Cice s naslovnice...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
ja radim sa cicama sa naslovnice...
imam manekenki koliko vam dusa iste...
i shvatih da ima raznih,ima glupih, ima pametnih ,obrazovanih i neobrazovanih, ali lepota je ono od cega zivim.ljudi su oduvek slabi na lepotu...hvala im na mojoj plati!hahha

razlika izmedju misica i mankenki je ogromna!
manekenka je ZANIMANJE (ne kod nas naravno-ovde je to hobi samo), ali devojke koje rade u inostranstvu stvarno mogu da rade i zarade, i zasto da ne kad im vec Bog i roditelji dadose taj dar...misica je titula, i ima stvarno horor devojaka medju njima, i ne znam cemu ta titula sluzi,mislim da je potpuno prevazidjena...svasta se tu krije, iza izbora za mis i to.ali ima devojaka koje cesto nisu dovoljno lepe za manekenke, i spremne su sve da rade da bi dobile potvrdu da su lepe.To ne podnosim!i tu nalaze svoje mesto!ima lepih devojaka tu, ali ne sluzi im lepota nizasta osim za pokazivanje.

a ima manekenki koje su EXTRA pametne, ali i onih EXTRA glupih, naravno, kao i medju obicnim svetom uostalom.
a za onu devojku iz Aqua Vive i njenog decka-mogu reci da nisu glupi, ona ni najmanje nije glupa a on je opusten maksimalno.To sto koriste svoj izgled da zarade novac, proputuju svet, upoznaju zemlje o kojima 99% mladih moze samo da sanja,ne znam da li je to glupo bas...
sta vi mislite?
 
Pa zašto ih onda bije glas da su glupe? Mislim manekenke. Nije valjda da smo svi mi prljavi, prokleti i zavidni mali ljudi pa ih namerno pripisujemo svakakve loše stvari jer smo ljubomorni na njih? QQ majko... nisi me učila da budem takav.
 
LillyCole:
razlika izmedju misica i mankenki je ogromna!
manekenka je ZANIMANJE (ne kod nas naravno-ovde je to hobi samo), ali devojke koje rade u inostranstvu stvarno mogu da rade i zarade, i zasto da ne kad im vec Bog i roditelji dadose taj dar...


I kod nas vrlo dobro zaradjuju!

Samo ako nadju sponzora.
 
sponzoruse su pojava nevezana iskljucivo za manekenke i slicne zene...izgled manekenkama ,kao i svim lepim zenama uopste, daje neverovatne prednosti u zivotu...a zasto?e na to pitanje ne treba one da odgovaraju ,vec oni kojima one imponuju...
a to da su glupe, verovatno datira iz vremena kad je manekenstvo mnogo manje razvijeno...ko ne bi voleo da je tako blizu savrsenstvu u tom obliku?a za licnost-to je odluka svake individue ponaosob...a lepota se oduvek cenila i uvazavala, jeste li citali recimo GOZBU, od Platona?
ne treba je precenjivati u svakom slucaju, niko nije birao kako ce da izgleda.a ako je vec iznad proseka, ne treba to da negira ili istice, to je tako kako je...
za manekenke koje dobro rade, sponzori su smesni, jer zasto bi trpela nekog zbog novca, ako ga i sama ima dovoljno?
alo fakat je-u modernom danasnjem manekenstvu-lepota je potrebna ali nije dovoljna, jer je konkurencija veoma jaka.da li bi bilorealno da 5 miliona manekena i manekenki je glupo?
kakve predrasude!
u onom u cemu ste dobri, treba da budete jos bolji!samo napred!
 
He... Prica je pocela o tome kako je riba koju su svi pregazili koji su hteli dospela u novine i slikala se gola, ali to je tek pocetak treba tek da ugradi silikone, i da snimi CD.....

A stigli smo do manekenki, i da li su glupe ili ne?

Ja mislim da 99% riba koje gledamo po novinama kao ta sto sam je spomenuo imaju istu istoriju, kao i ona...

Zasto? Jednostavno, da sad ne ulazimo u rasprave zasto je ovaj svet takav kakav je, takav je! Smatram da devojak koja hoce da postigne nsto takvo mora kad tada da se poyebe sa nekim ljudima bez ustrucavanja, nekad manje nekad vise njih. A samo riba koja je navikla da je za svaki izlazak izyebe drugi tip i kojoj je to kao "dobar dan" moze i ima zeludac da to i uradi....

