Циљна група ЛДП спотова?

Нека њих, нека "шире даље" у кругу својих породица :-)
У споту ликови немају униформе али је фазон некако милитаристички. Диктаторски. "Зато што" ово-оно!
ЕУ нема алтернативу "зато што" ће све да нас побију к'о зечеве ако их не слушамо. A за све су и даље криви Слоба и Шешељ иако их више нема на политичкој сцени.
 
citao sam u novinama da je Ceda skroz prekopirao spot Obame, samo sto je njegov u boji, a kad su ga pitali novinari on rekao da je u pitanju slucajnost :mrgreen:

to nije tacno, prvo razlika je sto je obamin spot takav da izlazi covek po covek i prica, a na kraju svake price pevaju "obama", zatim je crno beli, nije isti ritam, nije isti sistem, obama se ne pojavljuje izmedju svake poruke... Nema instrumentalnog dela, samo pesma itd...;);)
 
Otkuda tolika opesdnutost LDP-om? Mala stranka, svi se sprdaju a svima smeta. Što en reagujete tako burno na PUPS. Očigledno da ima nečega u LDP-u. Meni se spot dopada. Ali ne može niko spotom da me privuče na svoju stranu. Nisam juče rođena. Znam ih već decenijama, pa ni ne pratim kampanje. Znam za koga ću glasati. Samo čekam dan. Da se ppitam ne bih ni pravila ove predizborne smaračine. Ko je još neopredeljen?
 
Otkuda tolika opesdnutost LDP-om? Mala stranka, svi se sprdaju a svima smeta. Što en reagujete tako burno na PUPS. Očigledno da ima nečega u LDP-u. Meni se spot dopada. Ali ne može niko spotom da me privuče na svoju stranu. Nisam juče rođena. Znam ih već decenijama, pa ni ne pratim kampanje. Znam za koga ću glasati. Samo čekam dan. Da se ppitam ne bih ni pravila ove predizborne smaračine. Ko je još neopredeljen?

Potrebno je praviti predizborne spotove,moraju radikali nekako da mobilisu svoje biracko telo,pa se zato Vucic ne skida sa TV-ekrana,da bi zene Beograda videle kako je lep...

Kao sto mu rece jedna baba pre neki dan-'Jao kako ste mi lepi,prelepi,lepi ste,kako ste lepi,jao kako ste mi lepi'...I posle ispada da Tadic osvaja glasove na osnovu fizickog izgleda :)
 
Нека њих, нека "шире даље" у кругу својих породица :-)
У споту ликови немају униформе али је фазон некако милитаристички. Диктаторски. "Зато што" ово-оно!
ЕУ нема алтернативу "зато што" ће све да нас побију к'о зечеве ако их не слушамо. A за све су и даље криви Слоба и Шешељ иако их више нема на политичкој сцени.

И по мом мишљењу има неки милитаристички фазон, мада је спот модеран, има добар ритам, монтажно - звучни,
међутим, све би то било дивно и красно, када бисмо били рецимо грађани Зимбабвеа или Боцуане и кад не бисмо
познавали ликове са тог спота... Овако чисто сумњам да сам спот може да им донесе неке додатне поене. :mrgreen:
 
Што се спотова тиче, пошто не гледам тв нисам видела остале спотове, осим сад овај на јутјубу, али у принципу
сматрам да спотови код већине, значи оних опредељених бирача не играју никакву улогу. Е сад, могуће је да код
оних неопредељених, спотови могу имати известан утицај, али мислим да је то веома често нешто на нивоу
подсвести. Неки детаљ, неки звук, нека реч, подстакну гласача да гласа баш за ту опцију.
 

Back
Top