CoD 5

ti znash shta je dobro
banghead.jpg


a jesi igrao CoD4?! i neverujem da je neko toliki zombi da chim se neshto malo promeni da odma ne valja... to je ko da obozhavash chokoladu, a ne volish belu :lol:

EDIT:
i ovo je stara vest :lol:
 
objavljeno je da ce cod 5 izaci,a sto je jos bitnije,opet ce biti WWII:)!!!!
Hvala bogu sto su se opet vratili na WWII

Smrc, nije valjda da CoD napusta temu americkih imperijalistickih osvajanja i spasavanja sveta od ruskih nuklearki, i drugih (po americki nacin zivota) opasnih stvari. A to je tako super originalna tema. Super nova i super originalna. I narod je se uopste nije zasitio. :-(:sad:
 
Iako je cod4 odlicna igra, najgora je u serijalu (makar gledano sa perspektive PC igara, znaci ne racunam one igre za konzole, mada njih nisam probao tako da ni nisam kompetentan da ocenjujem).

Meni je drago sto se tematika vraca nazad u ww2, meni takve igre ne mogu da dosade...

Ima i par glasina na netu kako CoD5 mozda nece na PC, jer na njemu radi isti razvojni tim koji je radio delove za PS2.
 
nemozhe niko da mi vredja omiljenu igru i josh da kazhe da je SR*NJE i da je niko ne igra kad je suprotno... DUPLO je igranija od CoD2... btw ja neznam shta vishe imaju da kazhu o II sv. ratu?!
 
@strajo ja tebe postujem jer si redovan na forumu, ali nemoj tako da se zaleces...

"sta ima jos da kazu o ww2?"
Pa to sto 99% igara o drugom svetskom radu obradjuje samo iskrcavanje na normandiju je druga pricha.
U CoD5 ce tematika najverovatnije biti pacifik i fajt sa japancima (nesto kao u MOH: Pacific Assault).
Ima mnogo vojnih operacija koje nisu opisane u igrama...
 
objavljeno je da ce cod 5 izaci,a sto je jos bitnije,opet ce biti WWII:)!!!!
Hvala bogu sto su se opet vratili na WWII

O Bozhe,sta sam ti to zgresio da opet bude ww2 ,a toliko sam cekao cod4 zbog savremenog doba i prirodnog okruzenja sa modernim pushkama,nosenjem svog ranjenog partnera itd,da bi se opet wratilo na ww2 :(:x:-x:x:twisted:
 
COD serijal je postao popularan bas zbogWWII.To su cinjenice ,i to ne moze niko da opovrgne.
Ako ista ekipa hoce da pravi igricu sa drugom tematikom-nek se i i grica zove drugacije(neka naglase npr. da je to tim koji je pravio WWII-i zo je to).Da se razumemo ,ja nemam nista protiv COD4 kao igrice,cak stavise odlicna je...,ali naziv joj ne prilici i tacka!
Toliko dogadjaja ima iz WWIi da i 10 igrica na tu tematiku ne mogu da pokriju sve:
 
COD serijal je postao popularan bas zbogWWII.To su cinjenice ,i to ne moze niko da opovrgne.
Ako ista ekipa hoce da pravi igricu sa drugom tematikom-nek se i i grica zove drugacije(neka naglase npr. da je to tim koji je pravio WWII-i zo je to).Da se razumemo ,ja nemam nista protiv COD4 kao igrice,cak stavise odlicna je...,ali naziv joj ne prilici i tacka!
Toliko dogadjaja ima iz WWIi da i 10 igrica na tu tematiku ne mogu da pokriju sve:

Znas sta nekima se i smucio drugi svetski rat , ali mozda bi im bolje bilo da su napravili dva odvojena serijala CoD i Cod modern warfare . Licno mi se vise povraca od drugog svetskog rata ali mozda bi bilo lepo kada bi obrnuli situaciju pa napravili nemacku kampanju ; vec svi znamo da su ameri bili najlepsi najpametniji i najhrabriji zajedno sa britancima (koji su ustvari najveci gubitnici 2 svetskog rata jer su izgubili sve kolonije sporazumom Cercil - Rozvelt ; kolonije za spasavanje guze od strane amera).
 

Back
Top