Celavo...

Eno ti je Sinead O'Conor...Možda je sad kosmata, ne'am pojma - ali je ja pamtim kao ćelavu... I baš joj je lepo stajalo...
Super je to...
Kod mene kosa igra veliku ulogu u celokupnoj lepoti žene...
 
Da, brzo izraste, majku mu...

bold.jpg
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

Ima mnogo ali to ne znaci da ne bi spavao sa Britni spirs ako je celava ili pamela anderson ili tina ivanovic ili mnogo jos njih npr. luci lu..... Kosa je samo dodatni element tzv. detalj dok sustinu ljepote i dalje cini ta osoba koju mi smatramo ljepoticom :D Lepa Brena je Lepa Brena bila celava il plava :D
 
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu jacu:) polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

Duga, njegovana kosa... jos ako se presijava dok djevojka hoda... to je predivno... ravna, kovrdzava, nije vazno.
Ja sam godinama patila za tim da imam takvu kosu, i ona izraste... hm, pa negdje do polovine ledja, a jos talasasta... bas je bila lijepa, ali mene je nekako sputavala... pa sam je sisnula
Ne bih se sisala na nulu... ne bih sve i da mi padne na pamet takva ideja, ukoliko se decko kog volim zaista protivi tome, naravno, ako to nije moja veeeelika zelja vec trenutni hir... kao sto i njegove glave vise nisu samo njegove, vec pomalo i moje:)
 
Kako bi reagovali da vam se devojka, zena oshisha na celavo?
Zene, da li biste se oshishale na celovo ako vam dodje, bez obzira sto bi to sokiralo vasu ruzniju polovinu? :mrgreen:
Koliko kosa ima udela u lepoti zene?

Osis'o bih se i ja da joj udovoljim



Kosa udela u lepoti zene?:think::think:
Pa ima , mada ne mora da znaci, znam neke kojima kraca stoji odlicno tako da..:think:
 
Nekako je ne prirodno da zena bude celava.Meni odmah padne na pamet da je to po nekoj kazni.Veliki srpski patriota,poshtenjachina,dobrotvor,mislilac,filozof i tvorac mnogih radova iz oblasti filosofije,metafizike i kulture-Zeljko Raznatovic-Arkan(RIP) nekada ne tako davno,obrijao je svojoj buducoj supruzi,"Prvoj srpskoj majci","Svetski priznatoj umetnici" koja se proslavila naucnim radom-"Zvao si me mala Liki a ja tebe samo Miki"-Ceci Velichkovic(valjda joj tako beshe prezime)-glavu!
Urbana legenda kaze da je to uradio jer je polno opshtila sa nekim muslimanom...I sad,ja kao napaljeni adolescent,u to vreme,doziveo sam enorman stres!Uvek kada sam zamisljao Cecu dok sam "davio pevca" zamisljao sam kako je napadam otpozadi i drzim je za njenu dugu,divnu kosu....!
Pokusao sam da nastavim tu delatnost ali avaj,nasoj ljubavi je bio kraj!Jedino prelazno resenje bilo je to,da je drzim za dlake na ledjima ali nije bio isti filing(mislim u glavi).
Zene ne sisajte se na celavo,bolje redovmo depilirajte noge,prepone,medjunozje,stomak,ruke,nausnice i tako to....
 

Back
Top