Choke me

:lol:
koristis priliku dok jos spava :lol:

Ne spavam preko 6. Samo, prva stvar ujutru nije plavo svetlo ekrana, već ekstenzivna rutina joge, meditacije, dermarolinga, pirinčanog mleka i najnovijih aktuelnosti međunarodnih odnosa. Jer verujem u vođenje računa o sebi. Ujutru, lice mi je malo naduto, te stavim pakovanje leda dok radim trbušnjake. Trenutno mogu da uradim 1000. Nakon što sklonim pakovanje leda, koristim losion za dubinsko čišćenje pora. Tokom tuširanja koristim gel za čišćenje lica koji se aktivira u kontaktu sa vodom, zatim piling za telo od badema i piling za lice u vidu gela. Zatim nanesem biljnu masku od nane na lice koju držim 10 minuta dok pripremam ostatak svoje rutine. Uvek koristim after šejv losi....

Oh, wait, what
 
Ne spavam preko 6. Samo, prva stvar ujutru nije plavo svetlo ekrana, već ekstenzivna rutina joge, meditacije, dermarolinga, pirinčanog mleka i najnovijih aktuelnosti međunarodnih odnosa. Jer verujem u vođenje računa o sebi. Ujutru, lice mi je malo naduto, te stavim pakovanje leda dok radim trbušnjake. Trenutno mogu da uradim 1000. Nakon što sklonim pakovanje leda, koristim losion za dubinsko čišćenje pora. Tokom tuširanja koristim gel za čišćenje lica koji se aktivira u kontaktu sa vodom, zatim piling za telo od badema i piling za lice u vidu gela. Zatim nanesem biljnu masku od nane na lice koju držim 10 minuta dok pripremam ostatak svoje rutine. Uvek koristim after šejv losi....

Oh, wait, what
E, blago tebi kad si od ranog jutra tako dokona.
 
Ne spavam preko 6. Samo, prva stvar ujutru nije plavo svetlo ekrana, već ekstenzivna rutina joge, meditacije, dermarolinga, pirinčanog mleka i najnovijih aktuelnosti međunarodnih odnosa. Jer verujem u vođenje računa o sebi. Ujutru, lice mi je malo naduto, te stavim pakovanje leda dok radim trbušnjake. Trenutno mogu da uradim 1000. Nakon što sklonim pakovanje leda, koristim losion za dubinsko čišćenje pora. Tokom tuširanja koristim gel za čišćenje lica koji se aktivira u kontaktu sa vodom, zatim piling za telo od badema i piling za lice u vidu gela. Zatim nanesem biljnu masku od nane na lice koju držim 10 minuta dok pripremam ostatak svoje rutine. Uvek koristim after šejv losi....

Oh, wait, what
Da, da dok se kresem perem zube,slusam vesti iz sveta imam masku na licu i mutim smuti :rotf:
 
E, blago tebi kad si od ranog jutra tako dokona.
... zatim nanesem hidratantnu kremu, anti age okoloočni balm, i hidratantni zaštitni losion za kraj.

Postoji ideja Eurus. Neka vrsta apstrakcije. Ali ne postojim stvarna ja. Samo entitet; nešto iluzorno. Iako mogu uspešno da sakrijem svoj ledeni pogled, i iako možeš da osetiš moje telo kad se rukuješ sa mnom, možda čak i da naslutiš da su nam životni stilovi uporedivi, ja jednostavno nisam tu.
 
... zatim nanesem hidratantnu kremu, anti age okoloočni balm, i hidratantni zaštitni losion za kraj.

Postoji ideja Eurus. Neka vrsta apstrakcije. Ali ne postojim stvarna ja. Samo entitet; nešto iluzorno. Iako mogu uspešno da sakrijem svoj ledeni pogled, i iako možeš da osetiš moje telo kad se rukuješ sa mnom, možda čak i da naslutiš da su nam životni stilovi uporedivi, ja jednostavno nisam tu.
Drago mi je...pišeš na forumu, dakle postojiš!
 
... zatim nanesem hidratantnu kremu, anti age okoloočni balm, i hidratantni zaštitni losion za kraj.

Postoji ideja Eurus. Neka vrsta apstrakcije. Ali ne postojim stvarna ja. Samo entitet; nešto iluzorno. Iako mogu uspešno da sakrijem svoj ledeni pogled, i iako možeš da osetiš moje telo kad se rukuješ sa mnom, možda čak i da naslutiš da su nam životni stilovi uporedivi, ja jednostavno nisam tu.
ok, skidaj gace!
 
Većina koje pitam, vole.

Ali moramo prvo malo naučne teorije da ubacimo, jer nije tako jednostavno, pa će se završi kao na temi nešto, nešto, hobotnice.

Feministkinje imaju tu tendenciju da budu hardkor socijal konstruktivisti i misle da je sve društvena izmišljotina u čijoj osnovi leži nefer odnos moći i stoga degradirajuće. A mene to smara, više volim evolutivnu biologiju, i da vidim kako je priroda napravila da nešto bude lepo za obe strane.

Vrat je kod svih životinja mesto gde život može vrlo lako da se prekine, na nekoliko različitih načina.
Kao i kad vam životinja izvrne najranjiviji deo svog tela, tako i čovek kad vam da vrat, znači da vam veruje i da vam se bezuslovno prepušta.
Tako, ono što može biti mesto grubosti, je za toliko lepše kad je mesto nežnosti.

Šta mislite, a

cc26bc09b58be2e5a8ec3db5667a8001.gif


Ako ne znate šta mislite, ispratite svoju reakciju na sliku, pa razmislite
osećam se popišano, jer sam ti bila inspiracija za temu../iz razloga-mene inspiriše život ili debilne teme/ https://forum.krstarica.com/threads/ona-on-ja-i-ona-i-ja-i-on-i-ja-i-vi.898517/
posle se vratim da pišem, sam sam samo došla da se prokoorčim ((:
 

Back
Top