Burma na ruci

Sta prvo pomislite kada vidite da muskarac ima burmu na ruci?

• Nista. On je ozenjen.

• Mora biti moj.

• Vec je njen. :(

• Uh, al su mu debeli prsti, razveo se i ne moze da je skine

• On je ozenjen. Mmmmmmm!

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jeste. Nece te pojesti tamo neka Babaroga, kada i on baci pogled na tebe. A i mozda tvog muza tako smekaju? ;)

iiihh,sve se bojim da ga ne šmekaju...a šmeka i on...kad je frajerčina...nije što je moj ali je macan i po....i šta ja sad treba oči da mu izvadim...ma kakvi...to je sasvim normalno u ljudkoj prirodi...odabiranje vrste i tako to....valjda me neće pojesti neki ako ga šmekam...mlogo sam žilava....:zper::zper::zper:

iiihh,sve se bojim da ga ne šmekaju...a šmeka i on...kad je frajerčina...nije što je moj ali je macan i po....i šta ja sad treba oči da mu izvadim...ma kakvi...to je sasvim normalno u ljudkoj prirodi...odabiranje vrste i tako to....valjda me neće pojesti neki ako ga šmekam...mlogo sam žilava....:zper::zper::zper:

Jao sad si me nalozila. Verujem ti na rec da je sladak, a da znas kakv je moj sadasnji decko. Kad ga vide ribe sv.rs.av.aju u gace.

@...OLJA...: Ja drzim do tradicije i patrijarhalnih vrednosti. Po obicaju momak kupuje prsten za veridbu, a kum burmu. Posto je nas narod sklon da postuje obicaje, koje menja koako mu se svidja tako i ti nisi mogla da vidis sta je pravi obicaj, vec se obrazujes u toj emisiji. "48 sati svadba" je prava obrazovna emisija.

Back