CIA stoji iza sabotaža u Rusiji a ne Ukrajina

Samo opovrgavam vašu Glupu teoriju da su SAD obavezne da izvrše desant na Rijad, e da bi dokazali da su demokratska zemlja.

Kako vi Rusi tolerišete divljake Irana, i to sa smeškom?
Буди захвалан што САД нису проглашене геноцидном творевином. Индијанци су сатерани у пар резервата, а поубијано их је на милионе. Ради чега? Ради похлепе.

Теорија није глупа, него показује неморал. Ако је неко мали па направи грешку - буде бомбардован или уништен на неки други подли начин. А ако је велики и направи грешку - онда је сасвим другачије. Некад се склапају послови, некад се уведу санкције.

Како се Саудијци буду одвајали од америчког утицаја, тако ће западне вести о њима да буду све горе.

Дивљаци у Ирану? Држава која постоји од пре Христа је дивљачка, а дивљаци који су цео континент очистили од домородаца су чисти као суза?

Иди причај бајке неком ко нема ни знања ни искуства.
 
Vi Rusi ste ubijali indijance Aljaske, ali to prećutukuješ.

Iran je fašistička zemlja, ali tebi ne smeta jer ide PutIeru niz dlaku
"Њихова грешка је већа".

Класична навика лопова и лажова.

Америчка држава је поубијала и протерала ко зна колико пута више људи него царска Русија на Аљасци. Од Њујорка па до Лос Анђелеса је свакако неупоредиво већа насељеност него на далеком северу, пола године замрзнутом.
И захвали се Русији што је Америци продала Аљаску.
 
"Њихова грешка је већа".

Класична навика лопова и лажова.

Америчка држава је поубијала и протерала ко зна колико пута више људи него царска Русија на Аљасци. Од Њујорка па до Лос Анђелеса је свакако неупоредиво већа насељеност него на далеком северу, пола године замрзнутом.
И захвали се Русији што је Америци продала Аљаску.
To sam rekla samo radi ilustracije Aljaska a ubijali ste vi indijance i u Sibiru

Naravno to ne pominješ jer si politički ostrašćen, a pritom se foliraš da nisi
 
To sam rekla samo radi ilustracije Aljaska a ubijali ste vi indijance i u Sibiru

Naravno to ne pominješ jer si politički ostrašćen, a pritom se foliraš da nisi
Ја сам конзервативан и сматрам да не треба никога провоцирати.
Знам да ће се велике силе сукобљавати, без тога се нажалост не може, али се не мора у томе учестовати. Не морам да ређам примере мањих држава које су помислиле да ће да промене историју - па су само изгинули.
Пре 23 године ми (а и давне 1941. једнако), сада Украјинци, сутра ће бити неко други. Великим силама је свеједно. Будалу не мораш да тражиш, сама се јави.
 
Ја сам конзервативан и сматрам да не треба никога провоцирати.
Знам да ће се велике силе сукобљавати, без тога се нажалост не може, али се не мора у томе учестовати. Не морам да ређам примере мањих држава које су помислиле да ће да промене историју - па су само изгинули.
Пре 23 године ми (а и давне 1941. једнако), сада Украјинци, сутра ће бити неко други. Великим силама је свеједно. Будалу не мораш да тражиш, сама се јави.
Pa, tvoja greška je što izjednačavaš sile demokratije i diktature.

Pa kao navodno: "Ne može se protiv sila. Pošto je Hitler sila, moramo mu priznati i dati sve."

Ne slažem se s tim tvojim rezonom, primenjenim na Rusiju današnjice
 
Pa, tvoja greška je što izjednačavaš sile demokratije i diktature.

Pa kao navodno: "Ne može se protiv sila. Pošto je Hitler sila, moramo mu priznati i dati sve."

Ne slažem se s tim tvojim rezonom, primenjenim na Rusiju današnjice
Твоја грешка је што слепо верујеш само једној страни у етикетирању демократије и диктатуре.

А шта раде остали? Да ли само Руска федерација постоји?

Да ли да окачим овде мапу војних савеза у Европи 1991. и 2020. ? Да ли се нешто мења?
Мислиш да ће цео свет да одћути на ширење Нато? Чему Нато служи, осим да Америка извози оружје?
 
Твоја грешка је што слепо верујеш само једној страни у етикетирању демократије и диктатуре.

А шта раде остали? Да ли само Руска федерација постоји?

Да ли да окачим овде мапу војних савеза у Европи 1991. и 2020. ? Да ли се нешто мења?
Мислиш да ће цео свет да одћути на ширење Нато? Чему Нато служи, осим да Америка извози оружје?
Gledaj na to kao dobrovoljno bežanje estonskog naroda od vaše "demokratije"
 
pa ne znam.cuo sam i drukčija mišljenja.Ja sam za mir a protiv rata .Ne verujem u te priče sa dobrim i lošim momcima. Naslusali smo te propagande devedesetih kod nas o dobrim Hrvatima muslimanima i Šiptarima kao i o zlim Srbina.
Ne može on da zabrani Ukrajincima da više vole McDonald's nego Борш Експрес
 

Back
Top