Chelsea FC

psoto ne mozemo da copy pastujemo(stupid rule),samo cu da kazem da je Dos Santos ne zadovoljan statusom u Barseloni pa mozda predje u Chelsea ili u neki drugi klub iz Engleske.Vec je govorio sa AVRAMOM GRANTOM prije tri dana,Ser Aleksom i Huande Ramosom(Totenhem za neinformisane).
Drzim fige...!
 
Dolaze
Dimitar Berbatov (Tottenham Hotspur, £35m), Nicolas Anelka (Bolton Wanderers, £10m), Giovani Dos Santos (Barcelona, £10m), Branislav Ivanovic (Lokomotiv Moscow, £8.9m), Franco Di Santo (Audax Italiano, £4m), Marko Pantelic (Hertha Berlin, £2.5m), Lulinha (Corinthians, £?), Maicon (Inter Milan, £?), Ronaldinho (Barcelona, £?), Yakubu (Everton, �?), Yasser Al Qahtani (Al-Hilal, Trial), Thiago Alcantara (Barcelona, £?), Daniel Alves (Sevilla, £?), Dean Ashton (West Ham United, £?), Nicklas Bendtner (Arsenal, �?), Diniyar Bilyaletdinov (Lokomotiv Moscow, �?), John Bostock (Crystal Palace, £?), Santiago Canizares (Valencia, �?), Jonathan de Guzman (Feyenoord, �?), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur, £?), Kevin Doyle (Reading, £?), Royston Drenthe (Real Madrid, �?), Guillaume Hoarau (Le Havre, �?), Luis Miguel (Valencia, Swap), Luka Modric (Dinamo, £?), David Silva (Valencia, £?), Rafael van der Vaart (Hamburger SV, £?), David Villa (Valencia, £?)

Posebno me raduje sto ce mozda doci Villa,Van Der Vaart je otpao jer je presao u Juve, a de guzmana sam ja kupila na FMu :D sta ti je instinkt...I ovo za Silvu me ne raduje previse jer je Malouda vise nego dobar...Fluide nadam se da ovakav copy paste nije zabranjen.ako jeste,izvini necu vise.
 
psoto ne mozemo da copy pastujemo(stupid rule),samo cu da kazem da je Dos Santos ne zadovoljan statusom u Barseloni pa mozda predje u Chelsea ili u neki drugi klub iz Engleske.Vec je govorio sa AVRAMOM GRANTOM prije tri dana,Ser Aleksom i Huande Ramosom(Totenhem za neinformisane).
Drzim fige...!

Pa ako je stvarno nezadovoljan onda je ultra šaban. Šta bi on, sa 19 godina(ili koliko već) da bude prvotimac Barselone :???: To može sada kad su ostali povređeni(juče je bio u startnih 11) ili da dođe kod nas :mrgreen:

Dolaze
Dimitar Berbatov (Tottenham Hotspur, £35m), Nicolas Anelka (Bolton Wanderers, £10m), Giovani Dos Santos (Barcelona, £10m), Branislav Ivanovic (Lokomotiv Moscow, £8.9m), Franco Di Santo (Audax Italiano, £4m), Marko Pantelic (Hertha Berlin, £2.5m), Lulinha (Corinthians, £?), Maicon (Inter Milan, £?), Ronaldinho (Barcelona, £?), Yakubu (Everton, �?), Yasser Al Qahtani (Al-Hilal, Trial), Thiago Alcantara (Barcelona, £?), Daniel Alves (Sevilla, £?), Dean Ashton (West Ham United, £?), Nicklas Bendtner (Arsenal, �?), Diniyar Bilyaletdinov (Lokomotiv Moscow, �?), John Bostock (Crystal Palace, £?), Santiago Canizares (Valencia, �?), Jonathan de Guzman (Feyenoord, �?), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur, £?), Kevin Doyle (Reading, £?), Royston Drenthe (Real Madrid, �?), Guillaume Hoarau (Le Havre, �?), Luis Miguel (Valencia, Swap), Luka Modric (Dinamo, £?), David Silva (Valencia, £?), Rafael van der Vaart (Hamburger SV, £?), David Villa (Valencia, £?)

Posebno me raduje sto ce mozda doci Villa,Van Der Vaart je otpao jer je presao u Juve, a de guzmana sam ja kupila na FMu :D sta ti je instinkt...I ovo za Silvu me ne raduje previse jer je Malouda vise nego dobar...Fluide nadam se da ovakav copy paste nije zabranjen.ako jeste,izvini necu vise.

Dolaze samo ovi igrači? :-D:lol:
Znači ja sad napišem na blogu: "Mesi prelazi u Čelzi za 120 miliona €" i ti ga onda staviš u ovu listu. Jel može?

Za instinkt se obrati meni. Kad se pre SP pričalo da će Rosicki u Atletiko Madrid(nigde reči o povezanosti sa nama) ja ga dovedem u Arsenal u PES5, video ima dobre ocene. Nedelju dana posle on pređe kod nas :shock::D
 
naravno da ne dolaze svi ovi igraci :D...ovo su spekulacije :).
a sto se tice liste:moze :D
nego ,Alex jel' Rozicki u prvih jedanaest ili je rezerva nekom djetetu?cini mi se da je standardan ali sam ga vidjela kako ulazi umjesto ...fabregasa cini mi se.
 
naravno da ne dolaze svi ovi igraci :D...ovo su spekulacije :).
a sto se tice liste:moze :D
nego ,Alex jel' Rozicki u prvih jedanaest ili je rezerva nekom djetetu?cini mi se da je standardan ali sam ga vidjela kako ulazi umjesto ...fabregasa cini mi se.
Standardan je u prvom timu, ti si gledala Everton-Arsenal gde ga je Venger odmarao(na kraju meča je ušao kako si rekla umesto Fabregasa i dao je gol)
 
