BUGARSKA

  • Začetnik teme xxxoooxxx
  • Datum pokretanja
Septembra moj momak i ja idemo u Kiten (po preporuci ljudi koji su bili). Ovde vidim da je mesto hvaljeno, ali brine me kakvo je vreme septembra u Bugarskoj, posto je tamo i inace malo hladnije i cesto oblacno? :confused: Da li je neko u to vreme ranije boravio tamo?
 
Kiten 2007 , juzna plaza,Urdovice :

jedrilica54_640x449.jpg


jedrilica52a_637x480.jpg
 
Zaista odlicno mesto za odmor sa malom decom. Putovali autom, smestaj bez agencije tj. bez nepotrebnog "dranja" nasih
 

Prilozi

  • IMG_0104.JPG
    IMG_0104.JPG
    66,7 KB · Pregleda: 28
  • IMG_0231.JPG
    IMG_0231.JPG
    62,1 KB · Pregleda: 31
Razlika između KITENA i Zlatnih Pjasaka je ogromna..
Kiten je jeftiniji tri puta dok ZP su cene kao u Beogradu..
Kiten je malo mesto za uživanje dok u ZP je ogroman broj stranaca koji dižu cene sa svojim
iživljavanjem..

Moja preporuka je videti VARNU i KITEN..Jeste da su na dve različite strane ali vredi ...
 
Hmmm:roll:... znam da je malo rano ali, ide li neko u Bugarsku, Suncev breg, ove godine?:?:;)
Ja idem...opet...pa me zanima da li cu imati drusto tamo hehe..:D:D:D:grin:
I da, naravno, koja su vasa omiljena mesta u Suncevom Bregu? Meni je lazur ofc 8-):lol:
 
bez imalo razmisljanja mogu reci da u sanny beach idem iskljucivo zbog fantasticnog lazura...haha

inace jecccika koliko puta si bila u bugarskoj????meni ce ove godine biti 3ci jubilarni
 
super,mozda se i sretnemo hehe..mada ja tamo idem iskljucivo da sto manje pricam srpski sa srpskim devojkama jer su sve u nekim oblacima(bez ljutis)..pa i ja sam pogledao sve na youtubu sto se moglo videti,jel imas ti neke zanimljive slicice?postavi ih pa da ih pogledam
 
u suncevom bregu najvise stranaca ima... :)
svedjani, norvezani, danci, finci... i srba naravno:D

Znaš KOJI su to Skandinavci ?

Babasere i penzioneri, i njihovi unuci kojima je jeftinije da odu tamo nego da sede kući.
Pravi Skandinavci idu na PRAVA mesta, a ne na T A K O Z V A N O more boje Dunava ......

Dođi malo kod mene na Krit da vidiš ŠTA su Skandinavke !
Ali pre toga popij nešto za smirenje da se ne šlogiraš .......
 
Vala bas...svi oni silni "stranci"po S.Bregu su neki sloj-katastrofa !Ponasanje,neukus u svemu,neznanje..(pricala sa Norvezanima starim oko 25 godina)...U to "drustvo"se ne treba uzdati previse...
 
ja sam bio u Bugarskoj 2005godine i mogu reci da sam se odlicno proveo,isao sam sa drugarima i to nismo isli preko agencije nego lepo seli u voz Beograd-Burgas i oko 20sati putovali do tamo,tamo sami nasli smestaj isto ko u Crnoj Gori:lol:

more je tamo ocajno,znaci ko Dunav je,ali zato provod je bio ekstra bilo je svega i svacega8)
sreo sam tamo neke svedjanke,koje kad cuju da si zi Srbije beze ko djavo od krsta:lol:bar je tad bilo tako,ali zato makedonke saradjuju sa nama Srbima:)mislim na ove iz BJRM:lol:

samo **** to sad sam se navukao na Grcku kad sam bio prosle godine:wink:
 
Stranaca u Suncevom Bregu svakako ima,ali su uglavnom mladi i zeljni zezanja, ludovanja, opijanja...
:arrow:Nije sunny beach za starce ;-)
I aposolutno je u Sunny beach-u najbolji provod u Bugarskoj:razz:
 

Back
Top