Cizme- predlozi

A rat potraje 10 godina? A? Hah, šala....Zato što sam mislio da nisu odvratne, al jače od mene je da mi se ne sviđaju. Bordo sam nosio u tinejdž fazi sa fajerkom, sad BiH kupio bordo fajku, imam zelenu i neuništiva je.
meni su u jednom momentu bile uzas
kad su proizvodnju tek bili prebacili u kinu
uzmem neke do koljena
kao kopija onih raf padobranskih starih, na tu foru
i skontam da smrde jbte
prvi i posljedni put u zivotu da sam imala taj problem s nekom obucom
poludila sam, poklonila ih nove
i godinama se nisam usudila kupiti
do prosle godine
a prije toga sam imala x pari, modela i boja
crne, crvene, plave
klasicne, zenske, cipele...bajkerske...
tako da sam s ovim parom bas prijatno iznenadjena zapravo
 
Inace imam i te neke klasicne crne uske do kolena, nisu ravne doduse ali je deblja peta, traju mi milion godina i bas su mi znacile za posao.
Ali, ja na poslu i ja privatno se ne poznajemo.
Privatno adidas duboke patike i martinke 💩💩
 
Misljenja?
Screenshot 2022-12-25 083653.png
 
al ecco i jeste za vas s uskim stopalima
nije za nas hobite
mozda ti imas problem kao ja
da ti je jednostavno osjetljiva koza tu
mene i moje stare cipele i patike obavezno nazuljaju kad ih obujem prvi put u sezoni
ove godine sam se opametila i preventivno nosila flastere
one velike sto se sijeku
i prvi put nisam imala veci problem
ako to zaboravim pakao : (

Probacu sa flasterima, mozda je do koze, generalno imam tanku kozu.

A stvarno sam izdrzljiva, trpim i cutim ali kada to rasece. Skoro sam uzela Ecco baletanke. Obicne, boje koze.
Obula ih na bosu nogu. Nisam stigla do raskrsnice. Usla i kupila soknice, navukla u radnji i vratila se kuci sve kukajuci. Danima sam nosila samo patike na pune carape, uplasila sam se, toliki su zuljevi bili. Moj muz obozava Ecco.

Timberland je teska cipela. Kod njih je najgore sto ih nosis i naviknes a onda te raseku nicim izazvane. Lacoste su grube ali kad naviknes - naviknes. Opet, moj muz obozava Timberland.

Sada ovako rasecena nosim Gant. E, oni su meni super. I Tamaris mi je super ali na njih nisam skoro naletela.
Ali ja sam na pola broja, 38 i po.
Kada uzmem 39 onda je logicno sto landara. Ako uzmem 38 onda stegne.
Verovatno zato i imam problem sa zuljevima i salonka mi se uvek vadi.

Espadrile bas volim. Samo mi Tom's brzo propaddaju pa sam nasla neke spanske. Spanci prave fenomenalne espadrile kao Italijani baletanke.
 
Probacu sa flasterima, mozda je do koze, generalno imam tanku kozu.

A stvarno sam izdrzljiva, trpim i cutim ali kada to rasece. Skoro sam uzela Ecco baletanke. Obicne, boje koze.
Obula ih na bosu nogu. Nisam stigla do raskrsnice. Usla i kupila soknice, navukla u radnji i vratila se kuci sve kukajuci. Danima sam nosila samo patike na pune carape, uplasila sam se, toliki su zuljevi bili. Moj muz obozava Ecco.

Timberland je teska cipela. Kod njih je najgore sto ih nosis i naviknes a onda te raseku nicim izazvane. Lacoste su grube ali kad naviknes - naviknes. Opet, moj muz obozava Timberland.

Sada ovako rasecena nosim Gant. E, oni su meni super. I Tamaris mi je super ali na njih nisam skoro naletela.
Ali ja sam na pola broja, 38 i po.
Kada uzmem 39 onda je logicno sto landara. Ako uzmem 38 onda stegne.
Verovatno zato i imam problem sa zuljevima i salonka mi se uvek vadi.

