
25
bgfrajer79:
izdepilirana:
BRAVO :D ...divan nastup; samo mogao bi da ga vadis i ako je sa kondomom...znas...desava se da pukne :(

Pa pre svega ako znas kako da stavis kondom i ne kupujes po nekim trafikama nego udjes u apoteku i lepo kupis tesko da moze da ti pukne, meni do sada u karijeri se to nije desilo, jer i ako mi deluje da kondom nije ok bacim ga i uzmem drugi, jednostavno necu da rizikujem.

Vas dvoje nikad niste culi za tablete.

bgfrajer79

Obećava
Poruka
82
A ti ocigledno nikada nisi cuo za polne bolesti, ili ih nedaj boze imas pa volis da prenosis.

Plus toga tablete koliko ja znam moraju da se piju svakog dana u odredjeno vreme. Sto verujem da moze da bude i smaranje nekome :)

U svakom slucaju kondom je najbolje resenje. Jer pored kontracepcije stiti i od polnih bolesti.

I

izdepilirana

Gost
Dollar:
bgfrajer79:
izdepilirana:
BRAVO :D ...divan nastup; samo mogao bi da ga vadis i ako je sa kondomom...znas...desava se da pukne :(

Pa pre svega ako znas kako da stavis kondom i ne kupujes po nekim trafikama nego udjes u apoteku i lepo kupis tesko da moze da ti pukne, meni do sada u karijeri se to nije desilo, jer i ako mi deluje da kondom nije ok bacim ga i uzmem drugi, jednostavno necu da rizikujem.

Vas dvoje nikad niste culi za tablete.
A ti izgleda ne znas da sa tabletama ne mozes da sprecis polno prenosive bolesti,sidu..itd..raznorazna sranja...mada posto se u kanadi rokaju ko blesavi nit pitaju ko si ni sta si onda mi je razumljiv tvoj nacin razmisljanja.. :evil:

Sale#3

Početnik
Poruka
27
bgfrajer79:
Ali problem je sto to nikada ne mozes da znas. Imam ortakinju koja je spavala sa samo dva ok tipa. i taj drugi bio je neki fini kulturan grk, koga je upoznala na ekskuziji. i nakon 6 meseci taj tip joj salje parfem i poruku da ide da se testira jer joj je namerno preneo hiv :(, tuzno ali istinito. :cry:
U ****** bog!!! Ja bih ga ubio!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.