Чекање...

ja ne bih, ne bih ga ni pitala osim ako sam ne odluci da prica o tome....buducnost, a ne proslost, ni tvoja ni njena ni nicija :neutral:

Živeti ovde i sada, za svoje dobro, brinuti o sebi, pa ćeš moći o drugima. Graditi budućnost, ne živeti u prošlosti. - Sve su to opasne parole bezličnog modernog vremena, koje traži da se pljune na prošlost, da se zaboravi ko si i šta si. E, pa ne ide to tako braćo i sestre. Nema gumice za brisanje u životu. Možemo mi okretati lice pred ne znam čim, ali to je i nepoštovanje sebe i svog izbora partnera.

Malo mi je neverovatno za čuti da neko kaže: ma šta te briga šta je ko bio. E pa, briga me je. Hoću sa njom život da delim, hoću da zna ona o meni tako kako i ja hoću da znam o njoj. Karte na sto, što bi neki rekli.
 
ne radi se tu o meni i o tome da li je meni dala ili nije, nego o njoj...da li mi je odmah dala u odnosu na one ranije...
Наравно да се ради о теби.
Ради се о томе како си ти у стању да прихватиш њу.
Она је то што јесте.
pa jesi upravu, al da mi naleti neka koja je pre mene imala trijes njih, bogami imo bi neke dileme...
Зашто би то било битно?
Што рече Ériu, битна је будућност.
Прошлост се оставља прошлима...
 
pa brate nebi mogo da budem snekom koju je pregazijo divizijon...e sad...ni s nevinama nebi teo da iam posla...
neznam kako da objasnim...znaš...da bi se neka time bavila, treba joj određeni način razmišljanja jelda...i da se odjednom, misim aj dobro i da nije odjednom...al da će se skroz promeni, u to takodžer ne vjerujem...
 
ne radi se tu o meni i o tome da li je meni dala ili nije, nego o njoj...da li mi je odmah dala u odnosu na one ranije...

Živeti ovde i sada, za svoje dobro, brinuti o sebi, pa ćeš moći o drugima. Graditi budućnost, ne živeti u prošlosti. - Sve su to opasne parole bezličnog modernog vremena, koje traži da se pljune na prošlost, da se zaboravi ko si i šta si. E, pa ne ide to tako braćo i sestre. Nema gumice za brisanje u životu. Možemo mi okretati lice pred ne znam čim, ali to je i nepoštovanje sebe i svog izbora partnera.

Malo mi je neverovatno za čuti da neko kaže: ma šta te briga šta je ko bio. E pa, briga me je. Hoću sa njom život da delim, hoću da zna ona o meni tako kako i ja hoću da znam o njoj. Karte na sto, što bi neki rekli.

Наравно да не треба брисати прошлост али је јако упитно давати јој онтолошку вредност у нашим животима.
Људи се мењају и имају право на нове изборе.

Нисам баш разумео како прошлост може бити непоштовање партнера у којој он није ни учествовао...

А што се тиче последњег пасуса...
У реду је то да знате једно о другом али сасвим друга ствар је неприхватање могућности мењања код људи. Но, гордост нам често не дозвољава да прихватимо оне који не задовољавају наше моралне стандарде, као да смо ми мера свету...
 
pa brate nebi mogo da budem snekom koju je pregazijo divizijon...e sad...ni s nevinama nebi teo da iam posla...
neznam kako da objasnim...znaš...da bi se neka time bavila, treba joj određeni način razmišljanja jelda...i da se odjednom, misim aj dobro i da nije odjednom...al da će se skroz promeni, u to takodžer ne vjerujem...

Пријатељу, после првог сваки је други...
А ни тај први није нарочито битан.
За мене лично то је само страх од поређења.
Но, ту треба имати у виду да претрајава само оно што вреди. Оно што не вреди отпада ко лишће у јесен.

Наравно да људи могу да се промене колико год желе. То и јесте поента слободе личности коју сви имамо у себи.
Можемо да се мењамо на боље и на горе, зависи само шта ћемо изабрати...
 
znam ja za to da ona me...

...e mrzi me...sori, ne znam što se uopšte upuštam u priču kad nisam u stanju, misim neam strpljenja i živaca da učestvujem...izvini...
možda sutra...
 
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?
kod mene to i onako ide sporo
volim da upoznam osobu koja mi se dopada, da se druzimo pa tek onda da se desi ostalo, da ide nekako spontano
i to nije zato sto ja sad tu tvrdim pazar vec zato sto to tako volim i tada mogu da se opustim, valjda zbog tog nekog poverenja
samo mi nije jasno sta to zene primaju a muskarci daju :think:
 
Sada se tu nesto meri, ali cu je sigurno manje ceniti ako osetim da meri i da koristi sex da bi me zadivila kao devica marija. Tako da generalno manje cenim devojku koja cheka jer mi nije spontana i verovatno igra neku igru samnom, a vise cenim devojku sa kojom zapocnem ljubavni zivot spontano. Dakle razlog je spontanost.
 
I ovo sa koliko je njih imala, mislim da je glupost. Moze da ima samo jednog muskarca, a taj muskarac imao njih 500 pre nje i da odradi to sto sledi. Glupost.A isto tako obicno te sto te ubedjuju da su imale njih 3-ojicu u zivotu, i to jedan od njih je bio u srednjoj i samo su se ljubili....ono he he
 
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?

na ovu temu nisam razmisljala niti zelim. dupli moral, foliranja, femkanja, prosseravanja, zatucanost i glupost, nekako su me zaobilazili:)
 
Наравно да не треба брисати прошлост али је јако упитно давати јој онтолошку вредност у нашим животима.
Људи се мењају и имају право на нове изборе.

Нисам баш разумео како прошлост може бити непоштовање партнера у којој он није ни учествовао...

А што се тиче последњег пасуса...
У реду је то да знате једно о другом али сасвим друга ствар је неприхватање могућности мењања код људи. Но, гордост нам често не дозвољава да прихватимо оне који не задовољавају наше моралне стандарде, као да смо ми мера свету...

Gordost je naša najveća boljka, a nepokajanje najveći greh. To se slažemo. Uvek volim više osobu, koja se iskreno pokaje nego od osobe koja se načelno drži nekih moralnih pravila. Mislim da smo u stavovima na istoj strani, samo što ja naglašavam da je za mene važno da smo skroz iskreni. I treba reći: jeste bio sam takav, ali sam se gorko pokajao. Moja žena to zna i rekao sam joj. Ona isto neke stvari mi je otvoreno rekla i rekla je da je sada mudrija. E, to mi više znači.
 
I jeste, imala ih je više od mene (par njih i verujem joj kad to kaže). Pa Bože moj, ona je 4 godine starija. Ja sam učio i učio i još uvek, Bogu hvala učim, a ona je prekidala studije, pa nastavljala, bila devojka u gradu, pa šta sad? Rekao sam joj: eeee, da sam ti samo od prvog početka bio u životu jedini, a i ti meni... Da mogu bar da obrišem sve i da vratim vreme...
Tačno sam ga gubio na druge, a eto, to kaže i ona.
 
ti brate ako si čmavao po Nišu, moro bi da znaš kad se to kaže i u kome smislu...:ok:
al dobro, to je sad kao ja neam pojma, samo za forum...:per:
Ae be... da se omlati ili omanda, isto je to :lol:
shto more rupa??mlatash u grane...i tresi...
hardisha, nemoj me sad razocharati chinjenicom da ti mlatach kratak...i ne moze u kroshnju da dobaci...

:hahaha:
Pa nemam ja excalibur u tjegama :sad2:
 

Back
Top