Charmed

melita-m

Ističe se
Poruka
2.733
jesam li ovo ja pisala..?. :confused:

i ja sam stigla do 32. :p

Pa šta ako si pisala? Serija je toliko pozitivna i lepo urađena, vraća nadu da još uvek dobro može da pobedi sve zlo ovoga sveta. Nije važno što je u pitanju fikcija, mnogo izmišljenih stvari gledamo i poistovećujemo se sa svačim, ova serija bar pokušava da nas sve (vas mlade i mene matoru) vrati u doba detinjstva kad se još u bajke verovalo.:)

M-heart-J

Veoma poznat
Poruka
11.831
neeee ja sam....hahha ja sam sada do 36 serija je ekstra mogla bih da je gledam i 1000000000 puta:lol::lol::lol::lol:

ozbiljno? :lol:

Pa šta ako si pisala? Serija je toliko pozitivna i lepo urađena, vraća nadu da još uvek dobro može da pobedi sve zlo ovoga sveta. Nije važno što je u pitanju fikcija, mnogo izmišljenih stvari gledamo i poistovećujemo se sa svačim, ova serija bar pokušava da nas sve (vas mlade i mene matoru) vrati u doba detinjstva kad se još u bajke verovalo.:)

nisam rekla da sam ja to pisala... nego sam se, prosto, našla u tom postu.:rtfm:

lassie

Primećen član
Poruka
599
ok Charmed 1 1 Something Wicca This Way Comes ovo ti je prva epizoda 1 dio od epizode zatim imas 1 2 i tako dalje to je na you tube.com samo ukucas i to ce ti se pojaviti

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.