E zato mislism da je to tako...

I 'pameti' nije bilo reci sem sto sam spomenuo da je riba zesci plicak.... Ali da je pametna sigurno ne bi radila to sto radi. Nemojte me pogresno shvatiti, ne mislim da je lose slikati sise ili dupe za novine, mislim da je los put kojim se stize dotle...

Eto, to sam hteo reci.
 
pa sto je lose da se ebe sa svima??? i sami znate da to opushta, da je dosadno samo s jedim jer biste vi drugacije funkcionisali...sto zenama to uskracujete !!!!
moze da se ima brak, al smao ko zivi tako, nekako organizovano, ko voli da ne menja ono shto radi...ne mozesh da se ozenis u glavi samo

i ne postoji iznad proseka..shta, ako neko ima pravilan nos..???
ne znam...mislim da je to neki sexepil u pitanju, nesto tezhe opisivo, ali osetljivo

ko da su te ribe manekenke jako lepe...ma ****...sve su iste i nashminkane su
nemam pojma...to je posao biti maneken...
ova usamljenost je slatka, ali sam sve gluplja od nje
 
mislim da ti Alekseju baso, nemas pojma, i da pricas napamet price...
preko mene je bar 30 naslovnih strana raznoraznih magazina objavljeno, i ja nisam bila ni sa jednom od manekenki...niti sa urednikom bilo kog magazina.
zar ne razumes?ljudi stavljaju lepe zena na naslovnu, jer je takva koncepcija magazina, a pride to prodaje novine.
u stvari-za ckm sam samo jednom radila naslovnu, ili dva puta ne secam se, e tu ima svega, slazem se sa tobom.i za maxim isto, u stavri magazini tipa maxim, playboy, ckm su slicni i kod njioh prolazi riba koja zeli da obnaroduje to sto ima...a upoznah nevidjeno glupe zene jjjooooojjjj ,
a najveca greska lepih zena je sto non stop dokazuju-da su pametne!bezveze.
ksenija pajcin-sta ona prica!treba da kaze samo-ja sam ksendza-super riba i ajd cao!~
ja nisam manekenka, ali zivim od lepih zena,ali ako je najveca lepotica na svetu, a ja sa njom ne mogu 3 prozboriti, zasto bih rizikovala svoj posao,i trosila zivce kad mi je lakse oprostiti se od takve, nego je slati po inostranstvu i strepiti sta ce ona...
a za te "manekenke"-ehehe pogledajte najveci horor sajt-********.co.yu
e to su te o kojima pricas, nikad nista nisu radile kao manekenke,a predstavljaju se tako!
.
 
LillyCole:
mislim da ti Alekseju baso, nemas pojma, i da pricas napamet price...
preko mene je bar 30 naslovnih strana raznoraznih magazina objavljeno, i ja nisam bila ni sa jednom od manekenki...niti sa urednikom bilo kog magazina.
zar ne razumes?ljudi stavljaju lepe zena na naslovnu, jer je takva koncepcija magazina, a pride to prodaje novine.
u stvari-za ckm sam samo jednom radila naslovnu, ili dva puta ne secam se, e tu ima svega, slazem se sa tobom.i za maxim isto, u stavri magazini tipa maxim, playboy, ckm su slicni i kod njioh prolazi riba koja zeli da obnaroduje to sto ima...a upoznah nevidjeno glupe zene jjjooooojjjj ,

.

Znaci ipak ne pricam bezveze...

Ja sam ispricao jednu konkretnu pricu.

I to je jedna stvar za naslovnice, riba o kojoj sam pipsao nije nila na naslivnici, to sam rekao samo figurativno, negu unutra.

A CKM... Npr. guraju nevidjeno onu sestru natase bekvalac, jelenu mrkic, sta mislis sto? Jer neko stoji iza nje. Mislim OK izgleda ona dobro, ali takvih je PUN novi sad.
E a da bi noki stajao bas iza nje a ne iza neke od mmnogih drugih novosadjanki treba neko i da 'zalegne' ako me razumes....

E sad ili seka ili ona... ili obe.

@lexa: neka naucices! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top