Chelsea FC

Poprilicno dosadan mec.

Falkao i dalje deluje da je u svadji sa nogama, dok je Remi bio nevidljiv celo poluvreme...

Kod gola Kurtoa nista nije mogao da uradi, Cemberlejn je fino izbacio svog igraca i zabiberio levom nogom pod raslje.

Steta za promasaj Azara, bio bi zanimljiviji mec da je nije opalio iz sve snage u tribine.

Najjaci utisak mi je ostavio Bane koji je tukao koga god je stigao :mrgreen:
 
CMw2dtRWUAAW0xy.jpg


CM2eUfiWIAAijIv.png
 
Pedro gol i asistencija na prvom mecu, svaka cast, i to po onoj najgoroj engleskoj kisi :) i konacno neko krsten dosao da izvodi kornere, a ne svaka lopta da ide na prvu stativu...
 
Ode Murinjo bas mi je zao bas je bio merak gledati ga kako se przi...prizeljkivo sam da izgura nekako sezonu i da krene prica sad ove sezone videcete vi Murinja...a onda jos gori haos...zao mi je iskreno Mr "Third season one-a" ako nista on je jedan od simbola Chelzija trebali su ga istrpiti oni sacuvaju 'identiet' nama zabavano...
 
CWh82qjWoAI9Mfl.jpg


Sramota, otpustiti jednog od najboljih aktivnih menadzera, pa mogu slobodno reci i jednog od najboljih u istoriji! Mancester kad je Ferguson dosao 4 sezone nije nista uzeo, kasnije su vladali dve decenije... strpljenje, strpljenje...
 
Teriju svaka cast, kakva je to strast, u 35. godini

CY3ALN0WkAEnWrC.jpg


naravno gol iz ofsajda, sve to stoji, samo kazem... i Kosti sve pohvale, covek se stvarno trudi, bori se koliko moze. A neki u prvih 11 ne zasluzuju ni da igraju za Kolubaru, po zalaganju.
 
Činjenica je da smo užasni, ali sinoć smo bili bolji. Nažalost, RUPČAGA u odbrani koja se zove Aspilikueta nas je koštala četvrtfinala. Iskenjam se u usta svakom našem navijaču koji ga hvali :hvala:
Elem, teška sezona. Podilazi me jeza od gore pomenutog, Barsinog otpada - Pedra, Fabregasa, Azara... Sve to treba govnjivom motkom rasterati.
 
Колико сам волео стари Челзи пре Романа, од Романа, једино сам волео Макелелеа, и двојицу пре њега, Лампарда и Терија.

Кудићини, Петреску, Лебеф, Дешамп, Ди Матео, Зола, Бабајаро, Џими Флојд, Појет, Гудјонсен, Фло, Вајс, Десаи, лепа времена...
 

Back
Top