CHRISTINA AGUILERA

  • Začetnik teme Bliznakinja
  • Datum pokretanja
Keeper:
cisto sumnjam 8)
ja ne uglavnom. ne mogu ni da je gledam, ni da je slusam ........ ajd' da je mozda malo lepsa mogao bih da iskljucim ton i da je gledam ..... a ovako mi se smuci zivot od nje :?
CAOS!!!!!!!

ONA NIJE NESTO LEPA,ALI IMA DOBRE PESME,TO NIKO NE MOZE DA POREKNE.... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
Anonymous:
Keeper:
cisto sumnjam 8)
ja ne uglavnom. ne mogu ni da je gledam, ni da je slusam ........ ajd' da je mozda malo lepsa mogao bih da iskljucim ton i da je gledam ..... a ovako mi se smuci zivot od nje :?
CAOS!!!!!!!

ONA NIJE NESTO LEPA,ALI IMA DOBRE PESME,TO NIKO NE MOZE DA POREKNE.... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ne da ona nije "nesto lepa" nego nije UOPSTE LEPA :twisted: ..... heheheh. u prevodu - RUZNA

a da ima dobre pesme, to ce ti poreci skoro svako ovde :wink:
 
Da..svako ima svoje misljenje..
Meni..je
Britney samo..jedna balavica koja pokusava da se izbori sa zivotom i postane neko i nesto..ali je pogresila put..A ni Kristina nije mnogo bolja..Samo sto ima bolji glas i kvalitetniju muziku!Sto se tice stila oblacenja..obe su na 0..
Moje misljenje..bez ljutnje..Pozdrav! :wink:
 
britgirl:
Ma nemoj?Onaj spot je imao poruku:promeni kanal!!!Doslo mi je da povracam svaki put kada sam videla i to,i one tranvestite
Jeli? A zamisli,ja bas smatram da je spot super i da je napravljen bas zato da ljudima otkrije ko su. Znaci,razmisli kakva si ti to osoba,kada ti se povraca kad vidis HOMOSEKSUALCA NE PEDERA!!!
 
britgirl:
Ma nemoj?Onaj spot je ima poruku:promeni kanal!!!Doslo mi je da povracam svaki put kada sam videla i to,i one tranvestite
Vau....a tek kada vidim da se Britni lize sa Madonom u svom spotu,pa ne da mi dodje da se ispovracam,nego da se odselim na drugu planetu!!!KATASTROFA!!!A,i Christinin spot daje snazne poruke,zar nisi cula pesmu,,I am beautiful,no metter what they say,words can't bring me down...
Kapiras,a sta Britn govori u svojim pesmama:
"Hocu prva da saznam da si zaljubljen u mene" ili "Danas sam prvi put kakila u pesku"
STRASNO!!!
 
ja postujem sve ljude,ali jednostavno ne zelim da gledam homoseksualce kako se ljube!Ta pesma IMA dobru poruku,to i ne poricem,ali kada vidim spot,promenim kanal!Zao mi je,ali povraca mi se kada vidim HOMOSEKSUALCE kako se ljube!
 
britgirl:
ja postujem sve ljude,ali jednostavno ne zelim da gledam homoseksualce kako se ljube!Ta pesma IMA dobru poruku,to i ne poricem,ali kada vidim spot,promenim kanal!Zao mi je,ali povraca mi se kada vidim HOMOSEKSUALCE kako se ljube!
Onda imas problem...a Britney i Madonna ti nisu gadne,sto rece Bliznakinja?
 
Rekla sam ti bliznakinja ta pesma i ostale Christinine IMAJU poruku!!!Ja je postujem u tom smislu,ali kao osobu ne!!!Jednostavno me nervira,ko sto tebe nervira Britni!I Courtney,kakav ja to problem imam?I da i Britni i Madona su me nervirale s onim poljubcem,ali koliko se secam ona se poljubila i sa Kristinom,zar ne?Samo sto je Britnin privukao mnogo vise paznje!
 
