Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Chelsea FC

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
nije to toliko lose.nije on los igrac samo nije za duze staze. Inace RTS ne prenosi utakmicu Chelsea-Tottenham!!!pRENOSE vrlo vaznu utakmicu Liverpool-Middlesbro!Pa ne znam koja bi budala izmedju londonskog derbija i utakmice midlzbroa i liverpula izabrala utakmicu crvenih.
RTS je prenosio 2 utakmice Chelsea ove godine-protiv ARSENALA i protiv MANCESTER JUNAJTEDA!!!
Ovo je sramota!ImaLI NEKOG ovdje da hoce da im pise,posto je mnogo bolje pINK prenosi u Crnoj Gori!I jos placam pretplatu za ta govna!

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Evo da orazpolozim sebe i malobrojne Celzijeve fanove na forumu...Vengi je izjavio(procitah u Tajmsu)da je prodavanje Anelke najveca greska koju je ikada napravio i da je mislio da ga kupi u Januaru,ali se odlucio za Da Silvu i Bendtnera.Anelka je u svim dosadasnjim klubovima bio dobar igac osim u Realu gdje nije imao ni pravu sansu,ali im je pomogao u Ligi Sampiona.Ne moze da skodi ali nije za duge staze...

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
Anelka je super!
Pravi napadac za nas...usao je sa klupe...pogodio precku...a nije jos odradio trening sa ekipom...to pokazuje da je klasa...a ima i 28 godina...pravi, nema priche!
p.s. Pizaru nista ne fali...Kalu ce biti chudo...a eto imamo i Drogbu i Sevu jos...solidni napadaci...
eto i Beleti stigao da da gol i to super gol 30-35 metara...bez glavnih zvijezda tima dobismo Totenhem i to bez problema... iz 1 u 1...8-)
Super nam ide...ni ove godine nece faliti trofeja!
Poz za sve Plavce ili Headhuntere ili ... ;-)
poz za Jeku:wink:

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
a evo ludujem...ucim punom parom...slave se ovi praznici...svasta nesto;-)
e da curice se jure...to se ne smije zaboraviti:lol:
p.s. volio bih da Drogba ne ode...navikao sam se na njega...nije ok...ode Murinjo a da nam odu i Drogba i Lampard nije posteno!:-(

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
Morao sam da primjetim da je Son Rajt Filips pokazao veliku privrzenost klubu jer nije htio da ide nigdje iako je cesto sjedio na klupi...ove sezone je dobio vise prilika i pokazao je da je sjajan i da na njega nijesu potrosene pare bzv...sada nam cesto daje veoma vazne golove...malo crno chudo!;-)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
grizzly dje si ti ,nema te sto godina i onda napises 5 postova odjednom :)?
Anelka nije los,nazalost mi koji zivimo u Srbiji nismo mogli da vidimo utakmicu zbog tupavog RTSa.
Ne znam,ja sam bila za Villu.Nije za duze staze,ali dok traje,neka traje!

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
A ja tako dodjem i napravim pometnju:razz:
poz za tebe;-)
Vilja je mnogo skuplji...minimum 60 miliona!a mladji je samo 2 godine...mislim?!
Anelka je u dobrim godinama...dobar posao!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.