Espadrile bas volim. Samo mi Tom's brzo propaddaju pa sam nasla neke spanske. Spanci prave fenomenalne espadrile kao Italijani baletanke.

ma ja imam taj problem isto
to je pakao
zato flasteri, sta da se radi
al moraju biti bas ti flasteri platneni sto se sijeku
ostalo je meni besmisleno
i isto sam na pola broja nakon trudnoce
38.5
ako uzmem 38 ne osjecam se prijatno, a 39 malo landara, al i to je bolja opcija nego da me steze
mrzim kad mi je obuca knap

nosim verbenas spanske espadrile vec godinama
za posao ljeti mi je to spas

timberland sam imala dva para u zivotu
obe su pustile vodu i ofucale se rekordno
cak mi je i cat bio bolji od njih, kao i ove turske cizme sto sad imam
tako da njih def nece skoro uzeti opet

ecco obozava moje dijete
njeno usko stopalce kao da je za njihov kalup pravljeno
 
ma ja imam taj problem isto
to je pakao
zato flasteri, sta da se radi
al moraju biti bas ti flasteri platneni sto se sijeku
ostalo je meni besmisleno
i isto sam na pola broja nakon trudnoce
38.5
ako uzmem 38 ne osjecam se prijatno, a 39 malo landara, al i to je bolja opcija nego da me steze
mrzim kad mi je obuca knap

nosim verbenas spanske espadrile vec godinama
za posao ljeti mi je to spas

timberland sam imala dva para u zivotu
obe su pustile vodu i ofucale se rekordno
cak mi je i cat bio bolji od njih, kao i ove turske cizme sto sad imam
tako da njih def nece skoro uzeti opet

ecco obozava moje dijete
njeno usko stopalce kao da je za njihov kalup pravljeno

Tacno, moje su Timberland placene 200 evra. Izasli smo na sneg i prednji deo je pocrneo. I sada je crn na zutoj cipeli. Toliko ih ne mirisem da nisam ni pitala da li to moze da se skine necim.
A teske k'o tuc.

Kao student sam uzela duboke martinke ali kao cizme, najbolje cizme u zivotu koje sam imala. Do kolena, tamno sive, stikla od 5cm, sa obavijenim kaisem oko cizme, model gauco i samo ona zuta tracica pozadi.
Nosila sam ih par godina dok nisam malo prsnula lak za nokte na njih. Baka ih je poslala u podrum i nisam ih vise videla. Neunistiv kvalitet.

Znam te espadrile, jedanput si mi ih preporucila. Spanci su maheri za taj model.

Moj klinac je ranije nosio Italijane a sada, ove dve godine, nosi Ciciban. Narasla mu je noga kao u grizlija, nosi 33 sa pet godina a ima i ris visok i siroko stopalo. Ima Ciciban neki nepropusni model a la Timberland izgleda i samo njih hoce. A bogami imaju i cenu...iznenade me Slovenci svaki put.
 
Tacno, moje su Timberland placene 200 evra. Izasli smo na sneg i prednji deo je pocrneo. I sada je crn na zutoj cipeli. Toliko ih ne mirisem da nisam ni pitala da li to moze da se skine necim.
A teske k'o tuc.

Kao student sam uzela duboke martinke ali kao cizme, najbolje cizme u zivotu koje sam imala. Do kolena, tamno sive, stikla od 5cm, sa obavijenim kaisem oko cizme, model gauco i samo ona zuta tracica pozadi.
Nosila sam ih par godina dok nisam malo prsnula lak za nokte na njih. Baka ih je poslala u podrum i nisam ih vise videla. Neunistiv kvalitet.

Znam te espadrile, jedanput si mi ih preporucila. Spanci su maheri za taj model.

Moj klinac je ranije nosio Italijane a sada, ove dve godine, nosi Ciciban. Narasla mu je noga kao u grizlija, nosi 33 sa pet godina a ima i ris visok i siroko stopalo. Ima Ciciban neki nepropusni model a la Timberland izgleda i samo njih hoce. A bogami imaju i cenu...iznenade me Slovenci svaki put.

mislim da ima sredstvo za to u lidlu
ima i u ecco
mada, zavisi koja je koza

moje dijete nece cicban
njoj je ecco zakon
kaze u njima se najbolje trci 😄
 
Volim klasicne chelsea boots. Idu uz sve. (Naglasavam „klasicne“, jer su i one traktorke poceli da prodaju i pod tim imenom. :D )
Volim i lepe, uske cizme do kolena sa tanjom stiklom.
Klasicne martinke.
Ili siroke, kratke, slampave cizmice sa nizom cetvrtastom stiklom.
Ima puno lepih cizama.
Meni se svasta svidja, osim moon boots i traktorki.
 
Ja sam jednom imala timberlend cizme..bile su zaista nepoderive...ali su imale jednu manu...uopste nisu bile tople,sto bi se ocekivalo od postavljenih cizama.
Sjecam se da su mi se noge ledile u njima.Ali sto se tice kvaliteta,sivenja,djona...zaista su bile kvalitetne.
Ovo sad ne mora da bude pravilo, jer nije dovoljno veliki uzorak za statistiku. 😀
 

Back
Top