britgirl:
Rekla sam ti bliznakinja ta pesma i ostale Christinine IMAJU poruku!!!Ja je postujem u tom smislu,ali kao osobu ne!!!Jednostavno me nervira,ko sto tebe nervira Britni!I Courtney,kakav ja to problem imam?I da i Britni i Madona su me nervirale s onim poljubcem,ali koliko se secam ona se poljubila i sa Kristinom,zar ne?Samo sto je Britnin privukao mnogo vise paznje!
Da,a znas zasto,pa zato sto je ona bila prva za taj poljubac.A posto je Britni htela,pa ajde i Christina da bude:dve suparnice jedna do druge.A ni Britni nije neka bolja licnost.Bar se Christina ne drogira,ne pusi i ne pije.
 
britgirl:
Rekla sam ti bliznakinja ta pesma i ostale Christinine IMAJU poruku!!!Ja je postujem u tom smislu,ali kao osobu ne!!!Jednostavno me nervira,ko sto tebe nervira Britni!I Courtney,kakav ja to problem imam?I da i Britni i Madona su me nervirale s onim poljubcem,ali koliko se secam ona se poljubila i sa Kristinom,zar ne?Samo sto je Britnin privukao mnogo vise paznje!
Zaje8i ti ovo. Ipak sam ja metalka i nisam kvalifikovana da komentarisem MTV fufice :wink:
 
Bliznakinja:
britgirl:
Rekla sam ti bliznakinja ta pesma i ostale Christinine IMAJU poruku!!!Ja je postujem u tom smislu,ali kao osobu ne!!!Jednostavno me nervira,ko sto tebe nervira Britni!I Courtney,kakav ja to problem imam?I da i Britni i Madona su me nervirale s onim poljubcem,ali koliko se secam ona se poljubila i sa Kristinom,zar ne?Samo sto je Britnin privukao mnogo vise paznje!
Da,a znas zasto,pa zato sto je ona bila prva za taj poljubac.A posto je Britni htela,pa ajde i Christina da bude:dve suparnice jedna do druge.A ni Britni nije neka bolja licnost.Bar se Christina ne drogira,ne pusi i ne pije.
pa da,kristina kopira britni!I molim te,kristina se UOPSTE ne drogira i ne pije i ne pusi!kako da ne!
 
britgirl:
Bliznakinja:
britgirl:
Rekla sam ti bliznakinja ta pesma i ostale Christinine IMAJU poruku!!!Ja je postujem u tom smislu,ali kao osobu ne!!!Jednostavno me nervira,ko sto tebe nervira Britni!I Courtney,kakav ja to problem imam?I da i Britni i Madona su me nervirale s onim poljubcem,ali koliko se secam ona se poljubila i sa Kristinom,zar ne?Samo sto je Britnin privukao mnogo vise paznje!
Da,a znas zasto,pa zato sto je ona bila prva za taj poljubac.A posto je Britni htela,pa ajde i Christina da bude:dve suparnice jedna do druge.A ni Britni nije neka bolja licnost.Bar se Christina ne drogira,ne pusi i ne pije.
pa da,kristina kopira britni!I molim te,kristina se UOPSTE ne drogira i ne pije i ne pusi!

ja mislim da se obe RAZVALJUJU od kokaina i alkohola, kako bi inache pravile one ochajne pesme a ne crkle ???
 
Bliznakinja:
britgirl:
Ma nemoj?Onaj spot je ima poruku:promeni kanal!!!Doslo mi je da povracam svaki put kada sam videla i to,i one tranvestite
Vau....a tek kada vidim da se Britni lize sa Madonom u svom spotu,pa ne da mi dodje da se ispovracam,nego da se odselim na drugu planetu!!!KATASTROFA!!!A,i Christinin spot daje snazne poruke,zar nisi cula pesmu,,I am beautiful,no metter what they say,words can't bring me down...
Kapiras,a sta Britn govori u svojim pesmama:
"Hocu prva da saznam da si zaljubljen u mene" ili "Danas sam prvi put kakila u pesku"
STRASNO!!!
a one Kristinine pesme:"sta devojcica zeli,lalala"ili ono:"ja sam tvoj duh u boci,otvori me na pravi nacin"ili"Hej dacko zar neznas,ti si sve sto zelim,Camon,Camon!!!"TO je bebasto!!!
 

Back
Top