Chelsea FC

Evo da orazpolozim sebe i malobrojne Celzijeve fanove na forumu...Vengi je izjavio(procitah u Tajmsu)da je prodavanje Anelke najveca greska koju je ikada napravio i da je mislio da ga kupi u Januaru,ali se odlucio za Da Silvu i Bendtnera.Anelka je u svim dosadasnjim klubovima bio dobar igac osim u Realu gdje nije imao ni pravu sansu,ali im je pomogao u Ligi Sampiona.Ne moze da skodi ali nije za duge staze...

Rekao je da je razmišljao da ga dovede sad u julu i da se Anjelka dvoumio ali da je ipak odlučio da se ne vrati.
Boldovano je takođe tačno
 
uefa.com users' Team of 2007
Iker Casillas (Real Madrid CF)
Daniel Alves (Sevilla FC)
Alessandro Nesta (AC Milan)
John Terry (Chelsea FC)
Eric Abidal (FC Barcelona)
Cristiano Ronaldo (Manchester United FC)
Steven Gerrard (Liverpool FC)
Kaká (AC Milan)
Clarence Seedorf (AC Milan)
Zlatan Ibrahimović (FC Internazionale Milano)
Didier Drogba (Chelsea FC)
Coach: Sir Alex Ferguson (Manchester United FC)

©


Nas kapiten Teri je opet nakon 2005. usao u izbor prvih jedanaest po uefi...i naravno tu je i drugi veliki borac Drogba koji je izabran po prvi put!
Samo naprijed!
Common Chelsea, Common Chelsea!!!
 
Meni samo nije jasno koliko ce jos meseci , godina , decenija , ili cega vec Celsi pobedjivati sa jednim golom razlike , postizati gol u 93. minutu utakmice , pobedjivati 1:0 autogolom ili golom iz penala ... Stvarno vec vise od godinu dana ne mogu da se nacudim cudu ...
 
milisawe,stvarno si neinformisan.sta bi sa onim 6:0 protiv mancester sitija?prvih godina sa murinjom da,igrali smo stalno 1:0 i to me jako nerviralo,ali prosle godine i ove nije bas tako.
ako mislis da kupujemo utakmice,svrati na tvoj old traford pa mi objasni kakav je ono penal bio,kad se Saha teatralno srusio i zasto vi u 90 minutu sutirate penal?
kad igramo dobro,vi svi cutite.kad igramo lose svi sep pojavite i pricate o tome.
celzi igra odlicno ove sezone prosle je bilo kilavo...ne mislim da niko u premijer ligi kupuje utakmice,pa ni Mancester JUnajted koji se toliko puta izvukao na penale i slicna govna.i da,gol je dat u 73 minutu...
 
milisawe,stvarno si neinformisan.sta bi sa onim 6:0 protiv mancester sitija?prvih godina sa murinjom da,igrali smo stalno 1:0 i to me jako nerviralo,ali prosle godine i ove nije bas tako.
ako mislis da kupujemo utakmice,svrati na tvoj old traford pa mi objasni kakav je ono penal bio,kad se Saha teatralno srusio i zasto vi u 90 minutu sutirate penal?
kad igramo dobro,vi svi cutite.kad igramo lose svi sep pojavite i pricate o tome.
celzi igra odlicno ove sezone prosle je bilo kilavo...ne mislim da niko u premijer ligi kupuje utakmice,pa ni Mancester JUnajted koji se toliko puta izvukao na penale i slicna govna.i da,gol je dat u 73 minutu...

Ne mislim da kupujete utakmice , ne znam odakle ti ta ideja . Samo konstatujem da ste cudo od ekipe . Chill out ...
 
Danas vecina ekipa koje jure titule igraju toliko koliko im treba da osiguraju rezultat...sve ostalo je rizicno! a sad sto se ljudima svidjaju ekipe koje mogu mnogo da daju i mnogo da prime...to je druga stvar! klasican primjer je Sevilja!:wink:
 
Ma samo neka pobedjujemo. Sa 1,2,3,4 ili 5 gola razlike potpuno me boli uvo. Sto rece neko neke pobede se pamte duze, neke krace. Ali pobeda je pobeda. Ja sam generalno zadovoljna igrom ove sezone, kad uzmemo i okolnosti (promena trenera, glasine o nesloznosti u timu, glasine o odlasku Lampsa) ovo je super.
 
@milisawe...sorry ja tako reagujem kad me naljute kako igraju :)...poludjela sam protiv blekburna kad smo pobiejdili 1:0.
Jekice,meni nije vazna ni lijepa igra koliko i fer plej.Ako glume povrede(Barkica),guraju se svo vrijeme(Chelsea ponekad,a bogami i drugi) i golovi iz ofsajd.To mi je najvise vazno.
Jelena, ne diraj mi Granta 8),Lampard ostaj edo kraja karijere a oni koji nece da ostanu(Drogba,naprimjer)i jos trabunjaju o tome afirdaze njima!
 
