Циљна група ЛДП спотова?

a indijanac ti u avataru :lol:
a ja i nisam narocito pokazala svoje politicko opredeljenje u svom postu a vi ste odmah ldpefobicni...samo sam rekla da ne pije vodu ta prica da i corava ldp koka ubode zrno...moze to da se nekom svidja ili ne ali realnost je da itekako imaju i svoje glasacko telo i svoju vrlo jasnu ciljnu grupu...ali, ako vam je lakse da se djorate sa 0.3%, 3%, 97%, 50% + 1...i tako tim zeljenim brojkama...meni to nista ne smeta...
evo cak mogu i da priznam da sam mislila to sto mi spocitavate:
da ja sam time sto sam rekla u stvari mislila da spo, sps i ldp treba da nam vode drzavnu politiku, jer oni svi imaju izmedju 4-6% glasova, kao principijelne stranke :lol: lepo je to drago zakljucio...barata tom logikom savrseno....prosto se nista drugo ne ukazuje kao moguci zakljucak, i, nevoljno moram priznati da je ovoga puta u pravu.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je ikada neka stranka na ovim prostorima imala više para na raspolaganju i više naklonjenih medija, a manju podršku. Možda JUL? I u spotovi me nedoljivo podsećaju na pionirčiće - pravi anacionalni Titovi puleni - koji su samo svoj internacionalizam prilagodili novom vremenu i novom svetskom poretku. Meni najviše smeta isključivost, koji ovde neki nazivaju doslednošću, s kojom ova stranka ozbiljno koketira s kulturnim fašizmom - puna su im usta tolerancije i različistosti, a upravo se bore protiv svega što je drugačije od njih samih.

Ciljan grupa je jasno definisana - kampanja se pre svega obraća poluobaveštenim mladim ljudima u gradskim sredinama, koji žive previše "ludo i brzo" da bi se bavili istorijom, religijom, geopolitikom. Nešto manje navinim ljudima koji veruju u instant rešenja i kvazintelektualcima.

Već sam na jednoj temi pričala o sili u rukama nemoćnih. Iako je LDP finansiran od moćnih, moć u njihovoj interpertaciji izgleda groteskno, jer nije zasnovana na realnom osloncu u biračkom telu. To je uostalom i razlog zašto se o ovoj stranci toliko priča - vrlo su radikalni, imaju puno novca i vremena u medijima, a jako malo podršku. Iz ove konstalacije proizlazi jako veliki broj ljudi je iziritiran bičom kojim oni mašu...
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je ikada neka stranka na ovim prostorima imala više para na raspolaganju i više naklonjenih medija, a manju podršku. Možda JUL? I u spotovi me nedoljivo podsećaju na pionirčiće - pravi anacionalni Titovi puleni - koji su samo svoj internacionalizam prilagodili novom vremenu i novom svetskom poretku. Meni najviše smeta isključivost, koji ovde neki nazivaju doslednošću, s kojom ova stranka ozbiljno koketira s kulturnim fašizmom - puna su im usta tolerancije i različistosti, a upravo se bore protiv svega što je drugačije od njih samih.

Ciljan grupa je jasno definisana - kampanja se pre svega obraća poluobaveštenim mladim ljudima u gradskim sredinama, koji žive previše "ludo i brzo" da bi se bavili istorijom, religijom, geopolitikom. Nešto manje navinim ljudima koji veruju u instant rešenja i kvazintelektualcima.

Već sam na jednoj temi pričala o sili u rukama nemoćnih. Iako je LDP finansiran od moćnih, moć u njihovoj interpertaciji izgleda groteskno, jer nije zasnovana na realnom osloncu u biračkom telu. To je uostalom i razlog zašto se o ovoj stranci toliko priča - vrlo su radikalni, imaju puno novca i vremena u medijima, a jako malo podršku. Iz ove konstalacije proizlazi jako veliki broj ljudi je iziritiran bičom kojim oni mašu...


1. ldp i slicnost sa JUL-om... promasaj
2. iskljucivost... pa da verovatno je bolje cutati, neka vreme prolazi.. mi stojimo!
3.realan oslonac u birackom telu... opet mi o kolicini glasova? vec sam o tome govorio...
4.konstatacija je sledeca.. ako mozes da se ^vozis^ besplatno samo sedi sa nama i uzivaj-nema veze sto idemo brzinom puza, ti ces samo ostariti i bices poslednja rupa na svirali..nemoj cak ni da razmisljas...mi cemo za tebe!???
Pa jel to normalno, KO CE DA ZAUSTAVI ZIVOT DOK SE NE DOGOVORE????
 
