Chaterska tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze...
 

Prilozi

  • mel-m.jpg
    mel-m.jpg
    3,2 KB · Pregleda: 14
sa kad vidi cale ima se slogne.......i odma da udari kljuc na vrata :lol:
bas me zanima koliko ce se odrzi tema ovde......tj kad ce cale da dodje.......:lol: moja prognoza .............dao jutra je mrtva kvota je 2.55 ajde pocinje kladionica :D
 
sh'o... mislish da sam suv..
pa jesam, ali kvasim se redovno... pijem dosta technosti i tako to... da lakshe klizim...
e, a shto necje niko o ringlovima?.. o5 tera svako svoju politiku... tako i treba, shto bi neko i prichao o ringlovima...
 
krkam ih i ja... ti beshe iz ravnice..Sombor, jel?... pa da... ima se moze se... volim i ja kisele... ali ne mogu tolko puno ta ih smazem... skupe mi se usta... pa mi se ondK zvizhdi kolko su kiseli... i na limun mi se odma skupe usta.... samo pomislim na njega i...
 
Artinve:
krkam ih i ja... ti beshe iz ravnice..Sombor, jel?... pa da... ima se moze se... volim i ja kisele... ali ne mogu tolko puno ta ih smazem... skupe mi se usta... pa mi se ondK zvizhdi kolko su kiseli... i na limun mi se odma skupe usta.... samo pomislim na njega i...
Kak'i crni Sombor, da si ti meni ziv i zdrav..pa citaj malo sta mi pise ispod avatara! ;)
Ma kakvi kisele, ima i kiselih ali ima i ko med..plodno bre moje selo, a rakije sto ce da bude..
 
auuu... zamenih te... shteta shto nisi iz Sombora, ali nema veze... ipak si iz Vojvodine, a volem ja take... pratim finu decu iz ravnice po 4umu... najbolji smo od sve dece...
e, nemoj o rakiji... odma cje da se navade ovi iz kafane..
 
Tibet i oruzje... kontradiktorno.. al' shta cjesh... valjda se od slichica ne moze utecji... hej, comandos... kako ti se dopada 4um... slushaju li te ovi stari?... postrojavash li ih, ili josh nisi poceo...
ako nisi, samo polako, ocjesh posle, kada ti sve ovo predje u rutinu... e, sad... aj kada se vishe ne zbori o ringlovima, nek neko zapochne neshto... da se povecja broj poruka na ovoj temi... a i ovaj magus.. otvorio temu, a ne chatuje... sad ja moram da mu spashavam temu, mada ne verujem da cju uspeti da joj udesim naziv kultna, dok se cjale ne pojavi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top