Slazem se u vezi fer play-a. To je neophodno. Inace, daleko od toga da diram Granta (komotno mogu da kazem da sam 200% pogresila sto se njega tice. Svaka mu cast, cuti i radi svoj posao.), nego opet je to velika promena bila za tim. Sad ces da me zakoljes ili posaljes neki virus (samo nemoj to molim te :lol:) ali ja bi, bez obzira na sve, volela da je sada tu Murinjo. Sta cu kad sam sentimentalna :). Kad god gledam neku utakmicu Celzija i kad prikazu klupu, sve ocekujem da cu njega da vidim. :cry:
Mnogo mi je bilo drago kad sam procitala tu Lampsovu izjavu, a da ti iskreno kazem pao mi je kamen sa srca. Posle Terija mislim da njega najvise volim u Celziju.
 
Razumijem zasto volis Murinja.
I ja bih voljela da vidim njega na klupi sa vremena na vrijeme,a to je jer je Grant anonimus niko ga zivi ne zna,sem u Izraelu,a Murinja kad je dosao u klub znao je cio svijet.Sa svojim izjavicama i duhovitim-sarkasticnim komentarima,stalno je bio u naslovima i tako su ga fanovi chelsea voljeli.
Nije da ga ne volim,prije mi je bio mnogo antipaticniji,a ne volim ga puno jer ne mogu da volim osobu koja ima 44 godine i nazove svog kolegu,menadzera sjajnog tima,vojaerom.Pa i da su rivali i da mrzi Vengera,to je vec nepostovanje i nikome nije duhovito.Ili kad je rekao da je Bubregbazen(Liverpool)mali klub...ne moze tako.mora se znati granica.ima jos razloga sto ga ne volim,jer nije kupovao mlade igrace(sto je i sam priznao i rekao zasto kroz pricu sa dinjama)...
Na neki nacin,on je za mene idealni muskarac i menadzer,a na drugi on je covjek sa kim ne bi pozeljela ni sekund da razgovaram.
Mora se ici dalje,voljeli ili ne voljeli Murinja.On se nece vratiti.Gleda se buducnost,to je nesto sto on nije radio.
 
Totalno si u pravu. Ali nekako cak i kad smo gubili uvek sam se nekako radovala njegovim komentarima (ne mislim na one totalno pokvarene). :D Nekako mi je , na neki uvrnut nacin, uvek bio sladak. I ne samo zbog izgleda, nego ovako kao osoba. Uvek ga je bolelo uvo sta ce ko da misli ili kaze o njemu. Mada znao je i da pretera. Ali dobro...Kao sto si rekla sve je to proslost... I ovo je definitivno poslednji put da pisem o njemu.
 
jeko,mozes ti da pises o njemu jos ;) naravno,samo govorim cinjenice,posto se sjecam na nekoj 130 strani kad je otisao svi smo ovako bili:
JekaiGeorge:nIKAD mi se nije plakalo,ali sad vala jeste!
sweetchick:A jel' dolazi Kapelo?jao bas uzasno sto je otisao...
ja:e majku im njihovu...
rema:ajde nije toliko lose!go blues go blues go blues!
sheva:jeko jesi li dobro?
grizzly:dje si jeko zeno plava(ovo je improvizacija :D)
JekaiGeorge:glupi Rus!
ja:sad cemo biti 15 na tabeli!zbogom trofeji!
sweetchick:shta bi sa lippijem i slicnima?nista....jao...
rema:ajde ljudi nije toliko lose...go blues go blues
donald:hehe zelim vam da osvojite intertoto kup !
eto ovako je bilo...dok ja nisam lupila sakom o ...tastaturu(hehe)i napisala:
on je proslost.grant je buducnost.kraj.
mada sam i ja mnogo kukala i psovala priznajem...ja se kladim da za 2-3 godine(ako nas bude na ovom forumu ;)) i ode Grant da cemo isto biti tuzni....
 
:lol: :lol: :lol: Pokidala sam se za improvizaciju... :lol: :lol: :lol: Kad se setim, tako je i bilo. Rema je bio najpozitivniji, a ja sam bila totalno pesimisticna.:D Da ti kazem iskreno ja nikada necu da volim Granta kao sto sam volela Murinja. Bez obzira na rezultate. Nekako nije mi on covek kog mozes da volis, da postujes da, ali bas da obozavas ne. Nekako mi je Murinjo usao pod kozu, ono- bio je simpa i onako neobican. Eto...Opet ja o njemu... :( Dakle, stvarno prekidam...
 
da...to ti je podgoricka vrsta nabacivanja(sad ce ovo dvoje da me ubiju IZVINI GRIZZLY IZVINI JEKO!moram malo da zezam podgoricane ipak sam iz Niksica :D)
danas mi se desila mala nezgodica :) znam ja da mi je slava sveti jovan i mislim da mi je ovaj u januaru,zovem ja moga oca da mu cestitam kad ono...''znas da mi ne slavimo to,ali je nasa u oktobru-septembru''.:) moram malo bolje da poznajem moju istoriju ...:D
 

Back
Top