Quantcast

Cimerka

BIG PEOPLE

Poznat
Poruka
9.741
trebala si odmah da zapocnes rat,da joj ne dozvoli da te je*e u zdrav mozak..:lol:
ono tipa,kad ostavi ves ispred wc solje,sledeci put ce ga naci na terasi,razbacane stvari po sobi sve na njen jastuk i te fore..:lol:

baj d vej, ne vidim sto se bunis to sto ona dovodi musko dustvo,pa jos stariji...ihh :p

MeLLana

Obećava
Poruka
80
trebala si odmah da zapocnes rat,da joj ne dozvoli da te je*e u zdrav mozak..:lol:
ono tipa,kad ostavi ves ispred wc solje,sledeci put ce ga naci na terasi,razbacane stvari po sobi sve na njen jastuk i te fore..:lol:

baj d vej, ne vidim sto se bunis to sto ona dovodi musko dustvo,pa jos stariji...ihh :p
Stariji u principu oko 35 godina....a ja uskoro 18 :D

MeLLana

Obećava
Poruka
80
Ma sa takvima jedino da se bijes. Ona je jaca tako da nema nista od toga. Uvek se druzi sa ljudima i uzimaj cimerke koje mozes da bijes,kad tad cete doci u skukob. :lol:
Ma taj ves se nagomilava u wc-u, savrseno! Msm ukljucujuci i njene gacice,ali one uvjek zavrse ispred njene sobe,necu kad perem zube da osjetim neugodan miris,iako ni odjeca nije bolja.

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
Jao ja nikada ne bih mogla da budem sa nekim koga ne poznajem. Pre bih nasla neki stan u pizdi materini i bila sama nego da budem preko puta skole i da zivim sa nekom kretenkom koja ce mi stalno ici na zivce. Moj savet: odseli se sto pre.

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556
Trazila sam cimerku nekoliko dana, zapravo dok nije otisla stara.
Stara cimerka je bila jako zahtijevna,uvjek je zeljela da se drzimo rasporeda za ciscenje,sto meni i nije bilo tesko.
Eh da je ostalo samo na rasporedu,pojavili su se problemi kad je ona pokazala svoju pravu stranu,ali necu sad o tome.
U sustini imala sam cimerku koja nije bila bas tip za komuniciranje.

Sada kad je otisla stavila sam u oglas da trebam drugu cimerku,gazda je rekao da se meni mogu obratit i da stavim svoj broj telefona.
Javile su mi se mnoge cure,ali ja sam izabrala jednu prosjecnu curu,srednjih godina pri zavrsavanju faksa i zeljela je samo smjestaj,sto znaci nije bila zahtijevna,pa sam obavijestila gazdu da moze popricat sa jednom curom koja mi se cinila normalnom.
Ona je u medjuvremenu pitala dali moze dovesti koji put drustvo u stan,ja sam rekla da zaista moze i da nemam nista protiv.

Evo, ja dvije sedmice zivim sa jednom na izgled "normalnom" djevojkom,koja partija od jutra do sutra, koja ne pere ves,nego ostavi ispred wc-solje i on razbacan ceka pranje,sudje nikad ne opere, tako da se nagomilava u sudoperi,ceka da se opere a sudja u kuhnji je sve manje i manje.
Drustvo je svaki dan tu,pije se i pusi.
Kanta je puna pivskih boca i limenkih.

Kada sam se obratila da kazem da to nije uredu,zauralal je na mene govoreci kako sam mnogo mladja od nje,kako je to zapravo normalno.
Mene nije briga za neoprani ves i za sudje,ali necu da ucim u takvim okolnostima,da bucnu muziku i miris piva osjetim dok ucim.

Razgovarala sam sa gazdom,kaze da sam ja odabrala i da on tu nista ne moze, da se odselim blizu je zaista skole, a da budem pristojna dok ona radi stvari koje su na nivu djece,necu!

Znaci kada smo razgovrale za smjestaj,bila je onako prava cura za stanovanje,cinila se bar tako.
Pitala je da dovodi drustvo, pod tim ja sam mislila da je zapravo rijec o prijateljicama , a ne o muskom drustvu.

