Charmed

Deuce

Domaćin
Poruka
3.254
Sve 3 ,ustvari 4 ,imajuci u vidu i Brendu Vols ,su dobre cice ...

Charmed-tv-show-67.jpg

Serija mi nije bas po ukusu ,ipak mi se desi vrlo cesto da gledam ...ali se uopste ne udubljujem u pricu ...samo blenem u vesticice :mrgreen: !

lassie

Primećen član
Poruka
599
naravno, naravno sve ja volim... ali piper je najsmešnija i najbolja glumica.. (Holy Marie)

a kad je juče Phoebe nervirala Prue... :lol:

"Dad, dad, dad, dad... " :rotf:

pa da i ja mogu rec da je pajper najsmesnija,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dad,dad,,,dad,,,dad,,dad,,,dad.dad.dad.dad.dad.dad.dad,dad,dad,dad,dad,dad,dad,dad.........................................:zper::zper::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

M-heart-J

Veoma poznat
Poruka
11.831
e, da vas pitam nešto..

ovaj put sam redovno gledala Charmed :heart: na Foxu.. Znači, nisam ni jednu epizodu

propustila, ali Lea sam videla samo u jednoj epizodi ... onoj u kojoj je Prue bacila čini istine..

:dontunderstand: ... pre toga sam gledala na netu.. i sasvim je drugačiji raspored epizoda,

a i logičniji... :think:

a nisam ni videla epizodu kada su oni što su bili Prue-ini šefovi ubijeni... :confused:

lassie

Primećen član
Poruka
599
e, da vas pitam nešto..

ovaj put sam redovno gledala Charmed :heart: na Foxu.. Znači, nisam ni jednu epizodu

propustila, ali Lea sam videla samo u jednoj epizodi ... onoj u kojoj je Prue bacila čini istine..

:dontunderstand: ... pre toga sam gledala na netu.. i sasvim je drugačiji raspored epizoda,

a i logičniji... :think:

a nisam ni videla epizodu kada su oni što su bili Prue-ini šefovi ubijeni... :confused:

da neznam to za lea ali ni ja jos nisam videla da su pruini sefovi ubijenu:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.