Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Chelsea FC

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
:lol: :lol: I ja sam tako cestitala drugu. Inace necu da te ubijem, ako ti ne ubijes mene posle moje sledece recenice: (izvini, ali ne znam sta me spopalo) Ovo je poslednje: Pogledaj :cry:
:cry: :cry: :cry: Poslednja recenica me je totalno ubila :"So if you want to see me again..." :cry:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
ej jeko...ovakva nisi bila ni kada je otisao.ovo je ona depresija posle necega sto se desi...naprimjer umre neko,i ti si sve happy a onda posle 6 mjeseci crkavas...
Calm down.look in the future...nema vise!pominji ga ali ovo je previse :D

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
I tebe sam rastuzila? E ***..To mi nije bila namera :(.Sorry. Da znas da si u pravu, totalno sam upala u depresiju. Jos sam nesto gledala o njemu na LJ, znas ono sto sam ti poslala ranije na PM (onu pesmu) pa sam totalno ubedacena. Nego stvarno.. Nekada treba jednostavno da poslusam onu staru americku:"Just let it go.." :)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
to i ja kazem...Murinjo je samo kupovao igrace,koji su vec formirani i zvijezda,a nadam se da nece biti isto sa Grantom...Sinkler mi se bas svidja kako igra,Sahara nisam gledala.Ovoga Argentica sam gledala na youtubeu nije los...

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Ma koliko bio u (ne)zavidnoj formi Lamps je Lamps. Inace izgleda da je obnovio predjasnju povredu i sad se nesto zakomplikovalo. Ma bezveze, Uvek nas tako u.s.ere pred neku vaznu utakmicu. Veceras ne igra, a ne zna se za sledecu.

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
jedno finale je obezbijedjeno...
Anelka je opet pogodio precku...
Rajt filips je imao dva super suta...
a Ceh je branio kao lud...
Gol Dzo Kola je mnogo lijep...nakon sjajnog pasa...
Common Chelsea...Common Chelsea:!:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
jedno finale je obezbijedjeno...
Anelka je opet pogodio precku...
Rajt filips je imao dva super suta...
a Ceh je branio kao lud...
Gol Dzo Kola je mnogo lijep...nakon sjajnog pasa...
Common Chelsea...Common Chelsea:!:
Cech je dobio kcerku zato je tako dobro branio posle dosta vremena.
Anelka stvarno zasluzuje nadimak Precka.
Nego,uradih test, ''which football player are you'' na quizzili sad radim drugi na istu temu,na prvom sam ispala...ni manje ni vise nego RAUL GONZALES!
Dobro je da ga volim :lol:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Ovaj drugi test je bio bolji!Mnogo su zanimljivija pitanja...ispala sam ZINEDINE ZIDANE !!!Stvarno,gora sam od njega 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 puta(ako ne i vise)ali imamo neke slicnosti...evo sta mi kaze:

You are Zinedine Zidane! You are very humble but inside you know your the best. You would rather have a great assist than a goal. You can beat a player or two if you need it as well. You are a well rounded player.
I stvarno imam kratak fitilj kao on 8)
evo sajta:http://quiz.myyearbook.com/zenhex/quizresult.php
kako sam srecna,ole ole ole ole!

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Jaoooo...Cech dobio cerku??/ Jaoooo... :)

P.S Uradila sam test i ja sam Roy Keane 8):

You go nuts. Your crazy, your flips show the energetic passion you have to win, you have the most pride for your country than any other soccer player in this quiz. You are the epitemy of an irish man. you bleed green and orange and your thumb print is a clover, You are none other than the great Roy Keane.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
franko di santo dosao,ivanovic potpisao.
uradila sam nekoliko testova,ovako je meni bilo prvi put bio raul,onda na drugom testu zinedine zidane,onda na trecem testu steven gerrard a onda na nekom glupavom John Terry(jeko nemoj da se radujes,posto imaju pitanja tipa ''koliki ti je k****'')...i da na petom testu sam ponovo bila ZiZou! kako sam srecna :p!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.