Ako misliš da polemišeš o nečemu moraćeš da izneseš neki konkretan argument.

Do tada bih samo da te podsetim da se glasovi sabiraju kvantitativno, a ne kvalitativno, tako da moj glas "iz kruga dvojke" važi isto koliko i tvoj iz Varvarina, iako mi se čini da bi ovi iz vrha stranke voleli da trampe "nas za vas". Ako se nekom negde žuri i veruje u bajke, Surčin mu je non-stop otvoren i za dva sata je u većini evropskih prestonica.
 
Poslednja izmena:
a indijanac ti u avataru :lol:
a ja i nisam narocito pokazala svoje politicko opredeljenje u svom postu a vi ste odmah ldpefobicni...samo sam rekla da ne pije vodu ta prica da i corava ldp koka ubode zrno...moze to da se nekom svidja ili ne ali realnost je da itekako imaju i svoje glasacko telo i svoju vrlo jasnu ciljnu grupu...ali, ako vam je lakse da se djorate sa 0.3%, 3%, 97%, 50% + 1...i tako tim zeljenim brojkama...meni to nista ne smeta...
evo cak mogu i da priznam da sam mislila to sto mi spocitavate:
da ja sam time sto sam rekla u stvari mislila da spo, sps i ldp treba da nam vode drzavnu politiku, jer oni svi imaju izmedju 4-6% glasova, kao principijelne stranke :lol: lepo je to drago zakljucio...barata tom logikom savrseno....prosto se nista drugo ne ukazuje kao moguci zakljucak, i, nevoljno moram priznati da je ovoga puta u pravu.

Hvala, hvala, lepo je kada neko ko se politički ne slaže, pokaže kulturu i toleranciju.

Skvo, svaka čast... (a vidim indijanac u avataru te zainteresovao...) :)
 
Nažalost,među ženama je dosta zagovornika Čedine ''politike''.Kratko pamćenje.Neće ni da pokušaju da se sete kakvim se radnjama Čeda bavio i kako je došao do novca.Samo neka svetli i šljašti i biće srećne...dok vašar ne prođe.A onda ponovo ispočetka,surova stvarnost udara po ušima,posla nema,sprovođenja zakona nema,samo je Čeda u plusu.Poslanički imunitet,plata i populizam bez pokrića.
 
Кад смо већ код Чедомира, да ли неко зна нешто више о његовом боравку на хрватском ратишту?
Био је у регуларној војсци (ЈНА), ваљда заробљен, па је неко интервенисао да га пусте...

Legija licno kod saboraca iz legije.

a spotovi su im sektaski, kao mantra hare kisna, hare rama... Posebno me dojmi lik one, u svoje vreme vrlo promiskuitetne i muskarcima u gradu detaljno poznate babe, koja se namestila okrecena da joj se nevidi podbradak, a inace je bila ambasador u zemlji koja je eposredno blizu njenog tadasnjeg hodajuceg vibratora. Sto me zanima ko je ta nesreca, ugrozen toliko da mora da bude sa njom?
 
Ako misliš da polemišeš o nečemu moraćeš da izneseš neki konkretan argument.

Do tada bih samo da te podsetim da se glasovi sabiraju kvantitativno, a ne kvalitativno, tako da moj glas "iz kruga dvojke" važi isto koliko i tvoj iz Varvarina, iako mi se čini da bi ovi iz vrha stranke voleli da trampe "nas za vas". Ako se nekom negde žuri i veruje u bajke, Surčin mu je non-stop otvoren i za dva sata je u većini evropskih prestonica.

Zar je sad i ta zurba problematicna?
Da se menjaju? Ma oni bi i tvoj i moj glas - nije to bitno, vrsenje vlasti je njihov vrhunski cilj.
Ali...jos malo...
 
i demagogije koju i ti vrtish...
zdravije je zbog watova...kwvi...neswecnih, pwognanih...a svemu je to dopwinela Chedina igva...shawene pivuve...za vivuve...a tu je zato moj Dwug Gwobaw...koji ce zato da sahwani vashe dete...koje je hwabro...bezheci od Chedine igve...dalo svoj zhivot za Otadzhbinu...

Ej Chedice...daj jednu cwtu...av da niko nevidi...:lol:

A jel ti to mucas zbog heroinske krize?
 

Back
Top