Budva-Pesnicama na Nišlije

Varnice između dva studentska tabora javile su se na četvrtfinalnoj košarkaškoj utakmici, kada je došlo do tuče igrača iz Podgorice i Niša.


Kakve veze sa politikom ima ova bezazlena sportska svadja,

pa toga po Srbiji ima na skoro svakom skolskom takmicenju :dontunderstand:

obican izolovani incident koji budale tretiraju kao medjunarodni problem :lol:
 
Не могу да ти кажем.................разгласићеш!!!:whistling: :whistling: :whistling:

Али ћу ти у "поверењу" рећи да се хвали како се спрема за.............. правосудни испит!!!
:hahaha::rotf::hahaha:

:eek::rumenko::hahaha:

Kako se ne setih...za ovo ide bona iako se zeleniš k'o novogodišnja jelka:mrgreen:

'Ajde za tebe me i ne čudi , zasluženo je ali neki...:hahaha:...pa njima ni rođena majka ne bi rekla bravo:dash::sad2::mrgreen:
 
Dva puta sam otišao u Crnu Goru, prvi put bolesno pijan i ostao nedelju dana dok se nisam otreznio, a drugi put da dovezem auto i provedem opet nedelju dana tamo. Stvarno ne znam ko može da ide tamo i čega tamo ima a da kod nas nema, čisto gubljenje vremena.
 
Dva puta sam otišao u Crnu Goru, prvi put bolesno pijan i ostao nedelju dana dok se nisam otreznio, a drugi put da dovezem auto i provedem opet nedelju dana tamo. Stvarno ne znam ko može da ide tamo i čega tamo ima a da kod nas nema, čisto gubljenje vremena.
Tačno.I sve čega ima je skuplje nego u Srbiji a u more ionako ne možeš da uđeš pošto je zagađeno i postoji opasnost frontalnog sudara sa fekalijama,tj da te g**no pogodi među oči.
 
Poslednja izmena:
Ajmo sad da objavimo rat Crnoj Gori zbog jedne studentske kosarkaske utakmice :mrgreen:

Koliko ja znam Elektrijada ili kako se vec zove je zavrsena prosle nedjelje, tako da su Novosti malo zakasnile sa vijestima :lol:

Uostalom, na te elektrijade, pravnijade, turizmijade i druge studentske manifestacije uglavnom idu propali studenti koji se mnogo ne sjekiraju za ispite, pa poslije izvjesnog vremena aj' kuku sto nijesu zavrsili fakultet.
 
Koliko ja znam Elektrijada ili kako se vec zove je zavrsena prosle nedjelje, tako da su Novosti malo zakasnile sa vijestima :lol:

A to znaci da se dogadjaj nije ni desio.

Uostalom, na te elektrijade, pravnijade, turizmijade i druge studentske manifestacije uglavnom idu propali studenti koji se mnogo ne sjekiraju za ispite, pa poslije izvjesnog vremena aj' kuku sto nijesu zavrsili fakultet.

Zato ih treba i prebijati

:dash:
 
A to znaci da se dogadjaj nije ni desio.



Zato ih treba i prebijati

:dash:

Pa niko sa sigurnoscu ne moze da tvrdi da li se taj dogadjaj uopste desio jer nema, barem ne ovdje, dovojno pouzdanih izvora. Ne kazem da se nije desio incident, ali ako je tako, to ne bi bilo nista novo, sto znaci da je to jos jedan od, mogu slobodno reci, krajnje bijednih pokusaja da se putem medija vrsi podrivanje mrznje prema nama.

Uostalom, ne znamo kako je doslo do incidenta i ko je prvi zapoceo sve ovo, tako da to sto pojedini ovdje psuju kao kocijasi je sasvim suvisno i nebulozno, a i ne bi bio prvi put da se poslije ispostavi suprotno od ovoga.

A tvoj zadnji komentar suvisan, jer ja nigdje nijesam rekao da ih treba tuci.
 
dogadjaj je onako ....indikativan

studenti iz nis otisli tamo kao, sta ja znam, predstavnici i verovatno rezimski ljubimci cim im je neko platio put, opozicija nije, ne drzi narodne pare pod sapom

kad tamo, isprebisjase ih kao srbende, sto se ovi nasi iz nis nisu nadali, sve misleci da su proeu bolonjeze studenti

naravoucenije, mozes da se pokondiris kolko hoces kad pocne eu tuca biju te kao srbina
 
Poslednja izmena:
Pa niko sa sigurnoscu ne moze da tvrdi da li se taj dogadjaj uopste desio jer nema, barem ne ovdje, dovojno pouzdanih izvora. Ne kazem da se nije desio incident, ali ako je tako, to ne bi bilo nista novo, sto znaci da je to jos jedan od, mogu slobodno reci, krajnje bijednih pokusaja da se putem medija vrsi podrivanje mrznje prema nama.

Uostalom, ne znamo kako je doslo do incidenta i ko je prvi zapoceo sve ovo, tako da to sto pojedini ovdje psuju kao kocijasi je sasvim suvisno i nebulozno, a i ne bi bio prvi put da se poslije ispostavi suprotno od ovoga.

A tvoj zadnji komentar suvisan, jer ja nigdje nijesam rekao da ih treba tuci.

А да прочиташ овај свој пост............а да не знаш ко га је писао...........шта би рекао............ко би мога овакво нешто да срочи и стави на папир, а!? :think: :think: :think:
 
А да прочиташ овај свој пост............а да не знаш ко га је писао...........шта би рекао............ко би мога овакво нешто да срочи и стави на папир, а!? :think: :think: :think:

O dogadjaju znam isto koliko i ti. A pisem na osnovu ranijeg iskustva sa pojedinim medijima. I ti mozes slobodno da me demantujes, ako mozes, naravno.
 
Ebiga, mi Nišlije smo poznati kao miroljubivi i nadasve dobrodušni ljudi, a naravno, nikako nismo konfliktne ličnosti...

Te naše studente su napale neke horde zla...

Nadam se da će organi pravosuđa odraditi sve po propisu i kazniti počinioce ovog brutalnog, gnusnog, kukavičkog i ničim izazvanog napada.
 
Ajmo sad da objavimo rat Crnoj Gori zbog jedne studentske kosarkaske utakmice :mrgreen:

Koliko ja znam Elektrijada ili kako se vec zove je zavrsena prosle nedjelje, tako da su Novosti malo zakasnile sa vijestima :lol:

Uostalom, na te elektrijade, pravnijade, turizmijade i druge studentske manifestacije uglavnom idu propali studenti koji se mnogo ne sjekiraju za ispite, pa poslije izvjesnog vremena aj' kuku sto nijesu zavrsili fakultet.

To nije tacno, nemas pojma. Na Elektrijadi se, pored sportskih, odrzavaju takmicenja iz elektronike i elektrotehnike na kojima ucestviju najbolji studenti iz datih oblasti.
 
Pa ovi elektronci kad su ko devojcice :))) .Salim se.Crnogorci su oduvek tako radili i bahato se ponasali.Ali tako nam i treba nama Srbima kad smo po tradiciji narod koji brzo zaboravlja sve lose stvari koje nam drugi ine.Toliko lepih mesta na kugli zemaljskoj a Srbi i dalje idu u Cg ko da je jedina.
 
O dogadjaju znam isto koliko i ti. A pisem na osnovu ranijeg iskustva sa pojedinim medijima. I ti mozes slobodno da me demantujes, ako mozes, naravno.

Само ми ти одговори на оно што сам те питао!?

Ко би са екс Ју простора .............још могао да напише,............ онако и у оном стилу, .............такав пост!?:think::think::think:
 

Back
Top