Cipele

zasto? i tebi su se pocepale ko metli? onda stvarno ne znam sta radite se obucom kad vam se cepaju, ja moju obucu ne cepam i ne lomim, a to ima veze i sa nacinom gazenja i hoda. ja naprotiv imam problem da meni obuca traje predugo.

ako nisi nosila njihovu obucu onda ne znam kako mozes da konstatujes da su ti horor, ako nisi nosila. ako ti se ne svidjjau tvoj problem...

a ono sto ja mislim da je u pitanju kod ljudi su komplexi, jer je u pitanju jeftina obuca i boze moj vecinom nije kozna.

ma ja dajhman ne bi obula na nogu..malopre sam greskom napisala dekatlon, a mislila sam na dajhman
grozan miris imaju kad ih uzmes u ruke..o stopalima u njima ne mogu ni da mislim
jednom reci - smrdi cipela
 
ma ja dajhman ne bi obula na nogu..malopre sam greskom napisala dekatlon, a mislila sam na dajhman
grozan miris imaju kad ih uzmes u ruke..o stopalima u njima ne mogu ni da mislim
jednom reci - smrdi cipela

a kako nova cipela treba da mirise?

ja nisma primetila da imaju grozan miris u radnji...a za ostalo je kanesten mast, koliko ja znam, ko ima problem sa tim. nosim hebeni dajhman 2 para i onda mi neko kaze da nisu dobre, a nije ih nikada nosio.

ok, metli su se pocepale patike, ja patike njihove nisam uzimala, jer ih koristim za trcanje i ne znam kakvu amortizaciju njihove imaju.


ko sto rekoh grozne su zato sto su jeftine.

sto se tice kvaliteta ne ocekujem da mi obuca traje 10 godina i ne zelim obuca da mi traje 10 godina, zato sto zelim da je promenim.

- - - - - - - - - -

inace dajhman ima politiku da zamene obucu ukoliko se nesto desi, odlepi se ili pukne u nekom roku...barem je bilo pre tako, kad sam kupila prve cizme, ne znam kakva im je politika sada.

- - - - - - - - - -

i da sma imala racun za one nesrecne ribok patike sto su se pocepale same od sebe, tjah puklo platno, sumnjam da mi u planeti sportu ne bi pravili problem, zato sto na nase trziste dolazi generalno skart i uvoze tako cele serije sa greskom.

- - - - - - - - - -

i kapirma da je platno imalo neku gresku, cim je puklo za mesec ipo dana...neku malu gresku koju nisma primetila. ali od tada ne kupujem nista u planeti sportu, za svaki slucaj.

- - - - - - - - - -

jedino sto ja brze unistim su patike i nijedne nisu potrajale godinama bez obzira na marku i cenu...jedine patike koje su prezivele od proleca 2012 do danas su pumine patike kupljene u prodavnici kod sremske kad se od zelenjaka ide stepenicama ka knezu. ni najk, kao najskuplji, ni ribok...nego eto puma.
 
i kad smo vec kod cene obuce....ja nosim broj 42, jer su mi ravna stopala i placala sam obucu jedan par onoliko koliko su drugi placali 3 ili 4 para. dok nemci nisu dosli na nase trziste, zato sto nemci broj 42 rade regularno kao i broj 39 i zato je sva moja obuca mahom nemackog porekla (riker, ara, remonte i dajhman, ima ih jos par, kangaroo), osim neke specijalizovane italijanske obuce placene boga oca i neke koje je radila lidija jovanovic, jer imala kalupe za 42. problem je sto nasi ne uvoze. nike radi patike do zenskog broja 11, a to je 43 cini mi se, ali nasi ne uvoze. i to sto uvezu od obuce to nestane za tren, jer ima puno zena kojima treba 42, a nasi uvoznici to ne kapiraju. i ne postoji vreme snizenje, zgrabis ono sto ti se svidi sad i odmah.

te godine kada sma kupila prve dajhman cizme nasla sam u uscu nine west cizme broj 42 koje su kostale nekih 20 hiljada, mozda i koju hiljadarku preko (to je ipak bila 2013) i malo je falilo da ih kupim, jer kad je obuca u pitanju nikada me nije interesovala cena ako mi se obuca svidi. a onda sam dala sansu dajhmanu za neku smesnu cenu (visestruko nizu) i ne vidim neku razliku, osim sto je moj novcanik srecniji. i def sa tim da nije koza jedini materijal za obucu, nego je bitan oblik obuce i dal odgovara stopalu.

to smrdi iskomplexiranim ljudima jeftina cipela. :lol:
 
ne bih bas dala zadnje pare iako cipele obozavam...ne znam koliko pari obuce ukupno imam, samo znam da nemam vise mesta za njih :zkez:

te sa slike svidjaju mi se

- - - - - - - - - -

ja narednih 5 godina da ne kupujem obucu imala bih sta da nosim :lol:

daj koji par :D

- - - - - - - - - -

:lol:

Pa kada volim, sta cu.

Neko skuplja markice :lol:

- - - - - - - - - -

Inace, tema je super! Sada sam odvojila sta c da podelim :)

i ti daj malo :D
tj koji par :D
 
Сви ми у кући немамо ни упола толико обуће.

Друго - чим нешто делује ижвакано - баца се.

Запажам да неки немају ту навику.
 
Ја немам ни једне. Шта ће ми.
prava kožna salonka je duša za nogu..stopalo divno leži a cela figura žene je savršenstvo u njima :zaljubljena: ( nemam ni jedne..35 ne proizvode :rida: )

...kolegica okacila na fejs...samo od prosle godine...

Pogledajte prilog 411362...

:malav:
a sve su 43 br...odvratno

dosla sam do broja 76, ona zadnja dva reda ne vidim jasno da izbrojim.:rida:

to vi burzuju iz svice mozete da s ekurcite sa jedno 100 pari cipela. :mrgreen:
..neam toliko..ali bodija..već bih razmislila :hahaha::dash:
 

Back
Top