Chelsea FC

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Ljudi,danas sam stigla iz Londona.Poslala sam Jeki razglednicu ;) ...izvini zbog rukopisa bila sam u metrou dok sam pisala a inace imam katastrofa rukopis.
Dakle,evo novosti iz britanske stampe,recimo da su malcice pouzdaniji(ne racunam tabloide tipa Sun of course).Anelka ....potvrdio je da bi volio da dodje u Chelsea i da Bolton i Chelsea vec dogovaraju cijenu.15 miliona funti je aktuelno.Ivanovic,procitah u Guardianu, dolazi u Chelsea.Manchester je takodje zainteresovan ali zbog dobrih odnosa Chelsea sa Moskvom Ivanovic najvjerovatnije prelazi kod plavaca.Ne znam sta ce nam al dobro...
Dimitar Berbatov je velika zelja Fergusona ,ali svi kazu da nije dobro rijesenje.Dobro igra,ali gledala sam You Are On Sky Sports ili nesto tako i svi se zale da dobro igra u velikim mecevima a kad su slabiji timovi igra kao *****.Kupili smo Argentinskog wonderkida iz Boce,sumnjam da je dobar i da ce uspijeti ail nema veze.
Inace Avram Grant je omrazen medju fanovima,ali sve manje i manje.Ako uradi neki veliki transfer,dobice na popularnosti.
Tako,mislim da nam ne gine Anelka.Ja ne znam,mislim da on nije long-term rijesenje.
Srecna vam Nova Godina!!!I,da sledece godine svi(koji oce naravno)docekaju istu na Trafalgar Skveru!

@duke...hvala :)

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Poz Sara. Vidim da si se fenomenalno provela, a kako i ne bi? :) Hvala za razglednicu, rukopis uopste nije bitan. I ja mislim da Anelka nije long-term resenje ali sta da se radi. Sto se Granta tice, nekako mi se dopada to sto radi. Bez obzira sto su svi ocekivali da bude uzasan on je cutao, nije blebetao po novinama, ali je radio. E sad, logino rezultati nisu odlicni ali ko garantuje da bi nam sa Zozeom bilo bolje? :)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
@duke,sta nije u redu?jel zbog tog ''pisala''?ah...:)...pisala sa S...''write''...(znam da razumijes nego me zezas :)) ne sa SH ako je to poenta.
A ako to nije ono sto si mislio ,ne znam u cemu je problem.
Inace,i meni se svidja kako radi Grant,jos malo da se poboljsa i bice u redu.Cuti i radi.Savrsenstvo.
Dok je ovaj(Murinjo) torokao po novinama i smisljao duhovite recenice Grant cuti i radi.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Vijesti

ČELZI
Sve gotovo za Ivanovića
Srpski reprezentativac Branislav Ivanović, fudbaler Lokomotive iz Moskve, do kraja sedmice potpisaće ugovor sa Čelzijem, koji će ruskom klubu za obeštećenje uplatiti 13 miliona eura.
Za srpskog reprezentativca interesovanje su pokazivali Mančester junajted i Juventus. Prema pisanju ostrvskih medija trener Čelzija Avram Grant dobio je od gazde kluba Romana Abramoviča oko 60 miliona eura za kupovinu u zimskom prelaznom roku, koji bi pored dovođenja Ivanovića, trebalo da bude iskorišćen za dolazak Nikolasa Anelke iz Boltona.
Plan Čelzija je i "napad" na David Vilju i Danijela Alveša
Izvor:VIjesti.
Evo vijesti.Nadam se da je dobar,Rajkovic takodje igra kod nas ali je na pozajmici u PSV-u.Raduje me vijest u vezi Vilje(pogotovu njega i Danijela Alvesa.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Anelka hopeful of Chelsea move

Friday, 04 January , 2008, 05:57

London: Champions League football is what attracts Nicolas Anelka most in a possible move to Chelsea, the Bolton Wanderers striker was quoted as saying on Thursday.

"The chairmen (of Bolton and Chelsea) are discussing it," Anelka told the French sports daily L'Equipe.

"I really hope it happens - and especially that I am eligible to play in the Champions League," said the 28-year-old who has scored 10 league goals for Bolton this season.

Special: English Premier League 2007

However, Bolton manager Gary Megson, speaking to Sky Sports after his team's 1-0 win over Derby County on Wednesday, said: "I'm not aware of Chelsea or any other club making contact. But Nic did say if nothing happens he is happy here at Bolton."

Chelsea, who meet Celtic in the first knockout round of the Champions League next month, are in the hunt for a striker with Didier Drogba unavailable after knee surgery last month and possibly also African Nations Cup duty until mid-February.

Pogrijesili su ovo sa Celticom ali nema veze...(samo da ne dodje).

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Тери повређен до краја сезоне (последње спекулације), мораће да дође Ивановић да га за замени.
http://www.myfootballnews.co.uk/news_jump.html?player_id=171&story=787108

@duke,sta nije u redu?jel zbog tog ''pisala''?ah...:)...pisala sa S...''write''...(znam da razumijes nego me zezas :)) ne sa SH ako je to poenta.
A ako to nije ono sto si mislio ,ne znam u cemu je problem.
Боље да ћутим. ;)

Inace,i meni se svidja kako radi Grant,jos malo da se poboljsa i bice u redu.Cuti i radi.Savrsenstvo.
Dok je ovaj(Murinjo) torokao po novinama i smisljao duhovite recenice Grant cuti i radi.
Није ли то Стокхолмски синдром? Биће да није. ;-)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
ja ne ocekujem ni karling kup ti to znas.jer smo baksuzi.
sudije su obicna neprofesionalna govna.prvo nam priznaju gol iz cistog ofsajda ,prije toga svijeraju ne postojeci penal za aston vilu a posle toga nam poniste cist PENAL protiv Fulama kad je Stefanovic ili kako se god zove dodirnuo loptu rukom.
Sramota...

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Dobro ti je pitanje postavio Alex.Mancester ...sta sa njim?nEMAS pojma koliko mi je puta palo na pamet da prestanem da navijam za Celzi.
Ali vidis,ja sam jos uvijek tu.
Mozes da radis sta hoces,ali je ogromna glupost da si prije mrzio Celzi,pljuv'o po njemu,Diouf ce vam zabit petnaest golova,da osvojite nesto u Intertoto kupu...
Radi sta god oces,ali bar nam daj objasnjenjem sta bi sa Jedinstvom...

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Kajzer za Specijalnog

Nova destinacija Žozea Murinja mogao bi da bude Bajern. Kontakti, doduše, još nijesu uspostavljeni, ali je bivši trener Čelzija dobio preporuke sa najvećeg mogućeg nivoa - o njemu je u superlativima govorio legendarni Franc Bekenbauer, predsjednik Bajerna.
- Našem klubu je potreban veliki trener. Mora da bude sjajan taktičar, da ima iskustvo i da zna njemački. Murinjo ne zadovoljava posljednji uslov, ali do ljeta bi imao vremena da ga savlada za fudbalsku komunikaciju. Zašto ne bi bio on taj čovjek - napisao je Kajzer u kolumni u "Bildu".
Nakon što je Otmar Hicfeld najavio da odlazi u junu, mediji su promovisali Marka van Bastena u glavnog kandidata za trenera Bajerna.
Murinjo je, s druge strane, od odlaska iz Čelzija stalno u žiži. Najčešće se pominje dolazak u Milan, šuškalo se i o Liverpulu. Specijalni je bio u kombinaciji za mjesto selektora Engleske, ali je zvanično odbio poziv FA...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.