C U B A !!!

Nekada mi je Kuba bila extra. Ali od sve te priče... :roll:

Mrzim Če Gevaru ziljavog :x. Šta ga volite toliko? Šta je on vama radio dobro? Šta je on uopšte pomagao u KUBANSKOJ revoluciji kad je on sam ARGENTINAC? Glumi neko ludilo... Obična *********. :roll:
 
Nixxx:
Nekada mi je Kuba bila extra. Ali od sve te priče... :roll:

Mrzim Če Gevaru ziljavog :x. Šta ga volite toliko? Šta je on vama radio dobro? Šta je on uopšte pomagao u KUBANSKOJ revoluciji kad je on sam ARGENTINAC? Glumi neko ludilo... Obična *********. :roll:
zvucis upravo kao kubanci koji nisu vjerovali u revoluciju,pa cak i kao Jenki. kloni se ove teme,ako ti smeta.
 
sofffy:
avanti popoli a la riskorca,bandera rosa,bandera rosa,avanti popoli,a la riskorca,bandera rosa,triumfera...:)

jesam. samo ne znam napisati.

Avanti popolo, a la riscosa
la Stella Rosa, la Stella Rosa,
la Stella Rosa la triumphera,

la Stella Rosa la triumphera,
la Stella Rosa la triumphera,

la Stella Rosa la triumphera,
e viva Stella Rosa, viva Serbia!
8-) 8-) 8-)
 
Nixxx:
Nekada mi je Kuba bila extra. Ali od sve te priče... :roll:

Mrzim Če Gevaru ziljavog :x. Šta ga volite toliko? Šta je on vama radio dobro? Šta je on uopšte pomagao u KUBANSKOJ revoluciji kad je on sam ARGENTINAC? Glumi neko ludilo... Obična *********. :roll:
Argentina je super aj cut. Ako ga ne voles ne moras da ga voles.
 
To ti je Zvezdina pesma.

p.s. Nemoj mi jenkije molim te... Njih mrzim više od samog đavola... :roll:

I neću da šetam dok mi ne objasniš što voliš Chea? možda ga i ja zavolim ko zna... Sigurno je priča...zlo
 
Nixxx:
To ti je Zvezdina pesma.

p.s. Nemoj mi jenkije molim te... Njih mrzim više od samog đavola... :roll:

I neću da šetam dok mi ne objasniš što voliš Chea? možda ga i ja zavolim ko zna... Sigurno je priča...zlo
Zvezdasi su uzeli takodje i pesmu Racunajte na nas. I mrzim crvenu zvezdu jer su unistili dve odlicne pesme. Sto bi ona tebi morala da objasnjava. Sta si ti ovde.
 

Back
Top