Ne znam sta da radim.Rema je otisao,sa SHerlockom sam se posvadjala,stavio me na ignore ili sta god,sve je vise nekih forumasa koji su ovdje dosli da se svadjaju...Na Chelsea nas ima premalo da bio bilo cemu duze diskutovali...Fudbal je,eto,postao podforum za raspravu ili nesto tako,a ne da pisemo o fudbalu...Na Televiziji nemam o cemu da pricam,ili pricaju o titlovima a na temi VB me dave kako sam nekorektna i Ben Adam opominje sve za najmanju sitnicu...Na temi Video igre isto mi je nesto smorno,ne znam o cemu da pricam kad mi je komp u najgorem stanju nemam najbolje igre ,a Film nisam odavno posijetila.Ne znam,neki dragi ljudi su otisli,evo ukidaju se teme iz cista mira(ne na fudbalu).Koja je poenta u ovome?Sad cu najvjerovatnije(sigurno) dobiti ban zbog ovog posta,ali rizikujem...Sad se samo nerviram vise i vise a forum mi je bilo mjesto za relaxaciju.Ne znam da li da ostanem ovdje i da izludim pa da skocim,ili da odem odavde pa ipak da skocim...Mnogo su mi dragi pojedinci Jekai_George,Alex(da i ti ;)),Duke_of_Serbia,pa cak i moderatori :),a na drugim temama Leka,Miki,BigMazi itd...Ali ne vidim vise smisao.Ako me u slucaju ne banujete,vjerovatno cu se vratiti...A one koji misle da sam iritantna,izvinite.Rema care!
 
Drogba definitivno odlazi...Koga umijesto njega?Evo moje liste 8) nije da zelim neke od njih ali samo pravim listu...i da malo offtopic Villa je sladak :) Dimitar Berbatov lici na Endi Garsiju...ali samo malo
David Villa-Valencia, 35 miliona eura,godina 26,bivsi klubovi Sporting De Gijon,Real Zaragoza
Nicolas Anelka-Bolton 12 miliona eura ali Bolton hoce 18godina 28,bivsi klubovi Fenerbahce,Real Madrid,Arsenal,Manchester City
Dimitar Berbatov-Tottenham 27 miliona euragodina 26,bivsi klubovi CSKA Moskva i Bajern Leverkusen
To je uzi izbor.Mislim da nikada nece kupitI Villu jer je Abramovich neznalica,ali bojim se da nam ne gine Anelka...
 
@sara
Potpuno te razumem. I ja se isto osecam. Postalo je nekako dosadno odlaskom pojedinaca. Na ostalim podforumima je isto dosadno. Mada kao sto sam rekla, ostacu dok jos ima meni dragih pojedinaca npr.. Fluid, Charger,Alex.L,ti...Nije los ni Duke, pa cak ni crni ali njemu kako dune... Nekada ne mozes normalno sa njim da pricas. Meni je i Serlock super, samo sto i on slabo dolazi. Nema ga Grizzly, Ilic, rema... Ovaj forum me podseca na brod koji tone... :(

Sto se tice pojacanja, meni se najvise dopada Vilja (a i sladak je pomalo ::) )
 
ma i meni je sherlock simpa ali kad je nervozan tesko svima u okolini(tako i ja ali ipak)
Nego mozda nam dolazi Yakubu!Ja bi voljela,mlad je ('82 godiste) i dobar fudbaler(da ne kazem odlican).
Odlicno smo igrali protiv Evertona,i to sa igracem manje(znam da ti je Mikel,tvoj omiljeni igrac dobio crveni :D).
Wright Phillips je bio stvarno savrsen.Ali Pizarro je katastrofa.Zreo za prodaju.
p.s. villa je definitivno sladak ako ne najsladji posle podolskog(moje misljenje).a i ovaj hilario me ponekad uhvati u slabosti
 
Ne zaj.ebavaj da je Mikel ponovo dobio crveni??!!!!! :evil: Ijaooo....Majku mu pocrvenece od tolikih kartona. Nije normalan stvarno. Sto se Hilaria tice, to sam i ja htela da kazem. Sladunjav pomalo. :D
 
Izgleda da cemo ipak dobiti Anelku. Po recima njegovog agenta on se bas zagrejao za Plavce. Nije da se nesto radujem, ali to je sto je. Nego ko nam je sve otisao na Africki kup? Drogba, Kalu... Ko jos?
 
Meni je frka kako cemo bez Esjena vise nego kako cemo bez Drogbe.
nISAM ja za Anelku.Sta,imamo ga 1 sezonu i onda ga prodajemo ???a ja sam procitala na eurosportu da se zagrijao nema sta...ali bolje ista nego nista.
 
Jeko,nemoj tako prema Mikelu...on je jedini igrac koga smo kupili,a da je ''za buducnost''.bolj ereci koga je kupio Jose Mourinho.Treba nam 3 golman,da je mlad.Ne moze ovako vise...Hilario ima 100 godina,a i nije dobar toliko.Prica se da ce Ben Haim u Njukasl(molim te molim te!)
 
I meni je vise za Esijena nego za Drogbu. Ne kazem ja da je Mikel los, ali nije od tolike vaznosti kao recimo Esijen. Mada, on je stvarno za buducnost samo me mnogo plasi njegov karakter i ponasanje na terenu. NEcemo imati mnogo koristi od njega ako igra na jednoj utakmici pa posle dobije ban za 2.
Sto se BH tice, neka ide. Bas me briga. I slazem se za golmana. Treba nam neko od recimo 22-25g, mlad i perspektivan. Jer ako se Ceh povredi (a nije da se ne desava) ostajemo tu tanki. Hilario ima 32 i nije to to.
 

Back
Top