Quantcast

CHRISTINA AGUILERA

• Začetnik teme Bliznakinja
  • Datum pokretanja

Dita

Zainteresovan član
Poruka
152
Luda sam za Madonom,a osim nje slusam hard rock i metal!
Ali,Xtina je tako dobra!Njen glas je najmocniji na celoj sceni,zajedno sa glasom Tarje iz Nightwish!
Osim rock i metal albuma,imam sve Madonine i Stripped!!!Fantastican je!!!Omiljene su mi Cant hold us down,Walk away,Fighter,Make over,I'm ok,the voice within!Njene pesme su pune divnih poruka!
Da li ih sama pise?One je jedina zvezda,koja ce biti popularna i za 20 godina!Verujem da ce napraviti veliku karijeru!Svake godine je sve bolja i bolja! :P

Dita

Zainteresovan član
Poruka
152
hey,monn child,to stvarno boli fanove,a jos vise one koji uvrede idola!(ja sam se potuklka sa izvesom osobom koja je izvredjala Madonu!)
Evo,bas slusam Cant hold us down.
A fenseri,jao pa noi slusajui onu J.Lo(fuuuuuj),Beyonce(arghhhhhh),Kylie (sad ce da mi pozli),njih stvarno nema smisla slustati.Xtina nije takva..a tek ove nase "pevaljke"(veliki kompliment za oticne drolje,k**ve,koje nikakve veze sa muzikom nemaju,a tekstovi su-ajooooooj..lose mi je!Prkleti narodnjaci!!!!!!!! :twisted:

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
Dita slažem se s tobom. Međutim, i ti si za kajli ili J-lo rekla da su fuj, ja ih iskreno ne slušam, ali sam sigrana da bi i nihove fanove to zabolelo.
Naravno, o njima može da se kaže više loših stvari nego recimo o Kristini, jer...ona bar zna da peva. :wink:

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Kristina na albumu zaista ima fenomenalan glas,ali nervira me kad peva uzivo preskace delove gde treba visoko da peva.I to na vise koncerata sam videla.Ranije to nije radila,ali otkad je Stripped izdala,jako cesto.Kao da ne moze to da izvede.A i kad ne peva uzivo,unosi se maksimalno da bi delovala kao da peva uzivo.Eto to me nervira inace je volim.

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Kristina na albumu zaista ima fenomenalan glas,ali nervira me kad peva uzivo preskace delove gde treba visoko da peva.I to na vise koncerata sam videla.Ranije to nije radila,ali otkad je Stripped izdala,jako cesto.Kao da ne moze to da izvede.A i kad ne peva uzivo,unosi se maksimalno da bi delovala kao da peva uzivo.Eto to me nervira inace je volim.
Ali neka ne snima pesme,koje uzivo ne moze da izvede.

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.157
Kristi mislim da ima ok. glas i da razvaljuje visoke oktave...no medjutim gadi mi se kad je bila anoreksicna,kad je bila krava,i sada kada imitira marlyn monroe...nisko :?: :!: i videla sam reklamu za nov neki parfem u kome ona trci kroz noc i u kome joj se vide mrezaste carape(na ambalazi parfema ima kao mrezica)pa kao ubi boze simbolika :roll:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.