Club Religion

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisi razumela...
hteo je reci da nece biti vise provociranja i vredjanja
nezavisno da li je neko vernik ili ateista...
procitaj jos jednom pazljivije, samo ce ti se kazati:lol:

kultura komunikacije je zakucala i na ovim (virtuelnim) prostorima:D

zato shto ne razumem i pitam shta je hteo da kaze s ovim "Samo prisustvo ateista po prirodi stvari je neprirodno i njima nije mesto na ovom forumu.", a ne bih rekla da si ti razumeo shta ja pitam...:p
 
sudeci po ovakvoj vrsti logike meni nije mesto na vishe foruma... recimo poshto sam apolitichna na politici, poshto nisam mushko na mushkarcima itd...:p

- - - - - - - - - -

da ne spominjem pdf tinejdzeri, gde sam greshkom upala vec dva puta...:rumenko:
 
ola-la, c5, jel to trajni? smeshko, boki i glasnik, zanimljivo... da li je moguce da su zaista znali za obaveshtenje a nastavili da se raspravljaju? i shta radi nevesta u toj guzvi sa c1? shto za nju ne pishe gde i zashto?
 
izvini mono ali ne vredja se samo na religiji... vredja se po svim mogucim temama na isto tako svim mogucim osnovama... ne vidim po chemu bi to uvrede na religioznoj osnovi bile teze od onih na nacionalnoj i sl...
 
zato shto ne razumem i pitam shta je hteo da kaze s ovim "Samo prisustvo ateista po prirodi stvari je neprirodno i njima nije mesto na ovom forumu.", a ne bih rekla da si ti razumeo shta ja pitam...:p

da će ateistima biti zabranjan pristup na verničke teme.
tako kako piše, ništa nsii pogrešno razumela...
a na istim tim obaveštenjima sve same obavesti da jedna frakcija ne vređa drugu, ateisti su (naravno) dobrodošli... ovaj forum je poznat po slobodi mišljenja i govora.
prc.
 
da će ateistima biti zabranjan pristup na verničke teme.
tako kako piše, ništa nsii pogrešno razumela...
a na istim tim obaveštenjima sve same obavesti da jedna frakcija ne vređa drugu, ateisti su (naravno) dobrodošli... ovaj forum je poznat po slobodi mišljenja i govora.
prc.

hm, ja ipak mislim da se on nije lepo izrazio i da je hteo neshto drugo da kaze... teshko mi je da poverujem u takav besmisao...
 
malo mi je sve to nelogično s obzirom na činjenicu da oaj pdf moderišu 3 moda, ateisti, odnosno agnostici.
nije problem u religiji... problem je što ljudi odlaze odavde, pa se kreće u veliko spremanje i reforme. :mrgreen:
par njih visi za primer, ne znam da li ste primetili... neko mora nositi žig krivice, ne do bog da je administracija zasrala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top