Chelsea FC

Ciao ljudi ja samo da se javim,evo me dosla sa exkurzije iz italije i da li je moglo bolje da me saceka! E ovo je Sheva kog ja znam! Proslu je, kolko cujem dao extra gol, i sad opet, i to dva! Lamps kida mrezu svi se oporavljaju i tako...Konacno je sve na svom mestu... SHEVA LE A LE!!!! :D :D :D :D :D :D :D
 
Ciao ljudi ja samo da se javim,evo me dosla sa exkurzije iz italije i da li je moglo bolje da me saceka! E ovo je Sheva kog ja znam! Proslu je, kolko cujem dao extra gol, i sad opet, i to dva! Lamps kida mrezu svi se oporavljaju i tako...Konacno je sve na svom mestu... SHEVA LE A LE!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Upravo tako, plasman u intertoto kup za sledecu sezonu Vam je osiguran !
 
Ciao ljudi ja samo da se javim,evo me dosla sa exkurzije iz italije i da li je moglo bolje da me saceka! E ovo je Sheva kog ja znam! Proslu je, kolko cujem dao extra gol, i sad opet, i to dva! Lamps kida mrezu svi se oporavljaju i tako...Konacno je sve na svom mestu... SHEVA LE A LE!!!!
To je Ševa kojeg ti znaš, dao je 10 golova za 2 sezone?
Ne bih se baš hvalio da je potrebno da Lampard kida da bi prošli Lester.
 
Veliki pozdrav za sve plavce!
Najveci za Jeku:wink:
nije me bilo odavno...skola ucini svoje:-P
sada cu se truditi da pravim guzvu8)

Mnogo sam zalio za odlaskom Murinja ali Celzi je uvijek bio mentalno jaka ekipa ako ne i najjaca tako da se to sad najlakse vidi...
Smatram da sadasnja 3 trenera odlicno obavljaju posao...Grant, Ten Kate i Klark...
Smijesna je prica da bilo koji trener moze da vodi takav klub...
Jer ovo nijesu bilo kakvi treneri...Grant je da bi stigao do Portsmauta prosao sito i reseto i za kraj karijere je stigao u Celzi kao vrhunac karijere...Ten Kate je genije atraktivnog fudbala...on se nebrojeno puta dokazao...a Klark je duze vrijeme trenerska i igracka dusa Celzija...
Igraci sada mnogo bolje koriste svoje prilike u odnosu na vrijeme kada ih je vodio Murinjo...i povecan je broj prilika...po prvi put Celzi moze bez Terija da igra lijepo i cak i da ne prima golove...mislim da je za to najzasluzniji Alex a i dobra forma Karvalja...
Trka za titulu nije izgubljena samo je bilo potrebno vratiti pobjednicki mentalitet tj. gladijatorsku igru:wink:
sada je sve blizu...samo treba odrzati formu...za sad na svakom planu ide dobro!
Neka tako ostane...i predomislice se i Drogba8-)
Gledao sam listu najuspjesnijih timova u zadnjih 5 godina...trenutno drzimo 2. mjesto...i to je dobar podatak...

True blue forever ! ! ! John Terry #26
 
nije lose nije lose...
samo kad dodju veliki zalogaji(man u,arsenal,liverpool...)tada cu da crknem od radosti...

Man Utd - Chelsea 2:0 :D

PS:Veliki pozdrav za Alex-a , iako sam veliki fan Manchester United-a moram priznati da se ne secam kada je Arsenal igrao lepsi i organizovaniji fudbal , jos kada se uzme u obzir da vam je otisla najveca zvezda tima i da su vas svi otpisali i pre pocetka sezone ... Sto se Celsija tice - mrzim navijace Celsija koji ne znaju ko su Djanfranko Zola i Haselbaink , jer navijaju za Celsi od kad su dosli Roman i Murinjo i od kada Celsi vazi za jedan od najbogatijih klubova na svetu . A klub u sustini ne mrzim , cak moram priznati da Terija , Ceha , Lamparda , Dzo Kola i Drogbu obozavam . I mislim da je greska Celsija sto su prodali Robena , ali sta je tu je . Celsi je najbolje igrao kada su igrali Dzo Kol kao desno , a Roben kao levo krilo . Ne mozes da ocekujes rezultate kada igras bez krila , a na terenu ti igraju Lampard , Balak i Esijen , i svi igraju istu poziciju . Nadam se da cete ove sezone igrati bolje nego prosle , pa da ove sezone Manchester ima konkurenciju za osvajanje titule :D
Pozzz
 
znam ja dobro ko je Zola milisawe i prestani da generalizujes navijace celzija.
ne volim puno joe colea

Procitaj ponovo moj post , ali ovog puta pazljivo ga procitaj . Tebi sam se obratio samo sto se tice pobede Mancestera nad Celsijem ( :mrgreen: ) , a rekao sam da mrzim navijace Celsija koji ne znaju ko su Zola i Haselbaink . Ne razumem zasto si se osetio prozvanim :roll:
 
Evo tugujem sto sam se vratila iz Italije. :(
Samo 0:0?to i nije bas neki rezultat.... Inace cujem da su u pregovorima sa nekim klincem iz Brazila, Lulinjo ili tako nesto. Igra napadaca.
Ono sto predstavlja problem jeste Cehova povreda.Sva sreca pa imamo Kudicinija.
 
@milisaw, nisam se osjecala ''toliko '' prozvanom...(zensko sam)...a i pogresno ste me shvatili ti i alex.napisala sam da ako pobijedimo manchester i arsenal,odnosno velike zalogaje to cu posebno da brojim.
prica se da ce dovesti anelku.
 
anelka je vrlo kvalitetan igrac,za njega se interesuje i manchester city,a prije toga ga je arsenal zelio nazad.Igrao je za real madrid,arsenal,liverpool,manchester city,fenerbahce....
ima isto godina koliko i drogba ako nije ni mladji!sto se mene tice,bolje on nego Dabar i Kaka(kaka jeste odlican igrac,ali ga ne bih voljela da vidim u chelsea i nema sanse da ode iz milana za jedno 5-4 godine)!1998 dobio je nagradu za najboljeg mladog igraca...sad je u formi...
Ja bih prije Adriana,mada mi je sumnjiva njegova narav...i lijecio se od alkoholizma...(a u losoj je formi)...chelsea se dobro naucio sa shevchenkom sta se desava kad dovedu nekog iz italijanskog kluba u engleski klub.I da,ima samo 25 godina.
Nemoj te me pogresno shvatiti,ne zelim da Drogba ode,ali mi se cini da je samo pitanje vremena...ko bi igrao umijesto drogbe?!Kalou,jednostavno nije dovoljno dobar za sada(a moze biti odlican),pizzaro nije TOLIKO tobar kao drogba,a ni priblizno,shevchenko je cas sjajan cas blagi uzas...
necete valjda skot sinklera?:D
 

Back
Top