Četiri "S" za 21. vek: Koji je novi srpski slogan?

Та четири С су настала из говора Светозара Милетића, када се србски народ позивао на јединство. Иначе, многи су у заблуди да су на нашем грбу та четири С.
Мада, опет, не знам зашто је код нас обичај да се спрда са свим и свачим.

Zato sto je kod Srba obicaj da ih najgori i najgluplji predvode. Sta neko moze pametno da cuje od majmuna. "Srpski" mediji sluze za promociju svih tih kretena.
 
Zato sto je kod Srba obicaj da ih najgori i najgluplji predvode. Sta neko moze pametno da cuje od majmuna. "Srpski" mediji sluze za promociju svih tih kretena.

50 еврића да у Куриру оцрните некога у једном чланку . . .

Охх не знам у Информеру колико је али је исто ту негде тарифа. Има сад и за насловну али не знам колика је цена.
 
Komunisti i ustaše su 2 različita pojma,mada moraš da priznaš....Samo Komunizam Srbina Spašava

Српска левица и хрвастска десдница су два рођена брата. Ноти то има везе са левиоцом на светском нивоу, нити има везе са десницом на светском нивоу.... ни са једном ни са другом идеолоогијом.

- - - - - - - - - -

Zato sto je kod Srba obicaj da ih najgori i najgluplji predvode. Sta neko moze pametno da cuje od majmuna. "Srpski" mediji sluze za promociju svih tih kretena.

Драго ми је да си то СРППСКИ ставио под наводнике. без наводника би зуаиста била правписна грешка. Неопростива.
 
А што се србског грба тиче, овај је прави.

serbian_nemanjic_dinasty_flag_by_koridanovonaselje-d41owr7.jpg
ko nam se to pokušava sakriti pod drugim imenom ???

 
Српска левица и хрвастска десдница су два рођена брата. Ноти то има везе са левиоцом на светском нивоу, нити има везе са десницом на светском нивоу.... ни са једном ни са другом идеолоогијом.

тзв српска левица у ствари никад није ни постојала од стварања југославије, нешто мало у краљевини Србији су имали. Ствар је у чињеници да је тзв српска левица увек била представник страних интереса, они су то звали неким космополитизмом и сличним глупостима а сметнули су с ума да се не може бити космополит ако се претходно не цени сопствено имање, јер с тим идеш пред странце и уопште друге људе, и то је оно што им је народ говорио по кафанама да не знају где су шупљи и зашто им Срби никад нису веровали.
 
50 еврића да у Куриру оцрните некога у једном чланку . . .

Охх не знам у Информеру колико је али је исто ту негде тарифа. Има сад и за насловну али не знам колика је цена.

Tako je to u Hondurasu, El Salvadoru, Guatamali i Srbiji.
 
Као Српски националист, самим тим по демокрацким сватањима клерофашист, шовинист, хулиган, подржавам досадашњи што је јелте и нормално од снага мрака.
Но то нек буде сметња вама са сувременим погледима у будућност да изиниђете са својим креацијама, свакако пригодним пријатељима и сусједима, зарад будућности.
Па извол'те....

Нека раздувају фрулу жути,напредни, пријатељи и суседи. У пакету.
 
A ostale, proterati? Istrebiti?

Cestiti Srbi su uvek tezili pravednosti. A ti? Fashizmu?

Зашто фашизму? Србија треба да припада Србима, а Срби су сви они који живе у Србији. Дакле, треба можда протерати оне плаћенике који нам уништавају државу, али то опет није фашизам.
 
Зашто фашизму? Србија треба да припада Србима, а Срби су сви они који живе у Србији. Дакле, треба можда протерати оне плаћенике који нам уништавају државу, али то опет није фашизам.

ма немој
значи и сви су амери што живу у Америку, ил емглези они што живу у Емглеску?
 
Зашто фашизму? Србија треба да припада Србима, а Срби су сви они који живе у Србији. Дакле, треба можда протерати оне плаћенике који нам уништавају државу, али то опет није фашизам.

Bese jednom, Nemacka Nemcima. arijevska.
 
од једног назадњака, снаге мрака и ретогардности се знање и не очекује
већ од елите и будућности постсербие, њима је и посвећења тема, где ће прикладно и цивилизирано уклопити пријатеље и суједе у мрска четри С, Б, В како код, јер ионако иду у хисторију.....
Nemoj tako o sebi , dobre su ti teme , samo si suvise ciničan.To " b" se malo zatajilo u istoriju 1453 , ali se vraća na velika vrata , preko severnog brata.šta sad treba da kačimo Dušanov pro europski grb , ajd
Szerb_cimer.PNG
 
Bese jednom, Nemacka Nemcima. arijevska.

Ја сад не знам како да ти објасним а да ме ти опет не назовеш фашистом. Просто, Србија треба да припадне Србима, а не онима који су индиректно на власти задњих 100 година.
 
тзв српска левица у ствари никад није ни постојала од стварања југославије, нешто мало у краљевини Србији су имали. Ствар је у чињеници да је тзв српска левица увек била представник страних интереса, они су то звали неким космополитизмом и сличним глупостима а сметнули су с ума да се не може бити космополит ако се претходно не цени сопствено имање, јер с тим идеш пред странце и уопште друге људе, и то је оно што им је народ говорио по кафанама да не знају где су шупљи и зашто им Срби никад нису веровали.

И сад се они препознају по том лажном и ишчашеном космополитизму. Из тих порива су српску имовину и приивреду и предали у руке хрватима
 
Ја сад не знам како да ти објасним а да ме ти опет не назовеш фашистом. Просто, Србија треба да припадне Србима, а не онима који су индиректно на власти задњих 100 година.

По Србима се Србија тако и зове, Богу хвала. Срби су је и направили. Треба да припадне Србима и онимаа који у Србији живе и поштују српску државу. Ко и свуда другде. Ни манње ни више.
 
По Србима се Србија тако и зове, Богу хвала. Срби су је и направили. Треба да припадне Србима и онимаа који у Србији живе и поштују српску државу. Ко и свуда другде. Ни манње ни више.

То треба објаснити колеги :D
 

Back
Top