Циљна група ЛДП спотова?

mada je spot dobar u sustini jer nije uobicajan , kao i DSov ,sad za radikale jos ne znamo kakav ce biti ali posto oni rade sa amerima verovatno ce i njihov biti dobar na nivou prethodnih nekoliko kampanja kada je postignut ozbiljan napredak .Po meni su ubedljivo najodvratniji DSS i SPS koalicija kao da ih je isti covek pravio ,uzas ono neartikulisano urlanje Kostunice/Dacica/Palme i ostalih na mitinzima kao da je 92. godina i da nisu jos odmakli od tada,mada je i spot DSS kandidata za gradonacelika BGa isto odlican.

To zato sto u BG DSS podrzava, gradjanski nacionalno orjentisana opcija. Obicno stare bgd porodice (DSS na Starom gradu ima 21%), a u unutrašnjosti, uglavnom, seljačka Veljina opcija. Zato DSS ima 2 potpuno različita pristupa u BG i u Srbiji, a i potpuno različite grupacije vode ove dve kampanje.
 
Шта мислите, кога желе да хипнотишу оним ритмом, погледом, сугестијом, игром сенки?
Да ли су мета незреле године, клиничко психичко стање, необавештеност или нешто десето?
Моје мишљење је да не иду на велики проценат, шта год да је њихов циљ, већ на "дај шта даш".

Ciljna grupa LDP-a su neke mlade budale bez mozga (citaj dripci i pankeri),zatim narkosi,homici i ostali seksualne devijacije i neki prolupali matorci...
 
...pa valda je ciljna grupa ona koju ne zanima stvarna upotrebna vrednost nekog "proizvoda" nego fiktivna koju namece reklama opsenjujuci um buduceg "kupca" beznacajnim podacima - od seksi likova do ispraznih parola...kao sa robom siroke potrosnje ciju stvarnu vrednost prikriva ono sto namece reklama kroz neverovatne osobine u koje nas ubedjuje...jeste videli sta radi "fery" sa prljavim posudjem :)
 
To zato sto u BG DSS podrzava, gradjanski nacionalno orjentisana opcija. Obicno stare bgd porodice (DSS na Starom gradu ima 21%), a u unutrašnjosti, uglavnom, seljačka Veljina opcija. Zato DSS ima 2 potpuno različita pristupa u BG i u Srbiji, a i potpuno različite grupacije vode ove dve kampanje.
To sam isto i ja pomislio da je taj pristup , ali realno ne znam koliko im je to pogodna taktika jer uz sve spotove u poslednjih nekoliko izbora DSS u Beogradu vodi mrtvu trku sa Cedom i krece se oko 10% ,a oslanjanje van glavnog grada samo na seljacine bas i nije neka sigurnost u konkurenciji Palme , Dacica i radikala .
 
To sam isto i ja pomislio da je taj pristup , ali realno ne znam koliko im je to pogodna taktika jer uz sve spotove u poslednjih nekoliko izbora DSS u Beogradu vodi mrtvu trku sa Cedom i krece se oko 10% ,a oslanjanje van glavnog grada samo na seljacine bas i nije neka sigurnost u konkurenciji Palme , Dacica i radikala .

DSS u Beogradu ima 13,6%. Vrlo pouzdan podatak. - istrazivanje Cesida.
 
Pa moguce ja govorim o prethodnim parlamentarnim i predsednickim izborima ,koliko mi se cini u januaru prosle godine su u nekim centralnim gradskim opstinama cak bili na cetrvrtom mestu iza Cede ,mada je moguce da im je sada skocio rejting posto im je Popovic realno treutno najveci adut po meni i najpogodnija je licnost za izbore u Beogradu.
 
El muerte, izvini ja ne lupam, to ste vi u LDP trenirani da lupate, bubnjeve npr. :lol:. Ali svejedno 13,6 je trenutni rejting u DSS u BGD, ni meni se ne svidja ali takav je posao sta ces, matematika je surova nauka. Pozz.


Prvo, loshe si me politichki opredelio...
drugo...pitam te ko zna koji put...gde je ta matematika shto je surova nauka objavljena...Pa Mloha I dvorska Luda bi imali puna usta na mitinzima da je tako...Ali nije...shteta po Vas...:lol:
 
Prvo, loshe si me politichki opredelio...
drugo...pitam te ko zna koji put...gde je ta matematika shto je surova nauka objavljena...Pa Mloha I dvorska Luda bi imali puna usta na mitinzima da je tako...Ali nije...shteta po Vas...:lol:

Matematika je objavljena na pocetku posta - izvor Strategic marketing (inace pro DS orjentisan). Ovo drugo (13,6%) su istrazivanja Cesida, koja su radjena u aprilu po naruzdbini GO DSS Beograd za internu upotrebu. A sad...........
 
bole me briga za chedu..spot mu je debilan,nishta bolji ili gori od konkurentskih i placen je iz dzepova gradjana..to sa gudrom je degutantno i govori da si neprilagodjen i da nisi prihvacen od ovih "urbanih".."urbani" se ne drogiraju ni manje ni ni vishe od "seljobera",ako niste primetili..duvan i alkohol su takodje gudre,a nekima ne treba nishta da bi bili gudrirani..to im je stanje svesti..ocigledno
 

Back
Top