Cimerka

Ja sam zapravo iscrpljena za svadju,inace sam dobra svadjalica i znam se odbranit,ali posto imam mnogo obaveza nemam vremena se zauzeti za to njeno ponasanje.
Sutra imam slobodan dan,sto znaci da cu izravno reci sta mi smeta,i ako se ne popravi njeno ponasanje da cu poduzeti adekvatne mjere.
Uostalom ona je moze se rec vec zena,ima oko 27 godina,to nije period za tinejdzersko ludilo,ustvari ja bi trebala biti na njenom mjestu i biti buntovna.

27 godina a zavrsava faks.. valjda ti j enesto bilo u startu sumnjivo?! Ko zna kakvu si raskalasnu doterala u stan, teraj to sto pre kako znas i umes :)
 
Trazila sam cimerku nekoliko dana, zapravo dok nije otisla stara.
Stara cimerka je bila jako zahtijevna,uvjek je zeljela da se drzimo rasporeda za ciscenje,sto meni i nije bilo tesko.
Eh da je ostalo samo na rasporedu,pojavili su se problemi kad je ona pokazala svoju pravu stranu,ali necu sad o tome.
U sustini imala sam cimerku koja nije bila bas tip za komuniciranje.

Sada kad je otisla stavila sam u oglas da trebam drugu cimerku,gazda je rekao da se meni mogu obratit i da stavim svoj broj telefona.
Javile su mi se mnoge cure,ali ja sam izabrala jednu prosjecnu curu,srednjih godina pri zavrsavanju faksa i zeljela je samo smjestaj,sto znaci nije bila zahtijevna,pa sam obavijestila gazdu da moze popricat sa jednom curom koja mi se cinila normalnom.
Ona je u medjuvremenu pitala dali moze dovesti koji put drustvo u stan,ja sam rekla da zaista moze i da nemam nista protiv.

Evo, ja dvije sedmice zivim sa jednom na izgled "normalnom" djevojkom,koja partija od jutra do sutra, koja ne pere ves,nego ostavi ispred wc-solje i on razbacan ceka pranje,sudje nikad ne opere, tako da se nagomilava u sudoperi,ceka da se opere a sudja u kuhnji je sve manje i manje.
Drustvo je svaki dan tu,pije se i pusi.
Kanta je puna pivskih boca i limenkih.

Kada sam se obratila da kazem da to nije uredu,zauralal je na mene govoreci kako sam mnogo mladja od nje,kako je to zapravo normalno.
Mene nije briga za neoprani ves i za sudje,ali necu da ucim u takvim okolnostima,da bucnu muziku i miris piva osjetim dok ucim.

Razgovarala sam sa gazdom,kaze da sam ja odabrala i da on tu nista ne moze, da se odselim blizu je zaista skole, a da budem pristojna dok ona radi stvari koje su na nivu djece,necu!

Znaci kada smo razgovrale za smjestaj,bila je onako prava cura za stanovanje,cinila se bar tako.
Pitala je da dovodi drustvo, pod tim ja sam mislila da je zapravo rijec o prijateljicama , a ne o muskom drustvu.

Sta vi mislite?

Uzmi diktafon, snimi sledeće:
-Želim da se odseliš.
Ukoliko ne bude htela ti sve to snimaj i kada završi, ne pokazuj diktafon već pravac prva policijska stanica. Moja drugarica(mnogo mnogo starija:per:) je imala isti problem i isto ga i resila.
 
imas li ti staratelje,maloletnice:),obrati se roditeljima,zamoli vlasnika stana da ti pomogne da je isterate,ako bas nece,***.,slazi nesto-nacrni je najstrasnije:)ako ti principi to ne dozvoljavaju-trazi novi stan!
 

Back
Top