Sta vi mislite?
Prvo pravilo. Nikad ne živi sa mnogo mlađima odnosno starijima.
Nogiraj je i gotovo.

ssstefansss

Poznat
Poruka
8.194
Daj bre pozovi mene jedno vece kada dodvede ona drustvo :lol: I kao izadji do prodavnice. Garantujem da cu sve da ih isteram. 2-3 gromoglasna podriga, i samozadovoljavanje na njihove oci msm da ce biti dovoljno :mrgreen: Nisu valjda gori od mene ? xD

Poruka
24.530
Vala sto kaze lovor ja da imam slobodnu gajbu i samo moju pa to bi bila milina. Odmah bi priveo neku forumasicu da zivimo zajdno! :aha: Bome zvao bih i drustvo kuci cesto,mislim da bi gajba uvek bila prepuna! :)

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Moj drug tako iznajmljivao stan i zvao koga je stigao...svako drugo vece smo zvali neke likuse i sprdali se s' njima... :mrgreen:

Bome, Mellani, ti delujes bas dosadna, samo kukas...navataj nekog sa zurke, uzivaj malo... :per:

MeLLana

Obećava
Poruka
80
Moj drug tako iznajmljivao stan i zvao koga je stigao...svako drugo vece smo zvali neke likuse i sprdali se s' njima... :mrgreen:

Bome, Mellani, ti delujes bas dosadna, samo kukas...navataj nekog sa zurke, uzivaj malo... :per:
Uzivam! Samo sto to uzivanje ne podrazumijeva bas prepotentne zene,ali ok! Ja uzivam sa svojim vrsnjacima, kako spada,zar ne?

blabla9184

Zainteresovan član
Poruka
457
Mellani drago mi je zbog tebe sto si je se konacno resila! Ja bih verovatno podivljala odavno da sa tako nekim zivim... Pamet u glavu pri izboru sledece cimerke! ;)

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.622
Trazila sam cimerku nekoliko dana, zapravo dok nije otisla stara.
Stara cimerka je bila jako zahtijevna,uvjek je zeljela da se drzimo rasporeda za ciscenje,sto meni i nije bilo tesko.
Eh da je ostalo samo na rasporedu,pojavili su se problemi kad je ona pokazala svoju pravu stranu,ali necu sad o tome.
U sustini imala sam cimerku koja nije bila bas tip za komuniciranje.

Sada kad je otisla stavila sam u oglas da trebam drugu cimerku,gazda je rekao da se meni mogu obratit i da stavim svoj broj telefona.
Javile su mi se mnoge cure,ali ja sam izabrala jednu prosjecnu curu,srednjih godina pri zavrsavanju faksa i zeljela je samo smjestaj,sto znaci nije bila zahtijevna,pa sam obavijestila gazdu da moze popricat sa jednom curom koja mi se cinila normalnom.
Ona je u medjuvremenu pitala dali moze dovesti koji put drustvo u stan,ja sam rekla da zaista moze i da nemam nista protiv.

Evo, ja dvije sedmice zivim sa jednom na izgled "normalnom" djevojkom,koja partija od jutra do sutra, koja ne pere ves,nego ostavi ispred wc-solje i on razbacan ceka pranje,sudje nikad ne opere, tako da se nagomilava u sudoperi,ceka da se opere a sudja u kuhnji je sve manje i manje.
Drustvo je svaki dan tu,pije se i pusi.
Kanta je puna pivskih boca i limenkih.

Kada sam se obratila da kazem da to nije uredu,zauralal je na mene govoreci kako sam mnogo mladja od nje,kako je to zapravo normalno.
Mene nije briga za neoprani ves i za sudje,ali necu da ucim u takvim okolnostima,da bucnu muziku i miris piva osjetim dok ucim.

Razgovarala sam sa gazdom,kaze da sam ja odabrala i da on tu nista ne moze, da se odselim blizu je zaista skole, a da budem pristojna dok ona radi stvari koje su na nivu djece,necu!

Znaci kada smo razgovrale za smjestaj,bila je onako prava cura za stanovanje,cinila se bar tako.
Pitala je da dovodi drustvo, pod tim ja sam mislila da je zapravo rijec o prijateljicama , a ne o muskom drustvu.

Sta vi mislite?
Mislim da ako ti primas cimerku..kao sto se i zaposljavaju ljudi..postoji probni period..dakle bitno je ne cutati u startu i sve sto ti smeta kazes otvoreno..unapred zahtevas da ti kaze da li pusi i ko i u kojoj meri bi joj dolazio..posle par dana kazes to i to nisi ispostovala..ako se ne dovedes u red kupi prnje i gubi se..tvoji zivci nemaju cenu

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.