Normalna tema

Mene zanima tvoje iskustvo iz opere, i koja je to opera bila.

Retko idem u Waikiki i zanima me šta je sve na rasprodaji 🙂



I ja bih o tome volela da pišem.. Imam lepa sećanja na vojvođansko selo u koje sam išla na raspust-kod babe i dede..
Karmen u Narodnom pozorištu
Imali smo mesta u loži u parteru
Odlična pozicija i loža je zakon!
Sviđa mi se originalna scenografija i kostimografija (boje, modernija varijanta kostima kao da se radi između dva rata a ne u 19 veku, jako lepo vizuelno)
Pevaju na originalnom francuskom a prevod na srpskom ide na ekranu iznad scene.
Orkestar uživo izvodi i odlično sviraju.
Ima dve pauze i uživam u tim hodnicima Narodnog pozorišta jer sve deluje filmsko stilski.
 
Tema podstaknuta razmišljanjem o tome da li ima "normalnih" tema za zdrav razgovor na forumu
Када нема саговорника, нема ни тема.
Сажаљевам случај.
Ал срећа те имам са ким да претресам теме и нормалне и ненормалне и без форума . :D
 
Ја крећем у поход прављења лове за кућицу/стан на мору. Шанса да успеднем постоји као и да не, но...пут до тамо ће бити узбудљив. :D 🥰
To je moj san. :D
Gde na moru odnosno na kom bi želela , ako nije isuviše lično pitanje?
 
O čemu biste razgovarali a da smatrate da je normalna tema?

Ja bih na primer o iskustvu posete operi pre par dana.

O kupovini garderobe u Waikiki-ju

Pripremama za nastup u junu

Šta god...

Tema podstaknuta razmišljanjem o tome da li ima "normalnih" tema za zdrav razgovor na forumu
ja na forumu se nakradem ideja koje posle ispred seoske zadruge u (svojoj verziji naravno) rasclanjujem kolegama alkoholicarima
 
Gledala predstavu u Madlenijanumu ima negde i okačenih slika



Slušala uživo Jadranku Jovanović

Što se baleta tiče, SNP
Pinokio i Krcko Orašćić :heart:
Kako nisam jedinstvenu Jadranku Jovanović slušala?
Pinokija ne, a Krcka Oraščića... mislim da sam gledala u formatu baleta, ali ne znam.
Jednom kad doživim ekstatičnost u nekoj vrsti umetnosti, gledam da je više ne upražnjavam. Strah me je da pokvarim doživljaj.
Kroz život probiram najbolje od najboljeg i time obogaćujem dušu na svakom koraku.
Jedino mi nije nikad dosta umetničkih slika i književnosti... tu ne mogu da se razočaram lako.
 

Back
Top