Čeda Jovanović u bolnici, ima upalu pluća

A jel' se secate kad ga je Tadic izbacio iz stranke i kad je prvi put posle toga dosao u emisiju "Utisak nedelje" kod Olje Beckovic i kad je pitala prisutne, "Jel vam zao Cede?":lol:

A on nista, onako, kao da bi se i sam zasmejao, ali nije se bas snasao, ostao je ozbiljan.

Zao bi mi bilo Cede bez obzira na sve. Lik jednostavno "zivi" da bude na TV-u i ne treba ga uzimati ozbiljno.
 
A jel' se secate kad ga je Tadic izbacio iz stranke i kad je prvi put posle toga dosao u emisiju "Utisak nedelje" kod Olje Beckovic i kad je pitala prisutne, "Jel vam zao Cede?":lol:

A on nista, onako, kao da bi se i sam zasmejao, ali nije se bas snasao, ostao je ozbiljan.

Zao bi mi bilo Cede bez obzira na sve. Lik jednostavno "zivi" da bude na TV-u i ne treba ga uzimati ozbiljno.
Njega naprotiv treba veoma ozbiljno uzeti u obzir , za robiju od dvadesetak godina, zbog bezobzirne pljačke....
 
Čeda je fit, teretana ovo ono
Ne brinem se za njega kolko za kilavog Vulina I Vučića što je ko pihtija neka sa lošim srcem
cedomir jovanovic 03_RAS_foto aleksandar dimitrijevic


Lider LDP Čedomir Jovanović hospitalizovan je u bolnici na Bežanijskoj kosi, potvrđeni je "Blicu".

Kako navodi naš izvor, njemu je konstatovana upala pluća.

Da li je ona nastala kao posledica infekcije korona virusom, još nije poznato, kao ni da li je Jovanović pozitivan na Covid-19.

https://www.blic.rs/vesti/politika/ceda-jovanovic-u-bolnici-ima-upalu-pluca/lgbnyt4

Ih, šta uradi izborni štab SNS-a.


A kažu da kokiška štiti od kovida.
 
Da li neko primecuje da su mnogi politicari na top pozicijama kao i sportisti na top pozicijama oboleli od korone?

Da li imate u komsiluku top komsinicu ili komsiju obolelog od korone. Znam odgovor, nebitno.

Druge stvari se desavaju, ne radi se o koroni.
Vucic se jos nije pojavio nakon dolaska iz vasington di si ja

Upitno je i da li se vratio ili je prebacen u hag. Nisko mi te srece, mislim da cuti razapet izmedju trampa i duboke drzave i mogucnoscu da je podpisao nesto. Mozda ceka instrukcije duboke drzave ili smislja srceparajuce saopstenje za javnost.
Uveren sam da ne sme da podpise jer zna koliko Srba bi se diglo. Mora da je nesto drugo u pitanju a tu je mogucnost da ce podpisati i odmah ga poslati u hag.
 

Back
Top